Εξεταστική

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Έδωσα προτελευταίο σήμερα. Εντάξει το περνάω μάλλον. Αν και είχε μόνο ερωτήσεις πολλαπλής, ήταν αρκετά δύσκολες! Τώρα μόνο 17/2 γνωστική ψυχολογία και τέλος! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πάειι το παλουκιι με 4/5 εκτος υλης ερωτησεις!! Με 5αρακι αλλα αξιζε!! Τα φιλια μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Τέλειωσε και επίσημα χθες η εξεταστική,και νιώθω λυτρωμένος.
Υπολογίζω πως:
Διάρθρωση και προβ.Ελληνικής Οικ. :9-10
Μακροοικονομική Θεωρία Ι : 7-8
Μικροοικονομική Θεωρία Ι : 8-9
Μαθηματικά ΙΙΙ: Κομμένα με ρήτρα
Αρχές Κοινωνιολογίας : 8-9
Αρκετά ευχαριστημένος μιας και δεν περίμενα τα μαθήματα του 2ου έτους να ναι πολύ δυσκολότερα από αυτά του 1ου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Άλλα 2 μαθήματα και μετά τέλος.
Τέλος το ΤΕΙ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ήρθε και το 7αράκι Καργόπουλο.Έτσι.Όσο πάμε να κατεβαίνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Φρέσκο φρέσκο, 8,5 στην εισαγωγή στην αρχιτεκτονική! Δεν έχω συγκρίνει βαθμούς ακόμα με άλλους,αλλά φαντάζομαι ότι καλό είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
10άρι στην Τεχνική Μηχανική.
Κωνσταντινίδη ανοίγουμε μπουκάλι στο όνομα σου απόψε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
8.5 γεωλογια κομπλεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Καλά μόνο σε εμάς κάνουν 1 μήνα και αν για να μας περάσουν τους βαθμούς;

8 Ψηφιακή Σχεδιάση :clapup:
0 Φυσική :oops:

Η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι για την Φυσική αλλά τι να κάνω ; Πραγματικά δεν την καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
10άρι στην Τεχνική Μηχανική.
Κωνσταντινίδη ανοίγουμε μπουκάλι στο όνομα σου απόψε!:clapup:

akonsta <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
μόνο εμένα δεν έχει βγει κανένα μάθημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Φρέσκο φρέσκο, 8,5 στην εισαγωγή στην αρχιτεκτονική! Δεν έχω συγκρίνει βαθμούς ακόμα με άλλους,αλλά φαντάζομαι ότι καλό είναι :P

Μην κάνεις συγκρίσεις, κορίτσι μου, είναι ψυχοφθόρο. Κάνε εσύ το καλύτερο δυνατό κι αυτό είναι υπεραρκετό, για να νιώθεις υπέροχα με τον εαυτό σου. Πάντως, τα θερμά μου συγχαρητήρια για τη βαθμολογία σου σε μια τόσο απαιτητική, μα και ενδιαφέρουσα σχολή!:clapup: Σου ζητώ συγνώμη για την παρέμβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
methexys συμφωνω, δεν εχει κανενα μα κανενα νοημα να συγκρινεις, εσυ να εισαι ευχαριστημενη με το διαβασμα σου και τον βαθμο σου. τωρα αν σε καποιο δεις πολυ χαμηλη που δεν περιμενες, μπορεις να ρωτησεις τι παιζει ωστε αν θες να πας να το συζητησεις με τον καθηγητη, οχι βεβαια με τσαμπουκα, ηρεμα και ευγενικα για να ξερεις τι επαιξε και τι εκανες λαθος!

ουτε εμενα εχει βγει καποιο μαθημα και απο το πρωτο και με ελαφρως απαιτητικη καθηγητρια πανε 3 εβδομαδες και αγωνιω!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το 8,5 είναι πολύ καλό αλλά επειδή το συγκεκριμένο μάθημα (όπως και τα περισσότερα) είχε να κάνει με εργασίες και παρουσιάσεις, είμαι περίεργη να δω πώς τα πήγαν οι άλλοι. Και επίσης,αν συνηθίζουν να βάζουν τέτοιους βαθμούς (8-10); :P Αλλααα δεν απογοητεύομαι, εγώ προσπάθησα και με το παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ γαμώτο. :clapup:
Την ψυχή μου έβγαλε αυτή η ρουφιάνα η εξεταστική συγκεκριμένα, αλλά τέλος. :D Πάμε για Η' εξάμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα την δευτέρα, Εισαγωγή στην Βιοχημεία. Πολύ κράτησε αυτή η εξεταστική, αλλά πιστεύω τα πήγα τέλεια, ειδικά για πρώτη φορά! Προς το παρόν έχω περάσει και τα 6 που έδωσα με άνεση. :clapup:

Και μετά θα πέσω σε χειμέρια νάρκη μέχρι την άνοιξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το 8,5 είναι πολύ καλό αλλά επειδή το συγκεκριμένο μάθημα (όπως και τα περισσότερα) είχε να κάνει με εργασίες και παρουσιάσεις, είμαι περίεργη να δω πώς τα πήγαν οι άλλοι. Και επίσης,αν συνηθίζουν να βάζουν τέτοιους βαθμούς (8-10); :P Αλλααα δεν απογοητεύομαι, εγώ προσπάθησα και με το παραπάνω :P

Είχα έναν συμφοιτητή στη θεματική ενότητα "Διοίκηση Σχολικών Μονάδων" που μας ρωτούσε όλους/ες πόσο πήραμε και ζητούσε από τον καθηγητή να του πει ποιος ήταν ο υψηλότερος και ποιος ο χαμηλότερος βαθμός. Τι να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πολύ καλοδεχούμενο το 7αρι στην αναπτυξιακή και στην κλινική :D
Αναμονή για τα 8άρια τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μέχρι τώρα έχω περάσει βιολογική ψυχολογία με 9. Μου μένουν οι βαθμοί άλλων τριών μαθημάτων εκ των οποίων το ένα το περνάω δεν το περνάω. Κατά τα άλλα, δίνω το τελευταίο στις 17 και 18 αρχίζει το άλλο εξάμηνο. Τον ατέλειωτο έχει αυτή η εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Οι πιο πολλοί τελειώσατε ή τελειώνετε την εξεταστική σας. Τι να πουν αυτοί οι δυστυχισμένοι απόκληροι της κοινωνίας που αρχίζουν τη Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου και τελειώνουν στις 10 Μαρτίου;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top