Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teo k.

Νεοφερμένος

Ο teo k. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
μολις πηρα και εγω τηλ στη hau και λενε μεχρι τελος της εβδομαδας..τιποτε αλλο..(-->ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Την Αλεξιου λες ε?
Κουραγιο παιδια!Σε λιγο τελειωνουν τα βασανα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που λέγανε οτι τους είπε ο καθηγητής τους οτι τα αποτελέσματα θα βγουν δέυτερα, άλλος έλεγε τεταρτη...Παιδιά αν δεν είστε σίγουροι μη λέτε άλλα αντί άλλων...σαν δεκάχρονα κάνετε..έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι την αλεξιου λεω χαχαχαχαχα :P
Η επικη ατακα της πριν 2 χρονια ειναι χαραγμενη στη μνημη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Πέρασαααααααααααααααααααααααααααααααααα!! :clapup::clapup:

Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GVR: HP
WRI: HP

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X_tina

Νεοφερμένος

Η X_tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που λέγανε οτι τους είπε ο καθηγητής τους οτι τα αποτελέσματα θα βγουν δέυτερα, άλλος έλεγε τεταρτη...Παιδιά αν δεν είστε σίγουροι μη λέτε άλλα αντί άλλων...σαν δεκάχρονα κάνετε..έλεος

αυτή την πληροφορία είχαν, αυτή είπαν τα παιδιά..είμαστε όλοι στην ίδια φάση και έχουμε αγωνία!!έλεος με αυτήν την καθυστέρηση!!έχω ξαναδώσει και δεν άργησαν τόοοσο!!ελπίζω αύριο να τα βγάλουν!!άντε γιατί έχουμε και άλλες δουλειές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ξέρετε πότε θα δωθούν στους επιτυχόντες τα πτυχία τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelika

Νεοφερμένος

Η aggelika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά εχουν και το θράσος να μας ειρωνεύονται.Στο Site της HAU στο facebook λένε πως ειχαν πει τελη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου και μας πληροφορεί οτι ο μηνας χωρίζεται σε τρεις περιόδους και επισης ότι αρχές Αυγούστου θεωρείται μεχρι 10 Αυγούστου!!!!!!!! ΠΟΣΟ ΕΛΕΕΙΝΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
δεν παίζονται οι Αμερικάνοι λέμε.....καλά πότε θα τα βγάλουν???Εγώ μολις πήρα τηλέφωνο στην ελληνοαμερικανική και μου είπαν για τέλος της βδομάδας...καλά τόσοι πολλοί δίνανε και αργούν τόσο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michail27

Νεοφερμένος

Ο Michail27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φετος το εχουν παρακανει!!οταν ειχα δωσει εγω το ECPE πριν δυο χρονια περιοδο Νοεμβριού ειχαν βγει σχετικα γρηγορα!!τισ τρεισ τελευταιες εξετασεις που δινει η κοπελα μου ολο και περισσοτερο αργουν!!να φανταστειτε περυσι επειδη ειχαν βγει γυρω στισ 27/7 και δεν ειχε περασει και μας ψιλοχαλασαν τις διακοπες φετος κανονισαμε να εχουμε γυρισει μεχρι τις 27 και τα αποτελεσματα ακομα τιποτα!! ελπιζω να μην φτασουμε τον Σεπτεμβριο!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για τα πτυχια Οκτωβρη-Νοεμβρη να τα περιμενετε,αν και ακομα καλα καλα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ είχα δώσει και τον Νοέμβριο....τα αποτελέσματα είχαν βγεί 2 Φεβρουαρίου....τώρα αργούν πάρα πολύ και σκεφτείτε ότι είχα δώσει 27 Νοεμβρίου τα γραπτά και μια βδομάδα πριν τα παροφορικά!!!αυτή τη φορά το έχουν παρακάνει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και η φαση ειναι πως ολοι οι υπολοιποι φορεις βγαλανε τα αποτελεσματα του Μαιου και ηταν ξεκαθαροι.Ειλικρινα κριμα.

Εσεις του λοουερ για ανεβαστε τα αναλυτικα τα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σε ποιό σημειο στην ιστοσελιδα της ενωσης το λεει αυτο;εγω δε το βρηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelika

Νεοφερμένος

Η aggelika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
το λέει σε ένα σχόλιο ενός παιδιού στο facebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ορεστης97

Νεοφερμένος

Ο Ορεστης97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δε πα να μιλατε ολοι για ecpe?εγω σημερα εμαθα τα αποτελεσματα μου για το ecce και ειμαι και χαρουμενος :P
Examination: ECCE MAY 2011
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: P
GVR: HP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
παιδια αφηστε μου το τηλ της ελληνοαμερικανικης και αφηστε το πριξημο και το βρισιμο πανω μου μιλαω ειλικρινα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Καλημέρα !

Τίποτα νεότερο , ε?Όπως το φανταζόμουν.
Σήμερα είδα πάλι ένα όνειρα ότι κόπηκα.Φαινόταν ολοζώντανο.
Πάντως , δεν πάει άλλο.Θέλω τα αποτελέσματα τώρα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλημέρα !

Τίποτα νεότερο , ε?Όπως το φανταζόμουν.
Σήμερα είδα πάλι ένα όνειρα ότι κόπηκα.Φαινόταν ολοζώντανο.
Πάντως , δεν πάει άλλο.Θέλω τα αποτελέσματα τώρα. :mad:

στα όνειρα συμβαίνει το αντίθετο...άρα, μην ανησυχείς καθόλου ...θα έχεις περάααααασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
2103680000
Αυτο ειναι το τηλεφωνο τους.Και παλι συγχαρητηρια σε ολους και χαρα στο κουραγιο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top