Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αν είσαι από φροντιστήριο ,επικοινώνησε με την καθηγήτριά σου.
δε δήλωσα μέσω φροντιστηρίου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
και είμαι σίγουρη,τέτοια ανεύθυνη που είναι..πως θα περιμένω μέχρι την Παρασκευή να μπω με τον κωδικό μου στο site να τα δω..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
δε δήλωσα μέσω φροντιστηρίου..

Μεμονωμένη? :eek:
Σίγουρα κάτι δεν έχει γίνει σωστά για να μη στα εμφανίζει.
Καλύτερα να μιλήσεις με την καθηγήτριά σου και πάλι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Πφφφ δε μπορώ..πολύ φοβάμαι ότι θα με έχουν κόψει πάαλι..:(
άντε άλλες δυο μέρες αγωνίας....:(:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
και εγω περιμενω ακομα
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αν είσαι από φροντιστήριο ,επικοινώνησε με την καθηγήτριά σου.
Άσ' το καλύτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Πφφφ δε μπορώ..πολύ φοβάμαι ότι θα με έχουν κόψει πάαλι..:(
άντε άλλες δυο μέρες αγωνίας....:(:(:/:

Όσο "κακές" σχέσεις και να είχατε , οφείλει να σου πει τα αποτελέσματα.
Είσαι υποψήφια . αγχωμένη και έχεις το δικαίωμα να ξέρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelika

Νεοφερμένος

Η aggelika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν μπορώ να μάθω απο την HAU τον κωδικό του φροντιστηρίου μου για να μπω εγώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν μπορώ να μάθω απο την HAU τον κωδικό του φροντιστηρίου μου για να μπω εγώ?

Με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω ρε παιδια που ειμαι απο φροντιστηριο και πηγα να τσεκαρω τα aποτελεσματα εδω:https://results.hau.gr/ δεν μου τα βγαζει παρολο που εχω στα χερια μου τον κωδικο(νομιζω οτι ειναι αυτος που αναγραφεται πανω στο χαρτι που εδινα)μου λεει:results are not available yet :/ τι να κανω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
εγω ρε παιδια που ειμαι απο φροντιστηριο και πηγα να τσεκαρω τα aποτελεσματα εδω:https://results.hau.gr/ δεν μου τα βγαζει παρολο που εχω στα χερια μου τον κωδικο(νομιζω οτι ειναι αυτος που αναγραφεται πανω στο χαρτι που εδινα)μου λεει:results are not available yet :/ τι να κανω?:(

Αυτός είναι ο student code με τον οποίο θα μπορείς να δεις στο internet τα αποτελέσματα μετά από 2 μέρες , όχι του φροντιστηρίου.Επικοινώνησε με την καθηγήτρια σου για να στα πει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

impel123

Νεοφερμένος

Ο impel123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σιγά μην μου το δώσει,δεν είχαμε και την πιο άριστη συνεργασία..το μόνο που την ένοιαζε ήταν πως θα κάνουμε περισσότερες ώρες ιδιαίτερα(γτ ιδιαίτερα έκανα τρομάρα μου) για να πάρει λεφτά..και από υλικό τπτ..εδώ τη ρωτούσα γτ μπαίνει η μια επιλογή και όχι η άλλη κ μου απαντούσε αυτά είναι set phrases..τα μαθαίνεις απέξω..ε πόσα τέτοια υπάρχουν??και στη γραμματική μάλιστα..κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος...

Γιατι δεν της λες να σου δωσει τους κωδικους ν μπεις μονη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Σιγά μην μου το δώσει,δεν είχαμε και την πιο άριστη συνεργασία..το μόνο που την ένοιαζε ήταν πως θα κάνουμε περισσότερες ώρες ιδιαίτερα(γτ ιδιαίτερα έκανα τρομάρα μου) για να πάρει λεφτά..και από υλικό τπτ..εδώ τη ρωτούσα γτ μπαίνει η μια επιλογή και όχι η άλλη κ μου απαντούσε αυτά είναι set phrases..τα μαθαίνεις απέξω..ε πόσα τέτοια υπάρχουν??και στη γραμματική μάλιστα..κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος...
Αν δεις ότι σε κανα μισάωρο δεν σε παίρνει τηλέφωνο, πάρ'την και ζήτα της τον κωδικό σου. Θα της πεις ο.κ. καταλαβαίνω πως δεν έχετε σύνδεση εκεί που είστε, αλλά αγωνιώ να μάθω τ' αποτελέσματά μου. Τί πάει να πει δεν θα στον δώσει!!! Εσένα αφορά το αποτέλεσμα, όχι κάποιον τρίτο! Try it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Αυτός είναι ο student code με τον οποίο θα μπορείς να δεις στο internet τα αποτελέσματα μετά από 2 μέρες , όχι του φροντιστηρίου.Επικοινώνησε με την καθηγήτρια σου για να στα πει. :)

ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mentira

Νεοφερμένος

Ο mentira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
περασα και γω :clapup::clapup::clapup:

ORAL: HP
LST: HP
GCVR: P
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
πέρασααααααααααααααααααααααααααααααααα.....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
παιδια μολις με πηραν απο το φροντιστηριο......:( πφφφ δεν το πιστευω ρε παιδια....μετα απο τοση προσπαθεια...ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
συγχαρητηρια ρε ολουυυυυς:D

εγω, σταθερη αξια, ακομα να μαθω-.-"
-------------
μολις εμαθα οτι το πηρααααα:D αναλυτικα αποτελεσματα δεν εμαθα ακομα αλλα θα σας τα πω μολις τα δωωω;)

εμαθα οτι απο τα 8 παιδια που δωσαμε το πηραμε τα 7 και η κοπελα που κοπηκε το fail το ειχε στο listening.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Μπράβο ! :D

(Αγκάθια έχει αυτό το listening ρε παιδιά? :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top