Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
στα όνειρα συμβαίνει το αντίθετο...άρα, μην ανησυχείς καθόλου ...θα έχεις περάααααασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:

Δεν πιστεύω στα όνειρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Για τα πτυχια Οκτωβρη-Νοεμβρη να τα περιμενετε,αν και ακομα καλα καλα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα.

Για ECCE μιλάω στο οποίο έχουν ήδη βγει τα αποτελέσματα από την Παρασκευή.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μία κοπέλα στο facebook γράφει πως της έστειλαν επιστολή από το φροντιστήριο ότι τα αποτελέσματα θα βγουν 5/8 !!!!ελπίζουμε να ναι αλήθεια....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ισχυει για τις επιστολες,αλλιως θα το ξεραμε.Οσο για την παραλαβη του πιστοποιητικου υπολογισε μινιμουμ 2 μηνες.Το ΕCΡΕ βγηκε 1 Φλεβαρη και το πιστοποιητικο το πηρα στα χερια μου αρχες Μαιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αφιερωμενο στα αγχωμενα παιδια :P https://www.youtube.com/watch?v=kIUtRUu7ue0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Η καθηγήτρια μου πήρε την ελληνοαμερικανική και της είπαν ότι θα βγουν τέλος της βδομάδας οπότε αυτό που έγραψαν στο facebook αληθεύει.... Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω τι προσπαθούν να κάνουν.... Να σπάσουν τα νεύρα μας;;;; Ας μας έλεγαν θα βγουν τάδε του μηνός.. τί νόημα έχει να μας πηγαίνουν από βδομάδα σε βδομάδα;;;; :verymad: :verymad: :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
5/8? θα φας ξυλο!! να ευχεστε να βγαλουν ανακοινωση σημερα για αυριο.. η αυριο για μεθαυριο κατσε να παρω ενα τηλεφωνακι να τους φτιαξω εγω.. μας τα εχουν κανει τσουρεκια να πουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Η καθηγήτρια μου πήρε την ελληνοαμερικανική και της είπαν ότι θα βγουν τέλος της βδομάδας οπότε αυτό που έγραψαν στο facebook αληθεύει.... Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω τι προσπαθούν να κάνουν.... Να σπάσουν τα νεύρα μας;;;; Ας μας έλεγαν θα βγουν τάδε του μηνός.. τί νόημα έχει να μας πηγαίνουν από βδομάδα σε βδομάδα;;;; :verymad: :verymad: :verymad:

5/8? θα φας ξυλο!! να ευχεστε να βγαλουν ανακοινωση σημερα για αυριο.. η αυριο για μεθαυριο κατσε να παρω ενα τηλεφωνακι να τους φτιαξω εγω.. μας τα εχουν κανει τσουρεκια να πουμε!

Κι εμένα η υπομονή μου αρχίζει να εξαντλείται. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
5/8? θα φας ξυλο!! να ευχεστε να βγαλουν ανακοινωση σημερα για αυριο.. η αυριο για μεθαυριο κατσε να παρω ενα τηλεφωνακι να τους φτιαξω εγω.. μας τα εχουν κανει τσουρεκια να πουμε!


εγώ γιατί να φάω ξύυυυυλο;;;;;;;;;;;;;:(:(:( και εγώ τ αποτελέσματα τώρα τα θέλω..... αυτοί θέλουν ξύλο...χιχιχιχι!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εμενα φιλε εξαντληθηκε ηδη! δηλαδη αν ειναι δυνατον 14 μαιου δωσαμε.. ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟΣ? ή μηπως περιμενουν ακομα τα ελτα να τους τα στειλει.. η ανικανοτητα σε ολο της το μεγαλειο με τα ηληθια οντα της κοινωνιας α στο καλο.. μαρεσει που μολις τελιωσε η εξεταση πετιεται το αμερικανακι και λεει you are going to have the results until the end of july.. τελικα.. εκει που λεει ο τεολ when in doubt fuck.. πρεπει να το κανουμε when you w8 the americans ,you've better fuck them ααααα στο καλο πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Holy_Law

