Εξεταστική

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εμεις δηλαδή που έχουμε ηλεκτρονική γραμματεία και δημοσιοποιούνται αμέσως εκει? :P
***γκούχ***Αμέσως***γκούχ***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
***γκούχ***Αμέσως***γκούχ***

Εννοώ ότι δε δημοσιοποιούνται κάπου πιο πριν! :D

Μη μιλάς,σε εσάς τουλάχιστον βγήκε η πολιτική επιστήμη :P
Πως τα πήγες; (αν το έδωσες :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εννοώ ότι δε δημοσιοποιούνται κάπου πιο πριν! :D

Μη μιλάς,σε εσάς τουλάχιστον βγήκε η πολιτική επιστήμη :P
Πως τα πήγες; (αν το έδωσες :whistle:)

Ας πούμε ότι θα τα ξαναπούμε το Σεπτέμβρη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εμεις δηλαδή που έχουμε ηλεκτρονική γραμματεία και δημοσιοποιούνται αμέσως εκει , αν δουμε το βαθμό και μας κακοφανεί - δούμε το γραπτό και βρούμε λάθος υπολογισμό η οτιδηποτε άλλο, δε γίνεται να αλλάξει ο βαθμός?
Αν δεχτεί καθηγητής να αλλάξει το βαθμό, θα εκπλαγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμεις δηλαδή που έχουμε ηλεκτρονική γραμματεία και δημοσιοποιούνται αμέσως εκει , αν δουμε το βαθμό και μας κακοφανεί - δούμε το γραπτό και βρούμε λάθος υπολογισμό η οτιδηποτε άλλο, δε γίνεται να αλλάξει ο βαθμός?

Δεν δημοσιοποιούνται κατευθείαν εκεί, τα έχουμε ξαναπεί! :)
Αλλά όποια διαδικασία και αν ακολουθεί η σχολή, αν φτάσουν στο σημείο να τα δείτε περασμένα τελείωσε το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τι κοψίματα είναι αυτά, πείτε μου κι εμένα που το ακούω πρώτη φορά. Δηλαδή πάω και λέω "α, δε μου αρέσει ο βαθμός και θέλω να το ξαναδώσω" και το δέχονται? Ξέρει κανείς αν το ΕΚΠΑ το κάνει αυτό σε επί πτυχίω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ο ασφαλής τρόπος είναι να βάλεις ρήτρα, για να μην τρέχεις πίσω από τον καθηγητή. Σε αυτό δεν υπάρχει περιορισμός ή κάποιο χρονικό όριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δηλαδή, για να καταλάβω, πάω στη γραμματεία και λέω "αμα έχω κάτω από χ να με κόβετε"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όχι όχι, πρέπει να προλάβεις τον καθηγητή πριν τα δώσει στην γραμματεία. Το θέμα είναι να μην περαστούν στον φάκελό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δηλαδή, για να καταλάβω, πάω στη γραμματεία και λέω "αμα έχω κάτω από χ να με κόβετε"?
Αφού τα γράψεις όλα όμορφα και καλά στην εξέταση, γράφεις πάνω- πάνω στην κόλλα: "αν ο βαθμός μου είναι κάτω από ν, παρακαλώ κόψτε με". Συγχαρητήρια μόλις έβαλες ρήτρα.

Εναλλακτικά μόλις βγουν οι βαθμοί πας και παρακαλάς για κατόπιν εορτής κόψιμο αν δεν έχουν ακόμη περαστεί στα κεντρικά. Συνήθως με την ηλεκτρονική καρτέλα είσαι εκπρόθεσμος.

