Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προφορικά γελοία. Τέλος. Θέματα να βρούμε αρχισυντάκτη σε αθλητικό ή νεανικό περιοδικό και απ' ότι άκουσα από άλλους επιγραμματικά είχε και για μουσική.

Eχμ Χρονη εισαι σε λαθος τοπικ.
Εδω λεει ECCE NOT ECPE!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γεια σε ολους τους ecceδες...καταρχας να σας πω οτι ειμαι καινουριος στο club..εδωσα κπγ για το οποιο εχω να πω τα χειροτερα...αλλα για το ecce τα καλυτερα..ειδικα στα προφορικα που εδωσα σημερα ειχα εναν παρα πολυ ευγενικο,ηρεμο και γενικοτερα αψογο εξεταστη με τον οποιο καναμε καταπληκτικη συζητηση...πιστευω πως εχω περασει με πασσ..αλλα ποτε δεν το λεω με σιγουρια..οσο για το θεμα ηταν παρα πολυ καλο...μου ειπε οτι αυτος ειναι προεδρος ενος πανεπηστημιου το οποιο εχει παρα πολους σπουδαστες και για να καλυπτονται ολες οι αναγκες του πανεπιστημιου,πρεπει να αγοραστει ενα κτοιριο..μου ειπε αν θα επελεγα το κτηριο στην πολη η στην εξωχη..εγω απαντησα στην πολη...

θεωρω οτι πηγα καλα επειδη δεν ειχα καθολου αγχος και ημουν αρκετα χαλαρος...για τον εαυτο μου με ρωτησε τα κλασικα..αλλα εγω γι αυτο που δεν ειμαι σιγουρος ειναι οτι σε ολα τα θεματα ανοιγαμε μικρες παρενθεσεις οι οποιες εκλειναν μετα απο 1 λεπτο....καλα αποτελεσματα σε ολους μας...θα συνεχισει κανενας για proficiency???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω προσωπικά παντως μαλλον δεν θα συνεχίσω για προφ.
Αν και τα πηγα πολυ καλα στο ecce φετος το ακουστικό του μέρος μου φανηκε πιο δυσκολο ακομα και απο το ΚΠΓ Γ1.
Οσο για τα προφορικά τα πηγα παρα πολτ καλα. Πιστευω Ρ ή αν με λυπηθει μπορει και ΗΡ.
Αφου συζητήσαμε περι ανεμων και υδατων σε ενα παρα πολύ φιλικό κλίμα,μου έδωσε το information sheet που ειχε θεμα εκεινο το κοριτσάκι με τα ρόζ μαλλιά και απο εκεί φτασαμε να σχολιάζουμε τον Σάκη για την Γιουροβίζιον.
Προσωπικα να ευχηθώ καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολους.
Αποτελεσματα τέλη Ιουλίου να περιμένετε παιδια.
Για περισσοτερες πληροφορίες μείνετε συντονισμένοι!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια καταρχάς έχετε βγει εκτός θέματος.
Και επίσης θα σας παρακαλουσα αυτο να σταματήσει εδω,κατανοητό?
Εδω περα δεν ειμαστε για να σχολιαζουμε αρνητικα τα λεγομενα του άλλου ούτε να επιτιθέμαστε ευθέως προς τον αλλο προσβάλλωντας τον.

Ευχαριστώ.:)
Τωρα μπορουμε να συνεχίσουμε Ontopic.

Φιλικα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Eυτυχώς που είσαι παρών και τους επαναφέρεις στην τάξη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια απο το Μισιγκαν πως πήγαμε τοσο μακρια.
Τεσπα. Συνεχιζομαι ontopic!
Ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εγω δεν παρεκτραπηκα ποτε αν διαβασεις προσεκτικα τεολ.ο αλλος αρχισε και εκσφενδονιζε χαρακτηρισμους απρεπεις κατα την γνωμη μου,μιας και στο παρον φορουμ απευθυνεται ως επι το πλειστον σε μαθητες.οποτε αποκαλωντας αρχιτουβλα δεν τον τιμα καθολου.τεσπα,απο μερους μου δν θα εχει συνεχεια ο "υγιης" αυτος διαλογος.
:P peace.
και τωρα οntopic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antonis.1821

Νεοφερμένος

Ο Antonis.1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 104 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδια καταρχάς έχετε βγει εκτός θέματος.
Και επίσης θα σας παρακαλουσα αυτο να σταματήσει εδω,κατανοητό?
Εδω περα δεν ειμαστε για να σχολιαζουμε αρνητικα τα λεγομενα του άλλου ούτε να επιτιθέμαστε ευθέως προς τον αλλο προσβάλλωντας τον.

Ευχαριστώ.:)
Τωρα μπορουμε να συνεχίσουμε Ontopic.

Φιλικα,
Έχεις δίκιο "αρχηγέ":no1:.
Αν συνεχίσω, θα χάσω και το χρόνο και την αξιοπρέπειά μου, προσπαθώντας να πείσω ένα ψευτόμαγκα της δεκάρας (ουπς! πάλι ξέφυγα:fss:) για το πόση αδικία υπάρχει σε ένα εκπαιδευτικά απόλυτα ταξικό σύστημα, όπου οι φτωχοί πρέπει να ξεσκίζονται στο διάβασμα, ενώ τα τούβλα και οι αρχιτεμπελαράδες "την κάνουν" στο εξωτερικό, που η συντριπτική πλειοψηφία των πανεπιστημίων είναι από πανεύκολα έως γελοία. Και μετά έρχονται και στο παίζουν και επιστήμονες! Ήμαρτον!