Νεοφερμένος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
βρε δε γαμιουνται τα μουνοπανα,το ξεφτιλισαν εντελως πια,ειχαν πει Τεταρτη τωρα παει Παρασκευη?αμα μεινουν απληρωτοι
για κανα 2μηνο να δουμε αν θα ξαναεπαναληφθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εμενα φιλε εξαντληθηκε ηδη! δηλαδη αν ειναι δυνατον 14 μαιου δωσαμε.. ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΕΜΟΣ? ή μηπως περιμενουν ακομα τα ελτα να τους τα στειλει.. η ανικανοτητα σε ολο της το μεγαλειο με τα ηληθια οντα της κοινωνιας α στο καλο.. μαρεσει που μολις τελιωσε η εξεταση πετιεται το αμερικανακι και λεει you are going to have the results until the end of july.. τελικα.. εκει που λεει ο τεολ when in doubt fuck.. πρεπει να το κανουμε when you w8 the americans ,you've better fuck them ααααα στο καλο πια!


:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: καλόοοοοοοοοοοο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω ειλικρινα σας το λεω πως υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.Το ζητημα ειναι πως στο χερι σας θα φανει ποιος εχει το πανω χερι.Εγω προσωπικα οταν εδινα τα χρηματα αυτα περιμενα ανταξιες των χρηματων μου υπηρεσιες.Ψαξτε το το θεμα παιδια και καλα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν πρέπει να ασχολούμαστε καν-.-'

Ας μην τους χαρακτηρίσω-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Δεν πρέπει να ασχολούμαστε καν-.-'

Ας μην τους χαρακτηρίσω-.-'

Τι τραβάμε ρε τζέι-τζέι.
Δίκιο είχες τελικά , ποτέ δε θα βγουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angeliki1981

Νεοφερμένος

Η angeliki1981 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Τηλεφώνησα πριν καμιά ώρα και μου είπαν επί λέξη: "Προς το τέλος της εβδομάδας θα βγουν. Μετά την Τετάρτη θα μας τα στείλουν".
Νομίζω πως Πέμπτη ή Παρασκευή θα τα έχουμε. Αποκλείεται την άλλη εβδομάδα.
Κάν'τε λίγη υπομονή ακόμα, βρε.
ΟΚ κάποιοι περιμένετε να δείτε Pass και τώρα αγωνιάτε... εμείς που περιμένουμε πιο πιθανό το Fail (γμτ, ποιος ξαναδίνει;;; :cry_x: ) περιμένουμε.
Αλλά αν είναι έτσι να γίνουν αργότερα οι επόμενες εξετάσεις, π.χ. Δεκέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα πρεπε να ντρεπονται λεω γω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εγω που καλεσα πριν κανα μισαωρο μου ειπαν οτι θα βγουν μεσα σ' αυτην την βδομαδα και οτι δεν ξερουν ακριβη ημερομηνια ακομα:mad:
τι θα γινει πια? μας εχουνε σπασει τα νευρα:mpinelik:
εντομεταξυ ηταν και ενας τυπος στο fb που εγραφε στον τοιχο της hau και κρατησα μια φραση του που ελεγε "give HAU a break" και γενικα στο υπολοιπο post την υπερασπιζοταν! με εκνευρισε τοσο πολυ που απο τυχη την γλιτωσε το pc μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:whistle:-->πλεον μονο αυτη ειν η λυση..!

μεχρι να βγουνν τα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Η Ελληνοαμερικάνικη ένωση αντί να συνεχίσει να διαγράφει σχόλια αγανακτισμένων στο facebook και να συνεχίζει το παραμύθι "Τέλη Ιουλίου-Αρχές Αυγούστου" όφειλε να έχει βγάλει μια οριστική ημερομηνία των αποτελεσμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top