Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αποτελεσματα απο το τηλεφωνο δεν δινουν σε καμια περιπτωση.Ή περιμενετε 2 μερες ακομη ή μιλατε με τα φροντιστηρια σας και τους καθηγητες σας που ειναι υποχρεωμενοι να σας ενημερωσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Η τα χωνετε στην αλεξιου αμα την πετυχετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
η μανα μου τελικα δεν εχει το κιν. της ιδιοκτητριας οποτε αναγκαστηκα περιμενω μεχρι να ξυπνησουν, να ανοιξουν το φροντ. και να με ειδοποιησουν-.-"



η Αλεξιου ποια ειναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προϊσταμενη του τμηματος εξετασεων της ΗΑU.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
To πέρασααα!Βαθμολογίες δεν ξέρω ακόμη,αλλα σήμασια έχει ότι το πήρα και με 4 μήνες προετοιμασίαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
συγχαρητηριααα:D

αντε να δουμε και μεις τι καναμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έλεος!!!εμένα η καθηγήτρια είναι εκτός Νομού και μας είπε πως όοοοοοοοοταν μπει στο Internet θα μας πει....αν είναι δυνατόν..η χειρότερη επιλογή ήταν αυτή φέτος..η ανευθυνότητά της παιδιά δεν περιγράφεται και το έδειξε για ακόμη μια φορά...αν δεν το'χω πάρει αυτή θα φταίει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ρε τεο....
γιατι αλλαξες εικονα????
με το ζορι σε καταλαβα.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Έλεος!!!εμένα η καθηγήτρια είναι εκτός Νομού και μας είπε πως όοοοοοοοοταν μπει στο Internet θα μας πει....αν είναι δυνατόν..η χειρότερη επιλογή ήταν αυτή φέτος..η ανευθυνότητά της παιδιά δεν περιγράφεται και το έδειξε για ακόμη μια φορά...αν δεν το'χω πάρει αυτή θα φταίει!!

και γιατι δεν της ζητας τον κωδικο, ωστε να μπεις εσυ?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ρε τεο....
γιατι αλλαξες εικονα????
με το ζορι σε καταλαβα.... :worry:
ναι και γω αυτο λεω απο μεσα μου...ασε που εσβησε και το γνωστο when in doubt fuck :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rfl

Νεοφερμένος

Η Rfl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κοπηκα.....ολα τα περασα εκτος απο αυτο το ηλιθιο το ακουστικο...και την προηγουμενη φορα παλι στο ακουστικο ειχα κοπει....γαμ***....:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σιγά μην μου το δώσει,δεν είχαμε και την πιο άριστη συνεργασία..το μόνο που την ένοιαζε ήταν πως θα κάνουμε περισσότερες ώρες ιδιαίτερα(γτ ιδιαίτερα έκανα τρομάρα μου) για να πάρει λεφτά..και από υλικό τπτ..εδώ τη ρωτούσα γτ μπαίνει η μια επιλογή και όχι η άλλη κ μου απαντούσε αυτά είναι set phrases..τα μαθαίνεις απέξω..ε πόσα τέτοια υπάρχουν??και στη γραμματική μάλιστα..κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Σιγά μην μου το δώσει,δεν είχαμε και την πιο άριστη συνεργασία..το μόνο που την ένοιαζε ήταν πως θα κάνουμε περισσότερες ώρες ιδιαίτερα(γτ ιδιαίτερα έκανα τρομάρα μου) για να πάρει λεφτά..και από υλικό τπτ..εδώ τη ρωτούσα γτ μπαίνει η μια επιλογή και όχι η άλλη κ μου απαντούσε αυτά είναι set phrases..τα μαθαίνεις απέξω..ε πόσα τέτοια υπάρχουν??και στη γραμματική μάλιστα..κανένας δεν έμεινε ευχαριστημένος...

υπαρχουν γυρω στα 300 πιο γνωστα αλλα μαλλον δεν ηξερε να σου εξηγησει και ελεγε ετσι γιατι δε συναντησα και πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και καλό καουράγιο σε όσους ξαναπροσπαθήσουν. Τα κατάφερα κι εγώ, αν κι είχα 16 χρόνια να πιάσω αγγλικά... Ιδού:

Exam Results
------------
Examination: ECPE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: LP
GCRV: P
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δε μου τα βγάζει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν και καλό καουράγιο σε όσους ξαναπροσπαθήσουν. Τα κατάφερα κι εγώ, αν κι είχα 16 χρόνια να πιάσω αγγλικά... Ιδού:

Exam Results
------------
Examination: ECPE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: LP
GCRV: P
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations
Κουράγιο...μια λέξη είναι! και τόσο φορτισμένη που την έγραψα λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Παιδιά εμένα δε μου τα βγάζει:(

Αν είσαι από φροντιστήριο ,επικοινώνησε με την καθηγήτριά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rfl

Νεοφερμένος

Η Rfl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αν εδωσες μεσω φροντηστηριο δε σου τα βγαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εννοείται πως δεν ήξερε..αλλά τώρα αν δε το πάρω δεν ξαναπάω σ αυτήν!!μόνη μου θα διαβάζω και ό,τι γίνει..2η φορά δίνω..έλεος!!απλά όλοι τα έχουν μάθει και εγώ τίποτα ακόμα..με έχει φάει η αγωνία!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina_deu

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εννοείται πως δεν ήξερε..αλλά τώρα αν δε το πάρω δεν ξαναπάω σ αυτήν!!μόνη μου θα διαβάζω και ό,τι γίνει..2η φορά δίνω..έλεος!!απλά όλοι τα έχουν μάθει και εγώ τίποτα ακόμα..με έχει φάει η αγωνία!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Think positive:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top