Εξεταστική

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
η εξεταστικη για σεμιναριο ηταν, γι'αυτο σκαω περισσοτερο...!! Εριξα τοση δουλεια για αυτο το σεμιναριο και μου φαινεται πως θα παει στα σκουπιδια....
σε ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση;)
και εμενα ο σεπτεμβρης μου συμπαραστεκεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
δεν εχω περιθωριο για σεπτεμβρη, θελω να ορκιστω τον ιουλιο..! δεν το βλεπω ομως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μια βδομάδα για πιθανότητες. Έγραψα και 106/100 στην πρόοδο που έπιανε 45% νταξ το χω περάσει ήδη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.


Έχω φτάσει σε τέτοιο επίπεδο, δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aύριο πρώτο μάθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
γραφω αυριο νεοπλασματα και το εμαθα χθες το βραδυ..ηταν εγκυρη ενημερωση απο τους καθηγητες δεν μπορω να πω:P

απλα ολο το βραδυ θα διαβαζω για καρκινους και μεταστασεις

ετσι για να γουσταρω που επελεξα τη σχολη αυτη

παω να χωθω στα αδενοκαρκινωματα

φιλακια

εχω νευρα

τα νευρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
γραφω αυριο νεοπλασματα και το εμαθα χθες το βραδυ..ηταν εγκυρη ενημερωση απο τους καθηγητες δεν μπορω να πω:P

απλα ολο το βραδυ θα διαβαζω για καρκινους και μεταστασεις

ετσι για να γουσταρω που επελεξα τη σχολη αυτη

παω να χωθω στα αδενοκαρκινωματα

φιλακια

εχω νευρα

τα νευρα μου

Tι καλύτερο;
Χθες διάβαζα μέχρι τις 7 το πρωί για επιχειρήσεις, ανταγωνισμό, καταναλωτή, πνευματική ιδιοκτησία, πλοία, κεφαλαιαγορά κ.ά., και σερί έδωσα μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Tι καλύτερο;
Χθες διάβαζα μέχρι τις 7 το πρωί για επιχειρήσεις, ανταγωνισμό, καταναλωτή, πνευματική ιδιοκτησία, πλοία, κεφαλαιαγορά κ.ά., και σερί έδωσα μάθημα.
Α, μιλαμε για εξαιρετικα ενδιαφερον μαθημα:P.

Σοβαρα τωρα, πως την παλευετε εκει περα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Α, μιλαμε για εξαιρετικα ενδιαφερον μαθημα:P.

Σοβαρα τωρα, πως την παλευετε εκει περα;;

Το εμπορικό ήταν το μικρότερο σε ύλη μάθημα. Έπονται τα χειρότερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το εμπορικό ήταν το μικρότερο σε ύλη μάθημα. Έπονται τα χειρότερα. :P

Δεν αναφερομαι στην υλη, αλλα στο περιεχομενο της:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν αναφερομαι στην υλη, αλλα στο περιεχομενο της:P.

Η μικρή ύλη σε προδιαθέτει έμμεσα να αντιμετωπίσεις θετικά και το μάθημα και το περιεχόμενό του. Αυτό είναι μια μικρή αλήθεια. :P Για την ακρίβεια είναι εισαγωγή στο εμπορικό και έτσι δεν έχουμε ακόμα εισέλθει στους σκοτεινούς χώρους του εμπορικού. Χοχο. Εν ολίγοις στα επόμενα εξάμηνα έρχονται τα χειρότερα.

Αν αρέσει σε κάποιον η σχολή, θα βρει έστω και ελάχιστο ενδιαφέρον στα μαθήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Α, μιλαμε για εξαιρετικα ενδιαφερον μαθημα:P.

Σοβαρα τωρα, πως την παλευετε εκει περα;;
Αν και μέ ενδιέφερε η οικονομία ως προς το θεωρητικό τμήμα της ανέκαθεν, το συγκεκριμένο μάθημα είναι πράγματι σάπιο - και το αντικείμενο, και το σύγγραμμα.

Όμως, τι εννοείς; Έχουμε αρκετά ενδιαφέροντα μαθήματα πολιτικής φύσης με πολύ καλούς καθηγητές, που πραγματικά χαίρεσαι να είσαι εκεί στο/για το μάθημά τους. Προσωπικά, βρίσκω έντονο ενδιαφέρον σε αυτά, και τα θεωρώ πολύ σοβαρά. Μάλλον είναι κάπως στρεβλή η προωθημένη προς τα έξω εικόνα του αντικειμένου της Νομικής.:)

Η στοχοθεσία και τα ενδιαφέροντα είναι τα στοιχεία που συμβάλλουν στην προσπάθεια κάποιου να αντεπεξέλθει στο χώρο που έχει επιλέξει να βρίσκεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Αν και μέ ενδιέφερε η οικονομία ως προς το θεωρητικό τμήμα της ανέκαθεν, το συγκεκριμένο μάθημα είναι πράγματι σάπιο - και το αντικείμενο, και το σύγγραμμα.