ΥΓ Όταν εγώ πέρασα στο μαθηματικό του παν/μίου Θεσ/κης, πολλά χρόνια πίσω, η βάση ήταν πολύ ψηλότερη από 14.

ΥΓ 2. Για να γυρίσουμε στο θέμα μας, στο αρχικό μου μήνυμα δεν υπερασπίστηκα μόνο τη "σάπια ελληνική παιδεία", κατά τον "πτυχιούχο". Μίλησα και για το πόσο εύκολο ήταν το lower του Cambridge, και πόσο γελοίο το TOEFL, σε αντίθεση μ' αυτά που λέει εκείνος. Το Proficiency του Michigan είναι ένα πολύ καλό και αναγνωρισμένο πτυχίο, όσο κι αν θέλουν κάποιοι να το υποτιμήσουν.
Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Έχεις δίκιο "αρχηγέ":no1:.
Αν συνεχίσω, θα χάσω και το χρόνο και την αξιοπρέπειά μου, προσπαθώντας να πείσω ένα ψευτόμαγκα της δεκάρας (ουπς! πάλι ξέφυγα:fss:) για το πόση αδικία υπάρχει σε ένα εκπαιδευτικά απόλυτα ταξικό σύστημα, όπου οι φτωχοί πρέπει να ξεσκίζονται στο διάβασμα, ενώ τα τούβλα και οι αρχιτεμπελαράδες "την κάνουν" στο εξωτερικό, που η συντριπτική πλειοψηφία των πανεπιστημίων είναι από πανεύκολα έως γελοία. Και μετά έρχονται και στο παίζουν και επιστήμονες! Ήμαρτον!

ΥΓ Όταν εγώ πέρασα στο μαθηματικό του παν/μίου Θεσ/κης, πολλά χρόνια πίσω, η βάση ήταν πολύ ψηλότερη από 14.

ΥΓ 2. Για να γυρίσουμε στο θέμα μας, στο αρχικό μου μήνυμα δεν υπερασπίστηκα μόνο τη "σάπια ελληνική παιδεία", κατά τον "πτυχιούχο". Μίλησα και για το πόσο εύκολο ήταν το lower του Cambridge, και πόσο γελοίο το TOEFL, σε αντίθεση μ' αυτά που λέει εκείνος. Το Proficiency του Michigan είναι ένα πολύ καλό και αναγνωρισμένο πτυχίο, όσο κι αν θέλουν κάποιοι να το υποτιμήσουν.
Α

νταξει εχω λιωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μας εμεινε 1 μηνας και 20 μερουλες να μαθουμε αποτελεσματα....γρηγορα περνανε οι μερες! και για καποιο λογο νιωθω πως θαναι θετικα τα αποτελεσματα!

δεν ξερω γιατιιιιι! :D
εσεις τι νιωθετε?????????:D
:Dπερασατεεεεε???
ή οχιιιι?????? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Συγκρουση καθηγητων βλεπω; ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩ:P
Πλακα κανω φυσικα, ας μην βγαινουμε αλλο οφφ(ποια μιλαει), λυστε τα προβληματα σας αλλου Κυριοι, μιας και δεν ειναι το ιδανικο μερος εδω.
Λοιπον ξερεις κανεις γιατι τα αποτελεσματα βγαινουν τον Αυγουστο; Θα με φαει η αγωνια μεχρι τοτε...
-----------------------------------------
μας εμεινε 1 μηνας και 20 μερουλες να μαθουμε αποτελεσματα....γρηγορα περνανε οι μερες! και για καποιο λογο νιωθω πως θαναι θετικα τα αποτελεσματα!

δεν ξερω γιατιιιιι! :D
εσεις τι νιωθετε?????????:D
:Dπερασατεεεεε???
ή οχιιιι?????? :D

Κατα 70% λεω οτι περασα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πιστευω εκθεση, gvr και προφορικα το περασα.
Τωρα για λισενινγκ δεν ξερω. Εγω και μονο φταιω αν δεν εχω περασει. Η ακουστικη ηταν υπεροχη αλλα σε 2-3 με επιασε και χαζεψα λιγο....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Γιατί, είναι σίγουρο ότι θα βγουν τον Αύγουστο; Την τελευταία βδομάδα του Ιουλίου έχω την εντύπωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
μας το ειπε η εξεταστρια οτι θα βγουν τον Αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Guys σε 30min δίνω speaking (ECCE) μου ξαναθυμίζετε λίγο τι πρέπει να κάνω στο πρώτο και δεύτερο part thanks...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Guys σε 30min δίνω speaking (ECCE) μου ξαναθυμίζετε λίγο τι πρέπει να κάνω στο πρώτο και δεύτερο part thanks...

Τωρα πλακα κανεις; Δινεις και δεν ξερεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τωρα πλακα κανεις; Δινεις και δεν ξερεις;
λίγο... βασικά μόλις έμαθα τέσσρα πάω να δώσω τώρα οποτε bb σε όλους....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
thanks μολις εδωσα ευκολα ηταν αν και κολλησα λιγο εκει μετα τις ερωτησεις που δινεις συμβουλη η προτινης αλλα κατα τα αλλα καλα τα πηγα....ημουν πολυ communicative me την εξεταστρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω μην νομιζεις ακουστικά δεν τα πηγα και πολύ καλα.
Σχετικα ψιλοπαλουκι ηταν.
Στα υπολοιπα ομως τα πηγα πολυ καλα με τα προφορικα τα οποια μπορει να ναι και ΗΡ!
Αντε καλα μας αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top