Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
περασααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup: συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia951

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCVR: P
WRI: BF

Παδια εγω ειμαι απο φροντηστηριο αλλα ξερω τον κωδικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Το μαρτύριο έλαβε τέλος...
ΠΕΡΑΣΑΑΑΑ ! :clapup:

Examination: ECPE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GCRV: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Examination: ECPE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCRV: LP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

παει και αυτο....
δεν περιμενα καλυτερες βαθμολογιες με το διαβασμα που εκανα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ μπήκα μόλις και μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα!από φροντιστήριο είμαι..δλδ θα περιμένω τηλ από την καθηγήτρια??οοο θεέ μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
δεν περιμενα καλυτερες βαθμολογιες με το διαβασμα που εκανα :mad:
Σημασία έχει ότι πέρασες ! :D
Εγώ μπήκα μόλις και μου λέει ότι δεν είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα!από φροντιστήριο είμαι..δλδ θα περιμένω τηλ από την καθηγήτρια??οοο θεέ μου!!!

Τα αποτελέσματα στο "orfeas" θα μπορείς να τα δεις μετά από 2 μέρες , γι' αυτό γρήγορα τηλέφωνο στην καθηγήτρια σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
:clapup:Επιτέλους βγήκαν!!!!!!!!!!!!!!!
Πέρασαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

oral : p
lst: lp
gvcr: p
wri: lp

συγχαρητήρια σε όλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:clapup::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
πολυ lp επεσε ή μου φαινεται????? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Μακάρι όσοι πιστεύουμε ότι αφιερώσαμε αρκετό χρόνο προσπάθειας γι' αυτό το πτυχίο να το πάρουμε!

Μακαρι να το χουμε παρει γιατι δεν παιζει να διαθεσω παλι τοσο χρονο!!ποσες μερες το πασχα προσπαθουσα να βγαλω το κ@@vocabulary της Sylvia's :P

blackgirl συγχαρητηρια!!!! και σε ολους τους υπολοιπους!!! zenia πιστεψε με ας το εχω παρει και ας ειναι και με lp τι με νοιαζει...δεν θα με ρωτησουν επιμερους σκορ αν δηλωσω οτι εχω prof :p μπραβο και παλι μπραβο σε ολους...επειδη συμμεριζομαστε ολοι το αγχος των αλλων εγω τουλαχιστον νιωθω την ιδια χαρα με σας επιτελους τελειωσατε με δαυτους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ναι βρε...
απλα μου εκανε εντυπωση... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ναι βρε...
απλα μου εκανε εντυπωση... :redface:

απλα λεω :P και μην ξεχναμε οτι δεν ειναι οτι πιο ευκολο το prof!για αυτο και που το πηρατε(αν το παρω και γω :/:) ευχαριστημενοι να ειμαστε! pffff ποιος περιμενει τα τηλεφωνα τωρα!!!! θα πεθανω απο το αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εγω ειμαι απο φροντ. οποτε μαλλον πρεπει να παρω εκει εγω τηλεφωνο γιατι αλλιως δεν με βλεπω να αντεχω πανω απο το τηλ. να με ειδοποιησουν αυτοι:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
παρ'τους εσυ!!!!!!!

οπως και να εχει πολλα μπραβο σε ολους....
οχι μονο για την αποδοση σας (ειτε θετικη ειτε αρνητικη) αλλα για την προσπαθεια σας, τον κοπο σας και το κουραγιο σας εναντα στην αμερικανικη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratz guys!
Τελειωσατε και σεις και δεν θα ξανασχοληθειτε με αυτη τη διαδικασια.Για οσουν απετυχαν,μην μασατε,ολοι εχουμε περασει απο παρομοια διαδικασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
αχ δεν το πιστευω, δεν το σηκωνουν στο φροντ.:( και μετα θυμηθηκα και απο περσι οτι για τα αποτελεσματα μας επαιρνε τηλ. η ιδιοκτητρια του φτοντ. απο το κιν. της οποτε λογικα θα πρεπει να καλεσω εκει:hmm:
βασικα επειδη την ψιλοντρεπομαι λεω να βαλω την μανα μου να καλεσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αν παρουμε τηλ στη hau και τους δωσουμε τον κωδικο μας υπαρχει περιπτωση να μας δωσουν τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
αν παρουμε τηλ στη hau και τους δωσουμε τον κωδικο μας υπαρχει περιπτωση να μας δωσουν τα αποτελεσματα??
Δυστυχώς όχι, και εγώ είχα πάρει τηλέφωνο και δεν μου τα έδωσαν.
Μου είπαν ότι θα τα μάθω ή από τον καθηγητή μου ή από το internet στην ιστοσελίδα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
αν παρουμε τηλ στη hau και τους δωσουμε τον κωδικο μας υπαρχει περιπτωση να μας δωσουν τα αποτελεσματα??
ε? υπαρχει?

(ουτε η μανα μου το σηκωνει-.-", ρε μπας και πηρε κατευθειαν τη μανα μου και αυτη δεν το σηκωνει για να μην με στεναχωρησει?:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
μπορει και να μιλαει με την ιδιοκτητρια του φροντηστηριου ακομη και να μην το σηκωνει...σκεψου θετικα και μην αγχωνεσαι!!!μολις εφτασε 10 χτυπησα κοκκινο με το αγχος ενω ηξερα οτι ο καθηγητης θα με παρει κατα τις 12...τωρα το συνυθησα καπως...προσπαθησε να κανεις και συ το ιδιο...θα ρθει μονο του! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
μπορει και να μιλαει με την ιδιοκτητρια του φροντηστηριου ακομη και να μην το σηκωνει...σκεψου θετικα και μην αγχωνεσαι!!!μολις εφτασε 10 χτυπησα κοκκινο με το αγχος ενω ηξερα οτι ο καθηγητης θα με παρει κατα τις 12...τωρα το συνυθησα καπως...προσπαθησε να κανεις και συ το ιδιο...θα ρθει μονο του! :P

εχεις ενα ποιντ αλλα ποιος την παλευει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top