Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Michigan-μια καλοστημένη απάτη!!!!!!!!!Είναι στημένα τα αποτελέσματα δίνετε πολύ καλύτερα city and guilds!Αναγνωρίζονται σχεδόν σε όλα τα Πανεπιστήμια τις Ευρώπης....όσο για το ECPE χεσμένο το εχουν πραγματικά!Μην πετάτε τα "λεφτουδάκια" σας στη hau,ειναι κρίμα!Φορέας που δεν δημοσιεύει τα θέματά του στο κοινό...καταλαβαίνετε!!!!!!!!!!!! Τ h i n k better before you p a y !!!!!
Απο πού κι ως πού είναι στημένα τα αποτελέσματα του michigan? Συγκράτα λίγο τον θυμό και την οργή σου και σκέψου πριν πετάξεις αβάσημες κατηγόριες σαν κιαυτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικολας1987

Νεοφερμένος

Ο Νικολας1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γιατί εσένα τι σε θίξαμε καθηγητής στην ελληνοαμερικάνικη είσαι? Γι αυτούς δουλεύεις???Πόσα σε δίνουν???
Αφού είναι στημένα τώρα και το ξέρω και από βάσιμες πηγές.............................
Απλά παιδιά διαδώστε το παντού για να μην πέφτουν κ άλλοι στην ίδια παγίδα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Γιατί εσένα τι σε θίξαμε καθηγητής στην ελληνοαμερικάνικη είσαι? Γι αυτούς δουλεύεις???Πόσα σε δίνουν???
Αφού είναι στημένα τώρα και το ξέρω και από βάσιμες πηγές.............................
Απλά παιδιά διαδώστε το παντού για να μην πέφτουν κ άλλοι στην ίδια παγίδα!!!!!!!!
Έχω κάθε δικαίωμα να λέω την γνώμη μου ελεύθερα χωρίς να προσβαλω απευθειας κανενα. Όσο για την HAU, αφού είσαι τόσο σίγουρος για την αναξιοπιστία τους, γιατί δεν μας λές από πού τα ξέρεις όλα αυτά? Δεν το λέω αυτό για να σε προκαλέσω να αποδείξεις κάτι. Ίσα ίσα, αν έχεις δίκιο θα έχει αποδείχθεί για μια ακόμη φορά που έχει καταντήσει η εκπαίδευση στις μέρες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AL7

Νεοφερμένος

Ο AL7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
-Γιατί χάσαμε ρε παιδιά τον αγώνα;

-Ασε ρε, το ματς ήταν πουλημένο, ο διαιτητής τα είχε πάρει, το γήπεδο ήταν στραβό, η μπάλα ξεφούσκωτη, είχε ανάδρομο ο Ερμής, πέρασε ένα UFO και απήγαγε τους παίκτες, μας ζηλέυουνε επειδή είμαστε ωραίοι, θέλουν το κακό της φυλής μας, κλπ κλπ κλπ

Το ξυράφι του Όκαμ το έχετε ακουστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
να προσθεσω κι εγω.. κοπημα με645 στο GVR ΚΑΙ 645 στο listening :/...
τα συμπερασματα δικα σας ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stuart2945

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
να προσθεσω κι εγω.. κοπημα με645 στο GVR ΚΑΙ 645 στο listening :/...
τα συμπερασματα δικα σας ..
Γιώργο δυστυχώς επειδή από 610-645 θεωρείται BF, σε έκοψαν :(
Εγώ είχα 610 Listening και 675 GCVR :P ... ένα ακόμα λάθος να είχα κάνει θα κοβόμουν.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
βγήκαν τα αποτελέσματα του ΑLCE!!!
Moυ τηλεφώνησαν απο το φροντιστήριο και το ΠΗΡΑ!!!!
Έγινε ΘΑΥΜΑ!!!

Τώρα θα πάω με άλλο αέρα τον Δεκέμβριο για το ECPE και to CPE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratz my friend!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

silvia_prof

Νεοφερμένος

Η silvia_prof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια στο ECPE στο listening έγραψα score 440. έχω κοπέι στο listening άλλα μπορεί κανείς να μου πει σε τι επίπεδο ήμουνα? δηλαδη πόσο πάει το F, BF, LP κτλ για να ξέρω αν ήμουν μακριά από το να πιάσω ένα BF τουλάχιστον.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
440 σημαινει περιπου 44%.Μεχρι το 61% θες ακομα αρκετη δουλιτσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
585 στα 1000 και κοπηκα..ποσο ηθελα για να περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια ποτε ερχεται το διπλωμα για το ecce σε οσους το πηραν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μπήκα στο site της hau να δω τα αποτελέσματα του ALCE και δε μου τα βγάζει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andreas12

Νεοφερμένος

Ο Andreas12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μπήκα στο site της hau να δω τα αποτελέσματα του ALCE και δε μου τα βγάζει :(

Μήπως βάζεις λάθος τον κωδικό σου;;
Εμένα πάντως μου τα βγάζει κανονικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
παιδια ποτε ερχεται το διπλωμα για το ecce σε οσους το πηραν??

Ναι και εγώ αυτό θα ήθελα να ρωτίσω. Μηπως ξερει κανείς ποτε τα πέρωουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να υπολογιζετε γυρω στα μεσα Οκτωβρη τα πιστοποιητικα σας.Μπορει και λιγο αργοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πού μπορώ να βρω past papers ecpe?υπάρχει κάποιο βιβλίο στο εμπόριο ?έχετε να μου προτείνετε πολύ καλά βιβλία για προετοιμασία?θα διαβάσω μόνη μου γ αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τα θέματα του ECCE/ECPE δε νομιζω πψς δημοσιοποιούνται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
έχω ακούσει πως υπάρχουν σε κάποια βιβλία..πάντως τα preliminary τα είχε η παλιά μου καθηγήτρια κ μας τα έδινε να τα κάνουμε σαν practise.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top