Εξεταστική

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγώ περιμένω πρόοδο που έδωσα 1 Ιουνίου!!

Το τελευταιο που εγραψα το ειδες:P:P?? Μια χαρα εισαι εσυ, μην γκρινιαζεις καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το τελευταιο που εγραψα το ειδες:P:P?? Μια χαρα εισαι εσυ, μην γκρινιαζεις καθολου...
Χαχαχα ναι αλλα μπορώ να γκρινιάζω για τον ένα μήνα:P
Καλά να πάθεις κακέ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Χαχαχα ναι αλλα μπορώ να γκρινιάζω για τον ένα μήνα:P
Καλά να πάθεις κακέ:whistle:

Λοιπον, 2 προοδους εχω δωσει ολες κι ολες στη σχολη μου. Και οι 2 στον καθηγητη που χρωσταει τα αποτελεσματα απο το χειμερινο εξαμηνο. Τις δωσαμε Δεκεμβριο και τα αποτελεσματα βγηκανε Ιουνιο:P!!! Οποτε γατακι-δολοφονακι, δε σε παιρνει να μιλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λοιπον, 2 προοδους εχω δωσει ολες κι ολες στη σχολη μου. Και οι 2 στον καθηγητη που χρωσταει τα αποτελεσματα απο το χειμερινο εξαμηνο. Τις δωσαμε Δεκεμβριο και τα αποτελεσματα βγηκανε Ιουνιο:P!!! Οποτε γατακι-δολοφονακι, δε σε παιρνει να μιλας...
Ναι αθώε Κώστα...απλά όπως είπα η εξεταστική μπορούσε να πάει πολύ καλύτερα, οπότε αυτό που νομίζω πως το περασα θέλω να βγει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
μολις βγηκαν τα αποτελεσματα της μεταφρασης:eek:
εγραψα 10:eek::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Έχω τελειώσει εδώ και 3 εβδομάδες και έχουν βγει μόνο 2/5! (6 μαθήματα είχα δηλώσει σε αυτό το εξάμηνο αλλά τελικά έδωσα τα 5 :redface: )
Μάλλον οι καθηγητές πλατσουρίζουν στις θάλασσες από το να τελειώνουν οι βαθμολογήσεις. :P
Μέχρι στιγμής τα έχω πάει καλά σε γενικές γραμμές με ένα 7.5 και ένα 9! :D
Θέλω να βγουν και τα Διακριτά Μαθηματικά για να κάνω μια αίτηση και αργεί, θα χάσουμε καμιά προθεσμία. :(

Οπότε για Σεπτέμβρη έχω 1!Φυσική 1, μπλιαχ! Και θα δώσω και Ψηφιακή Σχεδίαση για βελτίωση βαθμού! :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Εξεταστική ΤΕΛΟΣ =>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Καλές διακοπές!

Καλή Λευτεριά στους υπόλοιπους!

Εγω έχω άλλα 2 σήμερα
Και άλλο ένα αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τελειώσαμε την Δευτέρα κι εμείς. Χαλαρά πράγματα αυτήν την εξεταστική, καμία όρεξη για διάβασμα. Σ'ένα μάθημα δεν πήγα, σ'άλλο ένα πήγα για να δω τα θέματα. Πέρασα Στατική Ι με 7,5 (την Παρασκευή παραδίδουμε την εργασία, οπότε ίσως γίνει 8 ) και Αριθμητική Ανάλυση με 10 (είναι το πιο εύκολο μάθημα της σχολής). Περιμένω άλλα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΟΣ.
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τελείωσε και η παρουσίαση σήμερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ έχω ακόμα Προγραμματισμο ΙΙ, και μετά, ΕΧΕΤΕ ΓΕΙΑ....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αριθμητική Ανάλυση με 10 (είναι το πιο εύκολο μάθημα της σχολής).
Πήγα σήμερα να δω τη Στατιστική και από πάνω ήταν τα δικά σας. Σχεδόν όλοι 10 πήρατε. Τόσο εύκολο πια; Σας είχε πει τα θέματα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Έχω τελειώσει εδώ και 3 εβδομάδες και έχουν βγει μόνο 2/5! (6 μαθήματα είχα δηλώσει σε αυτό το εξάμηνο αλλά τελικά έδωσα τα 5 :redface: )
Μάλλον οι καθηγητές πλατσουρίζουν στις θάλασσες από το να τελειώνουν οι βαθμολογήσεις. :P
Μέχρι στιγμής τα έχω πάει καλά σε γενικές γραμμές με ένα 7.5 και ένα 9! :D
Θέλω να βγουν και τα Διακριτά Μαθηματικά για να κάνω μια αίτηση και αργεί, θα χάσουμε καμιά προθεσμία. :(

Οπότε για Σεπτέμβρη έχω 1!Φυσική 1, μπλιαχ! Και θα δώσω και Ψηφιακή Σχεδίαση για βελτίωση βαθμού! :upside:

:wall:
Ποιος διαβαζει Ψηφιακη τωρα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
:wall:
Ποιος διαβαζει Ψηφιακη τωρα ...

Έλα! Η Ψηφιακή είναι ωραία! :redface:
Με την φυσικη έχω θέμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μη χαλιέσαι.Άστην για του χρόνου να σου κάνω εγώ καλές σημειώσεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πήγα σήμερα να δω τη Στατιστική και από πάνω ήταν τα δικά σας. Σχεδόν όλοι 10 πήρατε. Τόσο εύκολο πια; Σας είχε πει τα θέματα;:P

Η ύλη είναι 8 στάνταρ τύποι ασκήσεων, σου βάζει 4 και λύνεις τις 3. Αν δεν πάρεις 10 εδώ, δε θα πάρεις πουθενά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μη χαλιέσαι.Άστην για του χρόνου να σου κάνω εγώ καλές σημειώσεις :clapup:

Με αυτόν τον καθηγητή αμφιβάλλω. :P
Αν δεν την περάσω Σεπτέμβρη, θα την αφήσω. Όταν αλλάξει καθηγητής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Επιτελους βγηκε το μαθημα που περιμενα απο την εξεταστικη του Φεβρουαριου:P...

Το περασα με 8!!!! Στα 258 ατομα που το διναμε, ητανε ο 3ος μεγαλυτερος βαθμος... Συγκεκριμενα εβαλε ενα 9, δυο 8,5 και ενα 8.


Οχι, για να μη λενε καποιοι καποιοι οτι στο παιδαγωγικο περναμε ολα τα μαθηματα με 9 και 10 και μαλιστα χωρις προσπαθεια!! Απο πολη σε πολη αλλαζουν τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Τέλος της εξεταστικης!!!!Δεν το πιστεύω!!!:D:D:DΜπορούμε να χαρούμε τη ζωή τώρα ,τουλαχιστον μέχρι το Σεπτέμβρη!!!:clapup:Να μοιραστω εναν προβληματισμό μαζί σας;;Σήμερα κατέληξα στο συμπερασμα οτι το τραγικο λαθος που κανουμε οι φοιτητές ειναι οτι ολη τη χρονιά την κωλοβαραμε και στην εξεταστική περνάμε τα μαρτύρια του Ιώβ για να βγάλουμε την ύλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top