Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εφτιαξα αυτο το τοπικ γιατι θελω συμβουλες για το αν πρεπει να ξαναδωσω τον νοεμβριο αν μεινω τωρα! τι λετε να κανω? ειμαι β λυκειου κ θα γ λυκειου αν αποφασισω να ξαναδωσω τον νοεμβριο....τι συμβουλετε να κανω>? εσεις τι θα κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indeed_ph

Νεοφερμένος

Ο indeed_ph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Προσωπικά...ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια τα πηγα πολυ καλα στα προφορικα
πιστευω να πηρα
listening fail
writing honour pass
speaking honour pass
gvr low pass
περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατα 90% περνάς με αυτους τους βαθμους που δινεις.
Αλλα στην εκθεση μην εχεις και πολλες ελπίδες για ΗΡ γιατι η εκθεση σου πρεπει να ναι ΤΟΡ με ελαχιστα εως και καθολου λαθη για να σε βαλουν τοσο.
Εκτος αν εισαι στο 4% των εκθεσεων αυτων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε παιδια καλα αποτελεσματα σε ολους μας,τα οποια θα βγουν σε περιπου 2 μηνες απο σημερα και ας ειναι ολα θετικα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Αν και δν θελω καν να το σκεφτομαι, αν αποτυχω θα ξαναδωσω και το CPE κ το ECPE. Βεβαια παω 3η γυμνασιου αρα εχω περιθωρια. Αν αποτυχεις θα σε συμβουλευα να στανατησεις γτ του χρονου θα φλιπαρεις:s:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
να ρωτησω κατι...τα αποτελεσματα βγαινουν σε 2 μηνες κ μια βδομαδα ξεκινωντας να μετραμε απο την ημερα των γραπτων ή των προφορικων? αν ιοσχυει το πρωτο εχει περασει ηδη η μια απο τις εννεα εβδομαδες αναμονης......!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι αυτο ακριβως!
Βγαινουν 2 μηνες και και κατι μερουλες μετα τα γραπτα.
Δηλαδη κατα τις 25 Ιουλιου θα ναι διαθεσιμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Παντως παρατηρω οτι η αναμονη αυτη την περιοδο ειναι πιο ανοδυνη! μαλλον λογω σχολικων εξετασεων ξεχνιομαστε! αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι τα βραδια δεν μου ερχονται σκεψεις του τυπου....''Ωραια η βαση στο λισενινγκ εγινε 25 (δεδομενου οτι στα αλλα 3 εχεις περασει) Ε ΚΑΙ? αφου εχω παρει FAIL !!! '':(:'(ενα αλλο μερος του μυαλου μου παλι,μου λεει πως μαλλον εχω borderfail listening και για να μην μεινω (επειδη το να μεινω σημαινει πραγματικα κολαση για μενα αυτη τη φορα) συνομοτησε ολοκληρο το συμπαν ΥΠΕΡ μου και φωτισε τους αμερικανους να αλλαξουν το συστημα βαθμολογησης! και ετσι δλδ θα περασω! αλλα τι απτα 2 να πιστεψω........:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George#1

Νεοφερμένος

Ο George#1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
την τριτη δινω προφορικα και μετα παπαλα
να μην ηταν και αυτη η εκθεση που γραψαμε εμεις της τελευταιας βαρδιας το σαββατο 16/5 που ελεγε για κατι παλιο εργα τεχνης και ενα παρκο :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Κατα 90% περνάς με αυτους τους βαθμους που δινεις.
Αλλα στην εκθεση μην εχεις και πολλες ελπίδες για ΗΡ γιατι η εκθεση σου πρεπει να ναι ΤΟΡ με ελαχιστα εως και καθολου λαθη για να σε βαλουν τοσο.
Εκτος αν εισαι στο 4% των εκθεσεων αυτων!:)
την εχω τσεκαρει δεν πιστευω να εκανα λαθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
έχουμε πει 1.000.000 πως το συστημα βαθμολογησης αλλαξε.τωρα αν δεν το καταλαβαινετε μαλλον δεν εχετε περασει και στο michigan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εξαρταται: για ποιο πτυχιο-επιπεδο μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αν ειναι για Proficiency αστο καλυτερα.Οι πανελληνιες ειναι πιο σημαντικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτσος34193

Νεοφερμένος

Ο Μήτσος34193 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλημερα! παιδια εχετε ακουσει παιδια να λενε ''κοπηκα σιγουρα λισενινγκ!'' και τλκ να περνανε? :/ μιλαω για michigan ecpe.....Δηλαδη αν ειναι να περασεις το ξερεις απο την ωρα που γραφεις..?

1ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Η σωστή απάντηση είναι: 1930-1940
Ερώτηση 2: Η σωστή απάντηση είναι: Να δώσει σπίτια σε ΟΛΟΥΣ τους citizens, οπότε αποκλείουμε το steel houses για soldiers και να δώσει σπίτια μόνο στους φτωχούς.
Ερώτηση 3: Η σωστή απάντηση είναι: the government
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: by giving laws and voting new laws
Ερώτηση 5: Δεν θυμάμαι την ερώτηση, πάντως εγώ έβαλα: demand exceeded
supply.
************************************************** *********
2ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Η σωστή απάντηση είναι: ότι αυτό που εφευρέθηκε πριν από 40 χρόνια was where the central clock is located
Ερώτηση 2: Δεν την θυμάμαι καθόλου. Εσείς?
Ερώτηση 3: Η σωστή απάντηση είναι: η ουσία nT4...
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: ότι η ουσία ΕΛΕΙΠΕ από τα ποντίκια, αποκλείουμε το ότι αφαιρέθηκε
Ερώτηση 5: Η σωστή απάντηση είναι: κάτι που έλεγε με daylight
************************************************** ********
3ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Δεν την θυμάμαι καθόλου. Εσείς?
Ερώτηση 2: Γιατί φοράνε τις προστατευτικές στολές? Έβαλα: Για να προστατευτούν από τα φυτοφάρμακα. Απέκλεισα να προστατευτούν από τα φυτά και από τις μέλισσες.
Ερώτηση 3: Πού ψεκάζουμε? Έβαλα all over the plants
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: αυτό που ξεκινάει με FEWER και τελειώνει με MORE. Αποκλείουμε το MORE και MORE και το EQUAL.
Ερώτηση 5: Η σωστή απάντηση είναι: grow larger berries.
************************************************** *********
Στο 1ο κείμενο έχω πιάσει μόνο τη 2η ερώτηση και δεν είμαι σίγουρος αν έχω σωστά την τελευταία.
Στο 2ο κείμενο δεν θυμάμαι τη 2η ερώτηση και στο 3ο κείμενο την 1η.
Όποιος έχει διαβάσει αυτό το κείμενο και θέλει να φιλοτιμηθεί να απαντήσει θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
Ευχαριστώ.
-----------------------------------------
1ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Η σωστή απάντηση είναι: 1930-1940
Ερώτηση 2: Η σωστή απάντηση είναι: Να δώσει σπίτια σε ΟΛΟΥΣ τους citizens, οπότε αποκλείουμε το steel houses για soldiers και να δώσει σπίτια μόνο στους φτωχούς.
Ερώτηση 3: Η σωστή απάντηση είναι: the government
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: by giving laws and voting new laws
Ερώτηση 5: Δεν θυμάμαι την ερώτηση, πάντως εγώ έβαλα: demand exceeded
supply.
************************************************** *********
2ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Η σωστή απάντηση είναι: ότι αυτό που εφευρέθηκε πριν από 40 χρόνια was where the central clock is located
Ερώτηση 2: Δεν την θυμάμαι καθόλου. Εσείς?
Ερώτηση 3: Η σωστή απάντηση είναι: η ουσία nT4...
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: ότι η ουσία ΕΛΕΙΠΕ από τα ποντίκια, αποκλείουμε το ότι αφαιρέθηκε
Ερώτηση 5: Η σωστή απάντηση είναι: κάτι που έλεγε με daylight
************************************************** ********
3ο κείμενο:
Ερώτηση 1: Δεν την θυμάμαι καθόλου. Εσείς?
Ερώτηση 2: Γιατί φοράνε τις προστατευτικές στολές? Έβαλα: Για να προστατευτούν από τα φυτοφάρμακα. Απέκλεισα να προστατευτούν από τα φυτά και από τις μέλισσες.
Ερώτηση 3: Πού ψεκάζουμε? Έβαλα all over the plants
Ερώτηση 4: Η σωστή απάντηση είναι: αυτό που ξεκινάει με FEWER και τελειώνει με MORE. Αποκλείουμε το MORE και MORE και το EQUAL.
Ερώτηση 5: Η σωστή απάντηση είναι: grow larger berries.
************************************************** *********
Στο 1ο κείμενο έχω πιάσει μόνο τη 2η ερώτηση και δεν είμαι σίγουρος αν έχω σωστά την τελευταία.
Στο 2ο κείμενο δεν θυμάμαι τη 2η ερώτηση και στο 3ο κείμενο την 1η.
Όποιος έχει διαβάσει αυτό το κείμενο και θέλει να φιλοτιμηθεί να απαντήσει θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΟΚ τοτε μπορει να σαι πολυ καλος και να πηρες ΗΡ αλλα μην εισαι και παρα πολυ αισιοδοξος για ΗΡ!
Για Ρ ισως ναι.
Τεσπα.
Καλα αποτελεσματα σε ολους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω μια απορια εχω ρε παιδια...
Τοσες πληροφοριες πως μπορείτε να τις θυμαστε?
Δηλαδη τι να πω!
Πρεπει να εχεις τεραστια ευχερεια στο παπαγαλισμα για να τα θυμασαι.
Πραγματικα σας θαυμαζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ΟΚ τοτε μπορει να σαι πολυ καλος και να πηρες ΗΡ αλλα μην εισαι και παρα πολυ αισιοδοξος για ΗΡ!
Για Ρ ισως ναι.
Τεσπα.
Καλα αποτελεσματα σε ολους μας!
στο φροντιστηριο δεν ημουν συγκεντρωμενος σε ενα θεμα και το τελειωσα μεσα σε 17 λεπτα και ο καθηγητης που βαθμολογει οπως ενας εξεταστης μου εβαλε Α- ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ?
Α Κ Β ΕΠΑΙΡΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
δεν τα θυμουνται απλως εχουν βγει τα key
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω στο φροντηστηριο 18-19 επαιρνα παντα και εγραφα και τις εκθεσεις τσαπατσουλικα και στις εξετασεις που εγραψα μια παρα πολυ καλη εκθεση το αποτελεσμα ηταν LP.
Πολλοι καλοι μαθητες ειχαν σιγουρο το Ρ η/και το ΗΡ αλλα βαθμολογηθηκαν πολυ αυστηρα και ελαχιστοι πηραν Ρ και φαντασου ακομα και ΗΡ.
Τεσπα!
Εγω ευχομαι να εχεις ΗΡ στην εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top