Εξεταστική

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέλος της εξεταστικης!!!!Δεν το πιστεύω!!!:D:D:DΜπορούμε να χαρούμε τη ζωή τώρα ,τουλαχιστον μέχρι το Σεπτέμβρη!!!:clapup:Να μοιραστω εναν προβληματισμό μαζί σας;;Σήμερα κατέληξα στο συμπερασμα οτι το τραγικο λαθος που κανουμε οι φοιτητές ειναι οτι ολη τη χρονιά την κωλοβαραμε και στην εξεταστική περνάμε τα μαρτύρια του Ιώβ για να βγάλουμε την ύλη



αν λύσεις αυτό το πρόβλημα, έλυσες όλα τα προβλήματα των σπουδών σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ειμαι στο πρωτο ετος της νομικης ,μεχρι το Πασχα δεν ανοιξα βιβλιο και απο εκει και μετα ειλικρινα ´ψοφησα ´για να βγαλω την υλη και δεν εδωσα και ολα τα μαθηματα.Σίγουρα, η νομικη είναι αρκετα δυσκολη σχολη,αλλα δεν πιστεύω ότι υπαρχουν ευκολες σχολες.,καθεμια εχει τη δυσκολια της,λιγοτερο ή περισσοτερο.Εγώ παντως πηρα την αποφαση να μην ξανακανω το ιδιο λαθος.Δεν μπορω να διανοηθω παιδια στο 4ο ετος να χρωστουν μαθηματα απ´το πρωτο εξάμηνο.1 ωρίτσα καθημερινο διάβασμα νομιζω ειναι ό,τι χρειαζεται για να συνδυασουμε και διασκεδαση και πρόοδο στα μαθηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ειμαι στο πρωτο ετος της νομικης ,μεχρι το Πασχα δεν ανοιξα βιβλιο και απο εκει και μετα ειλικρινα ´ψοφησα ´για να βγαλω την υλη και δεν εδωσα και ολα τα μαθηματα.Σίγουρα, η νομικη είναι αρκετα δυσκολη σχολη,αλλα δεν πιστεύω ότι υπαρχουν ευκολες σχολες.,καθεμια εχει τη δυσκολια της,λιγοτερο ή περισσοτερο.Εγώ παντως πηρα την αποφαση να μην ξανακανω το ιδιο λαθος.Δεν μπορω να διανοηθω παιδια στο 4ο ετος να χρωστουν μαθηματα απ´το πρωτο εξάμηνο.1 ωρίτσα καθημερινο διάβασμα νομιζω ειναι ό,τι χρειαζεται για να συνδυασουμε και διασκεδαση και πρόοδο στα μαθηματα

Πόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
1 ωρα;;; Αν το καταφερεις πες μου τη φορμουλα κι εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Απ´ότι ακούμε απ´τους μεγαλυτερους τα 4 ετη εχουν γινει άπιαστο ονειρο για τους περισσοτερους.Η πλεοψηφια πλεον παιρνει πτυχιο στα 5 και στα 6 χρονια.Τείνουμε να πιστεψουμε οτι πρεπει να εισαι το λιγοτερο ιδιοφυϊα για να βγαλεις τη σχολη.Προσωπικά,γνωμη μου ειναι οτι ειναι δυσκολη,αλλά οχι και ακατορθωτη σχολη.Βεβαια,στο πρωτο ετος τα μαθηματα ειναι σχετικα πιο ευκολα,οποτε ισως δεν ειμαι και η αρμοδια για να κρινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ΥΕΑΗ!Περασα Στατιστικη ΙΙ.
4/5 αυτο το εξαμηνο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ΥΕΑΗ!Περασα Στατιστικη ΙΙ.
4/5 αυτο το εξαμηνο.:)
Uh,η ύλη της Στατιστικής ΙΙ είναι τελείως διαφορετική σ'εμάς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Φοιτητης: Ποτε θα τα ανακοινωσετε,εχει καθηστερησει λιγο η ανακοινωση;
Καθηγητης: Πριν 3-4 μερες ξεκινησα να διορθωνω
:/: Και μιλαμε για ενα μαθημα 300 ατομων.
Για το αλλο μαλλον ο καθηγητης φτιαχνει πυργους στην αμμο και μας εχει χεσμενους!
Αντε να δουμε τι καναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Δίνω το τελευταίο αύριο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το περίεργο είναι ότι βγήκαν ήδη 2 βαθμολογίες και πέρασα και στατιστική ευτυχώς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
8 ρε μαλάκα Οικονομική ΙΙ?
-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Αλλο 1 και ΤΕΛΟΣ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκαν 2 μαθήματα μέχρι τώρα :

7 στο ένα , 8 στο άλλο :P
Τα περιμέναμε :)
Για να δούμε στα 2 κρίσιμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πέρασα κυτταρική βιολογία με 6:)
Στα 2 που περίμενα να κοπώ, κόπηκα όντως,,ελπίζω να είναι μόνο αυτά τα 2 για Σεπτέμβρη..μια χαρά θα είναι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ μέχρι στιγμής έχω κοπεί σε 2, κι έχω κι άλλα 2 από το χειμερινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ακομα 2 μαθηματα κ μετα ...Δ Ι Α Κ Ο Π Ε Σ:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πέρασα φυσιολογία ζώων με 6:clapup::clapup: στην πρώτη πρόοδο είχα γράψει 5
πω η απόλυτη ανακούφιση..το μάθημα τον Σεπτέμβρη θα το δώσουν 4 του μηνός και εκείνη την μέρα είναι οι rhcp..οπότε θα έμενε το μάθημα..πωω τέλειααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ακομα 1 κ τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
η πιο γαμάτη εξεταστική μου: 2/6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top