Εξεταστική

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
:D Ωραία!!!

Εγώ πάλι δεν θα πάω να δώσω το δικό μου. Δεν παλεύονται με τίποτα. Το αφήνω και αυτό και πάω στο επόμενο... Δεν διάβαζα μέσα στο εξάμηνο πεδία και δεν βγαίνουν τα άτιμα σε 2 μέρες. Έβλεπα λύσεις παλιότερων ετών και ήταν σαν κινέζικα!
Για αναλογικά τι έχουμε; Από πού διαβάζουμε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
θα πρεπει να το ξαναδηλωσω το μαθημα;; επισης, αν το εχει αλλη καθηγητρια το μαθημα και οχι αυτη που ειχα στο χειμερινο εξαμηνο,τι γινεταιι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ούτε καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Επιτέλους... ΤΕΛΟΣ!!

Πρέπει να τα πήγα καλύτερα απ' όσο περίμενα. 8/9 λογικά (το ένα το έκαψα)... Κι από Δευτέρα μαθήματα:/:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Μόνο εγώ έχω εξεταστική που τελειώνει μέσα στο εαρινό εξάμηνο? (τελειώνω αρχές Μαρτίου!!!!) πφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Μπράβο για το 10άρι. Μακάρι να έρθει 10άρι και σε κανονικό μάθημα της επιστήμης σου.

Είναι λίγο ειρωνικό το σχόλιό σου,ή η ιδέα μου; :hmm: Γιατί εγώ δεν είπα "Ωωω,είμαι φοβερή,πήρα 10 στα αγγλικά",απλά το ανέφερα. Μακάρι να έρθει 10άρι και αλλού αλλά είναι δύσκολο. Αν και τα μαθήματά μας φαίνονται απλά,δεν είναι, γιατί θέλουν προετοιμασία από πολύ καιρό πριν. Αύριο δίνω ιστορία και δεν νιώθω σίγουρη με το διάβασμά μου γιατί έριξα το βάρος στα άλλα μαθήματα με τις εργασίες. Τέλος πάντων,θα δούμε. Και από την επόμενη εβδομάδα,ξεκινάμε κανονικά τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

art1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
δυσκολη η εβδομαδα που ερχεται...εχω 2 μαθηματα κ μια αξιολογηση εργασιας...ετυχως που ηταν απαλλακτικη...:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Είναι λίγο ειρωνικό το σχόλιό σου,ή η ιδέα μου; :hmm: Γιατί εγώ δεν είπα "Ωωω,είμαι φοβερή,πήρα 10 στα αγγλικά",απλά το ανέφερα. Μακάρι να έρθει 10άρι και αλλού αλλά είναι δύσκολο. Αν και τα μαθήματά μας φαίνονται απλά,δεν είναι, γιατί θέλουν προετοιμασία από πολύ καιρό πριν. Αύριο δίνω ιστορία και δεν νιώθω σίγουρη με το διάβασμά μου γιατί έριξα το βάρος στα άλλα μαθήματα με τις εργασίες. Τέλος πάντων,θα δούμε. Και από την επόμενη εβδομάδα,ξεκινάμε κανονικά τα μαθήματα.

Saying "job well done", nPb style :D

Εγώ νόμιζα ότι το πρωί έγραφα μαθηματικά. Ξύπνηε 8.00, πήγα στη σχολή, περίμενα κανά μισάωρο και άρχισα να παίρνω παιδιά τηλέφωνο να δω που είναι όλοι τους. Μόνο που δεν με έβρισαν για τις κλήσεις στις 8.30 το χάραμα...:P
Κάποιος, τελικά, δεήθηκε να μου πει ότι τελικά γράφουμε αύριο... Και στο καπάκι, να με παίρνουν όλοι τηλέφωνο το απογευματάκι, να ρωτήσουν "πώς ήταν τα θέματα σήμερα?"
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μπράβο στο κουράγιο και την υπομονή σου! Εγω δεν θα το άντεχα παντως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παίδες πείτε καμιά καλή επιτυχία γιατί αύριο δίνω το πιο δύσκολο του έτους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Ολόψυχα ευχομαι καλή επιτυχία και να ξεμπερδεψεις γρήγορα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έρχονται ΑΝΑΤΟΜΙΕΣΣΣΣ :confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καμια ελπιδα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Έφυγε το πιο δύσκολο σήμερα! Άντε άλλα δύο στις 9 και στις 17/2 και τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τέλοοοος :clapup: Η ιστορία καλούτσικα πήγε αλλά για να λέμε την αλήθεια,θα μπορούσα να είχα διαβάσει περισσότερο (αν προλάβαινα). Anywayyy, θα κοιμάμαι για μια εβδομάδαα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Αυτή τη βδομάδα ξέχασα τι πάει να πει ύπνος, και έδωσα 5 μαθήματα. Σήμερα, συμπτωματικά με την περίπτωση του DumeNuke, αφού διάβασα περισσότερες φορές το πρόγραμμα απ' ότι το ίδιο το μάθημα, για να σιγουρέψω τι ώρα δίνω, έδωσα αυτό, το οποίο διάβασα χτες κάποιες ώρες με βαριά καρδιά. Λογικά περνάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
καταφερε να κοπω στα ιταλικα με 4:mad:

ενταξει...ισωσ να ειναι καλυτερα απο το να περνουσα με 5 γιατι στη δικια μας τη σχολη(φιλολογια απθ) η ξενη γλωσσα εχει συντελεστη 1,2(ωω ναι)


γενικά η πρωτη μου εξεταστικη πηγε περιφημα(καθολου ομως :(¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Στο θεωρητικό μέρος της διπλωματικής καλά τα πήγα. Άντε τώρα κυνήγα τους εκπροσώπους της σχολικής επιτροπής και τους προϊσταμένους εκπαίδευσης για το ερευνητικό μέρος. Τρεχάτε ποδαράκια μου.:cold::no::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αυτή τη βδομάδα ξέχασα τι πάει να πει ύπνος, και έδωσα 5 μαθήματα. Σήμερα, συμπτωματικά με την περίπτωση του DumeNuke, αφού διάβασα περισσότερες φορές το πρόγραμμα απ' ότι το ίδιο το μάθημα, για να σιγουρέψω τι ώρα δίνω, έδωσα αυτό, το οποίο διάβασα χτες κάποιες ώρες με βαριά καρδιά. Λογικά περνάω. :P

αχ τα ιδια εγω 4 μαθηματα και οχι μονο ξεχασα τι παει να πει υπνος αλλα εχω απορρυθμιστει τελειως.. πεφτω να κοιμηθω και ξυπναω σε 2 ωρες. τωρα ενα μου εμεινε αλλα εχω δωσει και προοδο με δεκαρι!
αντε και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top