Εξεταστική

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συναδελφε,μη μου λες τετοια,μη μου λες τετοια!:PΝαι,και γω τωρα οταν ακουω φοιτητες/τριες να αγχωνονται για βαθμο και διαβασμα,παραξενευομαι.:confused:
Eσυ δε νομιζω να εχεις ιδιαιτερο προβλημα. Απλα το δικο μου τμημα εχει παρα πολλα υποχρεωτικα θετικοτεχνολογικα μαθηματα + 1-2 που ο καθηγητης βαζει ενα 7αρι και σε ολους τους αλλους 5 και 6, οποτε πρεπει με καποιο τροπο να ανεβασω το Μ.Ο μου:(!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο εφαρμόσαμε την τεχνική :δίνω μόνο αυτά για τα οποία είμαι σίγουρη και θα γράψω βαθμό" Το πετύχαμε...
Σ' αυτό το εξάμηνο πήγαμε με τη μέθοδο: "Τα δίνω όλα κι ό,τι κάτσει..." Ανάλογα με το τι θα "κάτσει" θα καταλάβω και ποιά μέθοδος με βολεύει περισσότερο!!

6/7 λοιπόν, λογικά τα έχω περάσει... και σε μία εβδομάδα... ΤΕΛΟΣΣΣ!! :1eye:

6 στα 7 μπράβο ρε συ!! σε ποια σχολή είσαι;;; και εγώ 7 έδινα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
6 στα 7 μπράβο ρε συ!! σε ποια σχολή είσαι;;; και εγώ 7 έδινα.....
Είπα λογικά τα περάσαμε, δεν είναι και σίγουρο! Ο στόχος είναι το 7/7 :P
Φιλολογία :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Είπα λογικά τα περάσαμε, δεν είναι και σίγουρο! Ο στόχος είναι το 7/7 :P
Φιλολογία :happy:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι....Και εγώ θα δηλώσω φέτος φιλολογία μάλλον θεσσαλονίκη/γιάνεννα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πάει και η Στατιστική II...μαζί και το δεκάρι!:loltooth:

Γαμημένη cdf!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ιιιιιι!!! περασα επεξεργασια & συντηρηση τροφιμωωωων! με 5 αλλα μαλλον θα παω σεπτεμβρη να βελτιωσω το βαθμο!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Απολογισμός εξεταστικής:

Δώσαμε 10 μαθήματα, περάσαμε μάλλον και τα 10 (δεν ξέρω για ένα που έχω βάλει ρήτρα 7), οι βαθμοί ποικίλλουν και τώρα λίγες λέξεις αντικατοπτρίζουν τις μέρες μας:

Ξενύχτια, ποτά, θάλασσα.

Πάω για μπάνιο εδώ μετά το 2ο σερί ξενυχτιού, εύχομαι σύντομα και στα δικά σας, καλό κουράγιο με την εξεταστική!

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Επιτελους αυριο αρχιζω και εγω!!! αντε να τελειωνουμε σιγα σιγα,δεν αντεχω αλλο...:studying::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ξανασκεφτόμουν ένα θεωρητικό ερώτημα στο διαγώνισμα της Στατιστικής ΙΙ...είχανε μείνει 7 λεπτά,δεν είχα πολυδώσει προσοχή στην "απόδειξη" στις σημειώσεις μου,ήμουνα και άυπνος-του 'ρίξα μια ματιά κι έφυγα.Δύο λεπτά μου χρειάστηκαν για να φτάσω στη "αποδειξή" του σήμερα που το ξανακοίταξα.

Έτσι χάνονται τα δεκάρια:P

"απόδειξη" και όχι απόδειξη γιατί δεν είναι και πολύ αυστηρή μαθηματικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
σημερα εδωσα το 4ο :D σκισαμε :D (βασικα οσα εχω δωσει τα εχω περασει πιστευω)

αλλα 2 μενουν :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σημερα εδωσα το 4ο :D σκισαμε :D (βασικα οσα εχω δωσει τα εχω περασει πιστευω)

αλλα 2 μενουν :clapup:
πέρασες ρε? εγώ δεν ξέρω δεν νομίζω, που πήγε και βρήκε σε 25 κεφαλαια το αποκοπτικό οξύ για ανάπτυξη?:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
πέρασες ρε? εγώ δεν ξέρω δεν νομίζω, που πήγε και βρήκε σε 25 κεφαλαια το αποκοπτικό οξύ για ανάπτυξη?:wall:

το περασα λογικα ναι :D

εμας εβαλε αποκοπτικο για ξηρασια :P (ειχαμε αλλα θεματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
τελοοοοοοςςςς!!! :D αντε και καλο σεπτεμβρη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τέλος η κανονική εξεταστική.
Το μόνο που μου απομένει είναι η κατοχύρωση του βαθμού του εργαστηρίου και ένα μάθημα του 2ου έτους που θα δω αν θα το δώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ είχα αυτό το εξάμηνο πάρει 3 Εργαστήρια και 10 Θεωρίες
Τα εργαστήρια τα πέρασα, και μέχρι τώρα έχω περάσει 4 στις 5 Θεωρίες σίγουρα
Θελω να πιστεύω πως απο τις υπολοιπες 5 θα καταφέρω να περάσω τουλάχιστον τις 3 ;)
Και με το που δώσω το τελευταίο μάθημα την Πέμπτη, Βουρ για σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τέλος τα μαθήματα, έμεινε μόνο μια παρουσίαση poster.
Θα προτιμούσα να πήγαινε καλύτερα η εξεταστική, σήμερα λογικά το πέρασα αλλά σίγουρα θα μπορούσα να πιάσω μια μονάδα παραπάνω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Άλλο ένα μάθημα μεθαύριο και μετά διακοπούλες! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να ρωτήσω, τι παίζει με τους βαθμούς του εαρινού εξαμήνου; Γιατί εμείς έχουμε μερικούς καθηγητές που τους δίνουν έντυπους στη γραμματεία και τους περνάει ηλεκτρονικά και άλλους οι οποίοι τους ανεβάζουν οι ίδιοι. Οι γραμματείες κλείνουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Να γκρινιαξω λιγο?? Θα γκρινιαξω:P!!

Η εξεταστικη μας ξεκινησε στις 5 Ιουνιου. Τελειωσαμε στις 22 Ιουνιου.

Εδωσα 5 απο τα 6 μαθηματα, τα 3 απο τα οποια στις 5,6 και 8 Ιουνιου. Μεχρι στιγμης δεν εχει βγει ΚΑΝΕΝΑ μαθημα.

Επισης, περιμενω ακομα τη βαθμολογια ενος μαθηματος απο το χειμερινο εξαμηνο, το οποιο το εδωσα στις 2 Φεβρουαριου !!!!!!


Τα συμπερασματα δικα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να γκρινιαξω λιγο?? Θα γκρινιαξω:P!!

Η εξεταστικη μας ξεκινησε στις 5 Ιουνιου. Τελειωσαμε στις 22 Ιουνιου.

Εδωσα 5 απο τα 6 μαθηματα, τα 3 απο τα οποια στις 5,6 και 8 Ιουνιου. Μεχρι στιγμης δεν εχει βγει ΚΑΝΕΝΑ μαθημα.

Επισης, περιμενω ακομα τη βαθμολογια ενος μαθηματος απο το χειμερινο εξαμηνο, το οποιο το εδωσα στις 2 Φεβρουαριου !!!!!!


Τα συμπερασματα δικα σας...
εγώ περιμένω πρόοδο που έδωσα 1 Ιουνίου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top