Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
α καλα...αυτο να το ξαναπειτε με την ιδια ευκολια οταν μαθετε οτι μεινατε...(αν μεινετε φυσικα!) αυτα τα λενε οι απελπισμενοι...αν το παω ετσι με το δεν πειραζει και να μεινω... δεν προχοραω...αυτη τη φορα ''επιβαλλω'' στον εαυτο μου να περασω! ειπα πως απλα ΠΡΕΠΕΙ να περασω και με εχει εποφελησει πολυ αυτος ο τροπος σκεψης..δεν αφηνω περιθωρια! δεν συμβιβαζομαι!:P ξερω τι θα μου πειτε...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ειναι σιγουρο οτι βαθμολογουν αυστηρα την εκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oLgA 19956

Νεοφερμένος

Η olga-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εννοείται!!!!! μην το αφήσεις με τίποτα!!!! Ειναι πολύ σημαντικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εννοείται!!!!! μην το αφήσεις με τίποτα!!!! Ειναι πολύ σημαντικά!!!!
Εεεε βασικα επειδη επειδη του χρονου θα δεινει πανελληνιες,θα του τρωει χρονο.
Εκτος αν σταματησεις να κανεις μαθηματα και να πας απλα να δωσεις κι οτι γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Μα δεν θα κανω μαθηματα! gcvr πλεον δεν χρειαζομαι δλδ! αν μεινω θαναι στο λισενινγκ...οποτε δν βλεπω το νοημα να κανω μαθηματα...θα δωσω απλα μια μερουλα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε συ γιατι εισαι τοσο pessimistic?:P
Κατσε να δεις πρωτα τα αποτελεσματα και μετα βλεπουμε!
Δες και λιγο θετικα το ολο πραγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μα δεν θα κανω μαθηματα! gcvr πλεον δεν χρειαζομαι δλδ! αν μεινω θαναι στο λισενινγκ...οποτε δν βλεπω το νοημα να κανω μαθηματα...θα δωσω απλα μια μερουλα ...
Ε τοτε δωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και ξαναλεω.
Τα πραγματα γιατι τα προδικαζετε?
Ακομα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα ρε παιδια.
Και να μην τα πηγατε και τελεια γινονται και θαύματα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα ρε παιδι μου ΟΚ κανονικα βαθμολογούνε απλα βαζουν δυσκολα Ρ και ΗΡ.
Πχ περσι και τα 7 παιδια στην εκθεση ειχαμε LP.
Σε αλλα φροντηστηρια πολλα παιδια κοπηκαν περσι στην εκθεση.
Γενικα σε ενα φροντηστηριο που ξερω τα τελευταια 3 χρονια και τις τελευταιες 6 εξεταστικες απο τα 24 παιδια που εδωσαν ECCE τα 3 μονο πηραν Ρ!:)
Τα συμπερασματα δικα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
α καλα...αυτο να το ξαναπειτε με την ιδια ευκολια οταν μαθετε οτι μεινατε...(αν μεινετε φυσικα!) αυτα τα λενε οι απελπισμενοι...αν το παω ετσι με το δεν πειραζει και να μεινω... δεν προχοραω...αυτη τη φορα ''επιβαλλω'' στον εαυτο μου να περασω! ειπα πως απλα ΠΡΕΠΕΙ να περασω και με εχει εποφελησει πολυ αυτος ο τροπος σκεψης..δεν αφηνω περιθωρια! δεν συμβιβαζομαι!:P ξερω τι θα μου πειτε...:xixi:

Και ομως εγω τα λεω και τα υποστηριζω ακραδαντα οσα λεω.
Γιατι εχω μεινει και σε ECCE περσι τον Μαιο και σε FCE τον Δεκεμβριο.
Και ομως αυτην η αποτυχια δεν μου κοστισε και πολυ.Μου ριξε και λιγο την ψυχολογια αλλα τι να κανουμε."Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατό"!;)
Η ζωη συνεχίζεται.
Για αυτο σας λεω καλα μου παιδια.Χαλαρωστε και απολαυστε την εμπειρία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εχεις ομως σκεφτει το ενδεχομενο να μενεις επειδη δεν δινεσαι 100% στον στοχο σου? το οτι δεν σε πειραζει και τοοοσο και λες ''ε!σιγα!μια εμπειρια ειναι!η ζωη συνεχιζεται!'' ναι μεν πουλαει αισιοδοξια αλλα καταβαθως κρυβει τον συμβιβασμο σου με την αποτυχια...και δεν πιστευω οτι το να δινεις συνεχεια 180 ευρω χωρις αποτελεσμα ειναι κ η καλυτερη εμπειριΑ!ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ! εγω παραδεχομαι οτι την πρωτη φορα δεν εκανα πραγματικα οτι μπορουσα γιαυτο κ εμεινα...αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα πεισω τον εαυτο μου οτι κ να μεινω δεν πειραζει..οτι ειναι απλα μια εμπειρια...κ οτι θα με κανει πιο δυνατο...(που αρκετα παραμελησα τα αλλα μ μαθηματα εξαιτιας των αγγλικων) ΑΡΚΕΤΑ!ΔΟΘΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΑΣ 100% ΚΑΙ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Και ομως εγω τα λεω και τα υποστηριζω ακραδαντα οσα λεω.
Γιατι εχω μεινει και σε ECCE περσι τον Μαιο και σε FCE τον Δεκεμβριο.
Και ομως αυτην η αποτυχια δεν μου κοστισε και πολυ.Μου ριξε και λιγο την ψυχολογια αλλα τι να κανουμε."Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατό"!;)
Η ζωη συνεχίζεται.
Για αυτο σας λεω καλα μου παιδια.Χαλαρωστε και απολαυστε την εμπειρία!;)
προσεχε τον τεο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εχεις ομως σκεφτει το ενδεχομενο να μενεις επειδη δεν δινεσαι 100% στον στοχο σου? το οτι δεν σε πειραζει και τοοοσο και λες ''ε!σιγα!μια εμπειρια ειναι!η ζωη συνεχιζεται!'' ναι μεν πουλαει αισιοδοξια αλλα καταβαθως κρυβει τον συμβιβασμο σου με την αποτυχια...και δεν πιστευω οτι το να δινεις συνεχεια 180 ευρω χωρις αποτελεσμα ειναι κ η καλυτερη εμπειριΑ!ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ! εγω παραδεχομαι οτι την πρωτη φορα δεν εκανα πραγματικα οτι μπορουσα γιαυτο κ εμεινα...αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα πεισω τον εαυτο μου οτι κ να μεινω δεν πειραζει..οτι ειναι απλα μια εμπειρια...κ οτι θα με κανει πιο δυνατο...(που αρκετα παραμελησα τα αλλα μ μαθηματα εξαιτιας των αγγλικων) ΑΡΚΕΤΑ!ΔΟΘΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΑΣ 100% ΚΑΙ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΩ!

