Εξεταστική

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πρωτο μαθημα χθες εδωσα...ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ! Το περασα... απο κει και περα βαθμο
δε ξερω γιατι τα 2 απο τα 4 θεματα ηταν ακυρα και παλουκια!Επομενο, ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ :) παλουκ...
Άντε,εγώ δίνω στατιστική δύο μέρες αργότερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
25/6 τελος!
Αντε αμην και ΠΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
25/6 τελος!
Αντε αμην και ΠΟΤΕ!

Και εγώ 25 τελειώνω με ένα μάθημα παλούκι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Bασικά είστε στην ίδια σχολή οπότε μπορεί να δίνετε το ίδιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Bασικά είστε στην ίδια σχολή οπότε μπορεί να δίνετε το ίδιο:P

Δεν το ήξερα :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Λιγο η ζεστη, λιγο η μπαλα, λιγο οτι ειναι το τελευταιο μαθημα ψαχνω συνεχεια αφορμη για να μην διαβασω. Συνεχεια διαλειματα!

Δεν ειναι κατασταση αυτη :worry:

Αν καποιος νιωθει το ιδιο και το αντιμετωπιζει καπως, τοτε ας την πει γιατι με τετοιο ρυθμο δεν με βλεπω καθολου καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Φυσικη 8!!!!ναιαιαιαιαι μωρη .......!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Λιγο η ζεστη, λιγο η μπαλα, λιγο οτι ειναι το τελευταιο μαθημα ψαχνω συνεχεια αφορμη για να μην διαβασω. Συνεχεια διαλειματα!

Δεν ειναι κατασταση αυτη :worry:

Αν καποιος νιωθει το ιδιο και το αντιμετωπιζει καπως, τοτε ας την πει γιατι με τετοιο ρυθμο δεν με βλεπω καθολου καλα.


Εγώ το αντιμετώπισα ως δε το δινω το τελευταιο αφού έτσι και αλλιως δε το περνάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εμεις τελειωνουμε στις 28! Αλλα με δυσκολο μαθημα οποτε σκατά! :redface: Απλα σκεφτομαι οτι η αδελφη μου στην Κρητη τελειωνει στις 16 Ιουλιου! Τουλαχιστον δεν θα χασουμε και ολο το καλοκαιρι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτή την εβδομάδα έδινα 6 μαθήματα (3 εργασίες - 3 γραπτά), σε 4 μέρες. :loltooth:

Πέρασα το πρώτο και τώρα πάω να τυπώσω τη μία εργασία.

I :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αυτή την εβδομάδα έδινα 6 μαθήματα (3 εργασίες - 3 γραπτά), σε 4 μέρες. :loltooth:

Πέρασα το πρώτο και τώρα πάω να τυπώσω τη μία εργασία.

I :giveup:

:eek:
Αντε να τελειωσουμε .Δεν εχω ιδεα τι θα κανω το καλοκαιρακι αλλα το μονο που ξερω ειναι οτι θελω να τελειωσουμε!

Καλη συνεχεια σε οσους μολις αρχισανε και καλη αρχη γι αυτους που θα κανουν ηλιοθεραπια στην αυλη του πανεπιστημιου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αν μου ελεγε καποιος στο πρωτο ετος, οτι θα εφτανα στο τριτο και θα αφηνα μαθηματα για Σεπτεμβρη, μονο και μονο για να γραψω καλυτερο βαθμο, θα γελουσα.
Τωρα πια το εχω κανει συστημα:P...

Οποτε, ενω επισημως η εξεταστικη μου τελειωνει αυριο, εγω απο σημερα ειμαι ελευθερος να απολαυσω την καλοκαιρινη Αλεξανδρουπολη:P;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έδινα ένα μάθημα στις 14 και ξαναδίνω στις 26.
Μιλάμε έχω ξεχάσει ότι πρέπει να είμαι σε φάση εξεταστικής. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο εφαρμόσαμε την τεχνική :δίνω μόνο αυτά για τα οποία είμαι σίγουρη και θα γράψω βαθμό" Το πετύχαμε...
Σ' αυτό το εξάμηνο πήγαμε με τη μέθοδο: "Τα δίνω όλα κι ό,τι κάτσει..." Ανάλογα με το τι θα "κάτσει" θα καταλάβω και ποιά μέθοδος με βολεύει περισσότερο!!

6/7 λοιπόν, λογικά τα έχω περάσει... και σε μία εβδομάδα... ΤΕΛΟΣΣΣ!! :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Στο πρώτο εξάμηνο εφαρμόσαμε την τεχνική :δίνω μόνο αυτά για τα οποία είμαι σίγουρη και θα γράψω βαθμό" Το πετύχαμε...
Σ' αυτό το εξάμηνο πήγαμε με τη μέθοδο: "Τα δίνω όλα κι ό,τι κάτσει..."

χαχα προσωπικα εκανα το εντελως αντιθετο!και ειδικα στο 2ο εξαμηνο μιας και ειδα οτι δυσκολα περνιουνται καποια μαθηματα, πηγαινα με τη λογικη: ''ελα μωρε και το σεπτεμβρη θα παμε και θα περασουμε με βαθμο!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
χαχα προσωπικα εκανα το εντελως αντιθετο!και ειδικα στο 2ο εξαμηνο μιας και ειδα οτι δυσκολα περνιουνται καποια μαθηματα, πηγαινα με τη λογικη: ''ελα μωρε και το σεπτεμβρη θα παμε και θα περασουμε με βαθμο!"
Πρέπει να βρούμε τι μας βολεύει καλύτερα όμως :P
Για ποιά σχολή λες εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ακριβως! ;) γεωπονια απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ πάλι στο α' εξάμηνο πήγα στα 5 μαθήματα μόνο για να τα περάσω και στο 6ο για βαθμό (το πέρασα με 10 και κόπηκα σε 1).

Σ' αυτό το εξάμηνο πήγα για βαθμό σε ένα μάθημα, άφησα ένα για το Σεπτέμβρη χωρίς να το διαβάσω μπας και χτυπήσω βαθμό και σ' αυτό που γράφω στις 26 (ΝΟΤ:P) και βλέπουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Οπότε υπάρχει και τρίτη μέθοδος: συνδυασμός των δύο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αν μου ελεγε καποιος στο πρωτο ετος, οτι θα εφτανα στο τριτο και θα αφηνα μαθηματα για Σεπτεμβρη, μονο και μονο για να γραψω καλυτερο βαθμο, θα γελουσα.
Τωρα πια το εχω κανει συστημα:P...
Συναδελφε,μη μου λες τετοια,μη μου λες τετοια!:PΝαι,και γω τωρα οταν ακουω φοιτητες/τριες να αγχωνονται για βαθμο και διαβασμα,παραξενευομαι.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top