Όμως, τι εννοείς; Έχουμε αρκετά ενδιαφέροντα μαθήματα πολιτικής φύσης με πολύ καλούς καθηγητές, που πραγματικά χαίρεσαι να είσαι εκεί στο/για το μάθημά τους. Προσωπικά, βρίσκω έντονο ενδιαφέρον σε αυτά, και τα θεωρώ πολύ σοβαρά. Μάλλον είναι κάπως στρεβλή η προωθημένη προς τα έξω εικόνα του αντικειμένου της Νομικής.:)

Η στοχοθεσία και τα ενδιαφέροντα είναι τα στοιχεία που συμβάλλουν στην προσπάθεια κάποιου να αντεπεξέλθει στο χώρο που έχει επιλέξει να βρίσκεται.

Καλα, η αποψη μου ειναι καθαρα υποκειμενικη, αλλα απ' οσα προγραμματα σπουδων εχει τυχει να κοιταξω της νομικης ηταν το πιο απαλευτο. Ελαχιστα μαθηματα με πραγματικο ενδιαφερον και αυτα επιλεγομενα. Ειναι απο τις σχολες που πρεπει να εισαι τρελα αποφασισμενος για να την επιλεξεις, γιατι αλλιως δυσκολα βρισκεις ενδιαφερον εκει μεσα.

Φυσικα εσεις βλεπετε τα πραγματα απο μια αλλη, περισσοτερο ολοκληρωμενη σκοπια, εγω ειμαι ενας απλος παρατηρητης:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Καλα, η αποψη μου ειναι καθαρα υποκειμενικη, αλλα απ' οσα προγραμματα σπουδων εχει τυχει να κοιταξω της νομικης ηταν το πιο απαλευτο. Ελαχιστα μαθηματα με πραγματικο ενδιαφερον και αυτα επιλεγομενα. Ειναι απο τις σχολες που πρεπει να εισαι τρελα αποφασισμενος για να την επιλεξεις, γιατι αλλιως δυσκολα βρισκεις ενδιαφερον εκει μεσα.

Φυσικα εσεις βλεπατα τα πραγματα απο μια αλλη, περισσοτερο ολοκληρωμενη σκοπια, εγω ειμαι ενας απλος παρατηρητης:P.
Διαφωνώ. Για να είσαι απολύτως αποφασισμένος πρέπει να έχεις γνώση. Γνώση σχετικά με το αντικείμενο σπουδών και του εν λόγω τμήματος δε μπορείς να αποκτήσεις, αν δεν τό βιώσεις (πράγμα που ισχύει για όλα τα πανεπιστήμια/επαγγέλματα, απλώς με ορισμένα από αυτά έχουμε κι εμπειρία ως μαθητές).

Το πρόγραμμα, αν τό διαβάσει κανείς χωρίς το απαραίτητο υπόβαθρο, γίνεται παραπλανητικό, αφού και οι όροι ακόμη που διαβάζεις δεν έχουν τη σημασία που εμείς προσδίδουμε σε αυτούς στην καθημερινή τους χρήση. Ως εκ τούτου δε μπορεί και να κατανοηθεί.

Τα ενδιαφέροντα των ανθρώπων, επίσης, ποικίλλουν όσο και τα υποκείμενά τους (ή καλύτερα «των»).:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Tι καλύτερο;
Χθες διάβαζα μέχρι τις 7 το πρωί για επιχειρήσεις, ανταγωνισμό, καταναλωτή, πνευματική ιδιοκτησία, πλοία, κεφαλαιαγορά κ.ά., και σερί έδωσα μάθημα.
Εμπορικο ή Δημοσιο Διεθνες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Γράφω πρώτο μάθημα 29/1. ζηλέψτε 8)

Απ' την άλλη τρέχουν εργασίες μέχρι 22/02 :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το πιστεύω ότι ξεκινήσαμε πιο νωρίς απ' όλους...15/1 και τελειώνουμε 1η Φλεβάρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το πιστεύω ότι ξεκινήσαμε πιο νωρίς απ' όλους...15/1 και τελειώνουμε 1η Φλεβάρη..

Δεν ξεκινήσατε πιο νωρίς απ' όλους.
14/1-15/2 η δική μου εξεταστική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top