Υγ. Αντί να ασχολείστε με ηλιθιότητες και να κυνηγάτε χίμαιρες, διαβάστε και κάντε εργασίες.
Υγ2. Ρεβέκκα παραδέχομαι τους καθηγητές που δεν λαμβάνουν υπ' όψιν τους τις ρήτρες. Ξέρεις γιατί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Υγ2. Ρεβέκκα παραδέχομαι τους καθηγητές που δεν λαμβάνουν υπ' όψιν τους τις ρήτρες. Ξέρεις γιατί. ;)

Γιατί, αλήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Υγ2. Ρεβέκκα παραδέχομαι τους καθηγητές που δεν λαμβάνουν υπ' όψιν τους τις ρήτρες. Ξέρεις γιατί. ;)

I know! Μαζί σου και εγώ αλλά πολλοί δεν το βλέπουν έτσι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup: 8 στη γενική βιολογίαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μπραβο καμαρι μου :P

εμας βγηκε η φυσικοχημεια! 5 ενω θα μπορουσα να εχω γραψει ενα 8! απο βλακειες εχασα :(:mad::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δε με νοιάζουν οι βαθμοί (πτυχίο θέλω, όχι αριστείο), απλά σε ένα συγκεκριμένο που μου άρεσε πολύ και ένιωθα ότι το ξέρω, την ώρα της εξέτασης δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ και έγραψα κοτσάνες. Δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα αποτελέσματα και η καθηγήτρια με είδε τυχαία και με ρώτησε πως με λένε. Μόλις της είπα, μου λέει ότι είναι παράξενο γιατί δεν θυμάται το όνομά μου στα 10άρια και εκεί της είπα ότι ούτε για τη βάση δεν είναι το γραπτό μου.
Ε, μου τη σπάει να ξέρω, να συμμετέχω, μέχρι και η ίδια η καθηγήτρια να περιμένει να γράψω για 10 και να πηγαίνω άπατη. Φοβάμαι λοιπόν ότι θα πάρω ένα εκνευριστικό 5, ίσως στο μόνο μάθημα που είχα ποτέ την ευκαιρία να πάω πολύ καλά.
Βέβαια τώρα, κατόπιν εορτής δεν θα πάω να παρακαλέσω...άσε που αύριο ανακοινώνονται έτσι κι αλλιώς και το θεωρώ γελοίο να κάνω θέμα, μιας και γενικά ο μέσος όρος μου είναι γύρω στο 6. Δεν θα με έσωζε λοιπόν, αλλά μου φαίνεται ειρωνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκε το πρώτο μάθημά μου.
Περίμενα η να έχω κοπεί οριακά η να το έχω περάσει οριακά (αφού ήταν Σ-Λ με αρνητική βαθμολόγηση και μια ανάπτυξης που για να καταλάβεις τι ήθελε έπρεπε να διαβάσεις 5 φορές την ερώτηση αλλά και πάλι...αρλούμπες έγραφες).
Είδα τα αποτελέσματα και έφριξα! :P
Ο καθηγητής έβαλε μόνο 4 -> 9 , 2 -> 8 και 3 -> 7.5 !!! ( Σε 183 άτομα :eek:)
Πήρα 7,5 :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μαθηματικα Ι 8.5 :clapup::clapup::clapup:....απο βλακεια μου εχασα το 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:clapup: Βιοστατιστική 7:clapup: η εξεταστική πήγε πολύ καλύτερα απο ότι θα περίμενα,ένα μαθημα ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όλοι μαθαίνετε βαθμούς, εγώ έχω άλλα δυο (2) μαθήματα για να τελειώσει η εξεταστική (τουτ' έστιν 2 εβδομάδες :P)

Βγήκε το ένα, το πέρασα με αρκετά καλό βαθμό και είμαι υπερευχαριστημένος γιατί είναι το μάθημα από το 1ο έτος που χρωστάνε όλοι οι επί πτυχίω!!!!!!!!!!!! :D:D:P

A', έχω και μαθήματα ταυτόχρονα. Εκεί που στη χημεία κάναμε απλά για οξέα και βάσεις, πάμε σήμερα 8 το πρωί κι μας πλακώνει στη μεταβολική οξέωση στον σακχαρώδη διαβήτη. Κόλαση.

Παίζει να' μαστε η μόνη σχολή που γράφει και έχει μαθήματα (ΚΑΙ εργαστήρια ταυτόχρονα), ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top