Και ποιος ειπε πως εγω συμβιβάζομαι με την αποτυχία?:nono:
Ενταξει απο την στιγμη που κοπηκα,ΚΟΠΗΚΑ.Τι να κανω?Τα πραγματα δεν αλλαζουν.Αλλα εκει που θέλω να καταλήξω ειναι πως αν δεν το παρεις λιγο πιο χαλαρα το πραγμα τον στοχο δεν τον αγγίζεις.Το να δοθεις 100% καπου ειναι σεβαστο.Το οτι αγχωνομαι οτι θα αποτυχω κλπ δεν ειναι σεβαστό!Γιατι αν προετοιμαστηκες καλα θα επιτυχεις ειδάλλως...το μπούλο.
Και στην τελικη πας εκει για να το περασεις αλλα και να γευθείς την εμπειρία.Και αν δεν το περασεις σου μενει μια εμπειρια.
Και αν ηταν μονο τα 180 ευρω που λές εσύ.Τις χαμενες ωρες που τις πας?
Εχεις βιωσει την αποτυχια στα αγγλικα 1 φορα και γω 2.Αλλα ξες ποσες αποτυχιες θα αντιμετωπισουμε στο μελλον?Ξες ποσες?Αυτα δεν ειναι τιποτα.
Αρα ρε παιδια ηρεμηστε!;)

προσεχε τον τεο:)

Δεν σε πιασα...:P
Tι εχω παθει σημερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
προσεχε τον george μην σε κανει και το βουλωσεις χαχαχ;αχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
προσεχε τον george μην σε κανει και το βουλωσεις χαχαχ;αχαχαχαχαχαχα

To αφήνω ασχολίαστο...:P:P:P
Προσωπικές γνωμες και αποψεις θιγει ο καθένας δεν ηρθαμε εδω να βγαλουμε τα μαχαίρια μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΟΤΑΝ Μ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΦΡΙΚΑΡΩ!
δεν ειμαι υπερ του αγχους! ειμαι ομως υπερ του να προσπααθεις τοσο ωστε να μην χρειαστει να πεις αργοτερα..''ε ενταξει εμεινα...δεν αλλαζει...'' κ αυτη η προσπαθεια δεν συνεπαγεται με αγχος κ στρεςς!επισης η εμπειρια που λες κ ξαναλες δεν εχει να μ προσφερει κατι σπουδαιο!ελεος! πολυ ωραιο δλδ το να θυμασαι οτι ολοι σ οι κοποι πηγαν χαμενοι...τι να πω..Ολοι ξερετε το τσουκσιμο και την πικρα οταν κοβεσαι...ακομα κιαν δν το παραδεχεστε το ξερετε! γιαυτο δεν μου επιτρεπω να μεινω! δλδ αν μεινεις παλι θα το παρεις χαλαρα?να μ πεις εισαι κ γ γυμνασιου εσυ...αλλα αυτο δειχνει οτι δεν σε νοιαζει κ τοσο...ή αυτο ή απλα θες να πουλησεις ''ανωτεροτητα''...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε συ george την αλλη φορα θα τα πας καλυτερα απο το πολυ πρακτις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον θα βγουμε οφ-τοπικ!
Δεν συνεχιζω αλλο παμε βουρ για λουκετακι!
Οι αποψεις σου δεκτες ΟΚ αλλα εχω αλλη κοσμοθεωρια.
Και ειμαι αυτος που ειμαι και δεν προσπαθω να πουλησω ΤΙΠΟΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια καποτε κι εμενα με αφορουσε η κοσμοθεωρια σου αλλα σιγα σιγα βλεπω διαφορετικα καποια πραγματα! anyway...PEACE! και καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
:thanks:ευχαριστω θα δω τι θα μου βαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top