Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρήνη

Νεοφερμένος

Η Μαρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και εγώ με την ίδια ελπίδα ξύπνησα σήμερα αλλά το μαρτύριο του άγχους και της αναμονής καλά κρατεί!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρήνη

Νεοφερμένος

Η Μαρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σας χαιρετώ και εγώ σαν καινούριος στο forum.Εν αναμονή των αποτελεσμάτων του ECPE, να δούμε για πόσο ακόμη...!Η κυριούλα στην Πάτρα που δίναμε, μας είπε ότι μέχρι μέσα Ιουλίου θα έβγαιναν τα αποτελέσματα, αλλά που! Τέλος πάντων, καλά αποτελέσματα σε όλους
Καλώς ήρθες και καλά αποτελέσματα!!!
Και εγώ στην Πάτρα έδωσα και μας είπαν οτι από αρχές εως και μέσα Ιουλίου θα έχουν βγεί τα αποτελέσματα αλλά μάλλον χάσανε τον δρόμο τους......:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
αν βγουν τελικα αυριο, οπως θελουμε δηλαδη να πιστευουμε, θα στειλουν λογικα σημερα μηνυμα και θα βγαλουν και ανακοινωση...
παιζει ρολο που μεσημεριασε και νεα δεν εχουμε?
ή εχουμε ακομα ελπιδες για αργοτερα?
τι ωρες δηλαδη πανω κατω ενημερωνουν? :hmm:
Μόνο οι ιδιοκτήτες των φροντιστηρίων το λαμβάνουν.
α οκ... ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ελειπα 2ημερο..!! κ μολις εφτασα σπιτι... μπηκα αμεσως στ φορουμ να δω τι στον διατανο γινεται.!! αλλα τα γνωστα..!! μακαααρι να τ χουμε παρει οοολοι να ξεμπερδεψουμε μια κ καλη απ τους κομπογιανητες -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinc

Νεοφερμένος

Ο zinc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Που καταντήσαμε να έχουμε παει διακοπές και να μην ξεκολλάμε απο το internet γιατι περιμένουμε καποιος απο την hau να βγάλει μια ανακοίνωση.Δεν σέβονται τα λεφτά που τους δίνουμε παιδιά τέλος....Αντε καλή Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του ECCE από ποια ώρα και μετά μπορούσατε να τα δείτε; Τουλάχιστον ας ξέρουμε ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
συμφωνα με ποστ της αμερικανικης στο φειςμπουκ, απο τις 10 και μετα της παρασκευης μπορουσαν να δουν τα αποτελεσματα τα φρο και οι μεμονωμενοι
αλλα ειχε ηδη βγει ανακοινωση απο την πεμπτη οτι θα εβγαιναν τα αποτελεσματα την επομενη μερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε παιδια λετε τελικα οντως να χαθηκαν τα γραπτα και να προσπαθουν να μας το φερουν μαλακα μαλακα?:P

σοβαρα τωρα εχω αγχωθει πολυ! τουλαχιστον ας μας το λεγανε απο την αρχη οτι σκοπευουν να τα βγαλουν τον Αυγουστο να μην ειμαστε και μεις ολη την ωρα πανω απο ενα pc με το αγχος να χτυπαει κοκκινο!

εχουμε και ζωες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
10? Μάλιστα..Εν το μεταξύ νόμιζα πως θα έβγαινε καμιά ανακοίνωση για αύριο και ξενέρωσα που περίμενα ολοκληρο σαββατοκύριακο! πάμε για Τρίτη τώρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,268 μηνύματα.
Κάνουμε όλοι ντου στην Ελληνοαμερικάνικη? :devil:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
10? Μάλιστα..Εν το μεταξύ νόμιζα πως θα έβγαινε καμιά ανακοίνωση για αύριο και ξενέρωσα που περίμενα ολοκληρο σαββατοκύριακο! πάμε για Τρίτη τώρα....
μπορεί να βγει το βραδάκι.........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω δεν νομιζω πως τα εχω παει καλα....φοβαμαι πως θα με παρει η καθηγητρια μου και θα μου πει "FAIL".....ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα λεω αντε να βγουνε να μας φυγει το αγχος....2 εβδομαδες τωρα μας εχουν σπασει τα νευρα.......δεν μπορω να καταλαβω γιατι χρειαζονται τοσο πολυ καιρο...δεν διορθωνουν και τιποτα αυτοι...με υπολογιστη διορθωνονται τα περισσοτερα:mad:

γιατί fail;;;;;;;;;; μια χαρά θα τα έχεις πάει...ιδέα σου θα είναι...μην απελπίζεσαι από τώρα.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δυστυχως την ελπιδα μας την εχουν "αποτελειωσει" εδω και καιρο με χιλιους δυο τροπους :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

des15

Νεοφερμένος

Η des15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
δυστυχως την ελπιδα μας την εχουν "αποτελειωσει" εδω και καιρο με χιλιους δυο τροπους :mad:
σ' αυτό έχεις δίκιο...τι να πούμε;;; υπομονή.......εγώ φοβάμαι το listening.......:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elekati

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
μπορεις να μου πεις που και ποτε ειναι αυτη η εκθεση?
ειναι μονο για τα αγγλικα ή γενικα για τα ξενογλωσσα?

Γεια σου Ζένια! Η έκθεση που ανέφερε είναι για ξενόγλωσσα βιβλία, αλλά οι περισσότεροι εκδοτικοί οίκοι είναι αγγλικών, εκτος αν κάποιοι απο αυτούς βγάζουν βιβλία και για άλλες γλώσσες όπως ο Γριβας.

Το site είναι αυτό: https://www.ip-exhibitions.eu/ όπου μπορείς να βρείς οτι πληροφορίες θέλεις για το που, πότε και ποιοί είναι οι εκθέτες.

Ασχετο: Βρήκες το βιβλίο με τα παράγωγα που λέγαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
στο ντιβανι ε?
εκει ειχε γινει και περυσι και ειχα παει...
απλα νομιζω κατι ειπες για αυγουστο γι'αυτο ρωτησα :P

το βιβλιο δεν το εψαξα ακομα, γιατι ελειπα, και προς το παρον δεν με επειγει τοσο
με την πρωτη ευκαιρια ομως θα το κοιταξω
thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marinap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά τα νεύρα μου δεν αντέχω άλλο....:mad:εγώ περιμένω αποτελέσματα για δεύτερη φορά και πλέον δεν έχω άλλη υπομονή:mad::mad:απορώ πως θα αντιδράσω αν είμαι κομμένη ξανά..και αυτοί επίτηδες το κάνουν???γιατι δεν τα βγάζουν να τελειώνουμε?:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karmike

Νεοφερμένος

Ο karmike αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλώς ήρθες και καλά αποτελέσματα!!!
Και εγώ στην Πάτρα έδωσα και μας είπαν οτι από αρχές εως και μέσα Ιουλίου θα έχουν βγεί τα αποτελέσματα αλλά μάλλον χάσανε τον δρόμο τους......:hmm::hmm::hmm:
Καλώς σε βρήκα Μαρήνη και καλά αποτελέσματα να έχεις και εσύ!Ελπίζω να τα μάθουμε μέσα στην εβδομάδα που ξεκινάει. Τέτοια καθυστέρηση δεν την περίμενα πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top