Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SilverLining

Νεοφερμένος

Η SilverLining αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Τι να πω... τέτοια έλλειψη οργάνωσης δεν την περίμενα! Τέλη Σεπτεμβρίου θα τα βγάλουν έτσι που πάνε!!! Ευτυχώς που πήρα το cpe..!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ευτυχώς που έδωσα ECCE :P Λίγες μέρες ακόμη! :D Καλή μας επιτυχίαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula~5

Νεοφερμένος

Η Voula~5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μακάρι να βγουν αυτή την εβδομάδα τα αποτελέσματα.....Να σας πω την αλήθεια όμως φοβάμαι λίγο για την στιγμή που θα βγουν....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εγώ πήρα τηλέφωνο και μου είπαν τέλος της εβδομάδας!Ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε ευχάριστα αποτελέσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zinc

Νεοφερμένος

Ο zinc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Vassia για το ECCE ή το ECPE σου είπαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Καλα παιζουν με τα νευρα μας?
Αμαν πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula <3

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγώ δεν ασχολούμαι άλλο!!!κουράστηκα να τους περιμένω!!!θα περιμένω να με πάρει τηλ η καθηγήτριά μου!!!εγώ δεν ξαναμπαίνω στο site τους!!! αμάν πια!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Όσο πιο πολύ το μελετάτε τόσο πιο πολύ δε θα βγαίνουν τα αποτελέσματα.Αφήστε να έρθει μόνο του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulagara

Νεοφερμένος

Η roulagara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έλεος πια!!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αφου ειναι τοσο ανοργανωτοι οι ανθρωποι!!! περσυ που εδωσα lower cambridge ειχα μαθει τα αποτελεσματα τελη ιουνιου!!! οπως και να το κανουμε ακομη και στο lower του cambridge εχουν περισσοτερα πραγματα να διορθωσουν με το χερι γιατι ολα σχεδον γραπτα ηταν σε αντιθεση με τo ecpe που εδωσα φετος που στην ουσια το μονο που εχουν να δουν ειναι οι εκθεσεις γιατι listening gcvr περναει απο υπολογιστη και speaking βαθμολογουν επι τοπου...!!!oποτε δεν τους δικιολογει τιποτα...αρκετα εχουν παιξει με την υπομονη μας!!!αν δεν βγουν και αυτη τη βδομαδα πραγματικα εγω θα προτεινω σε ολους οσους θελουν να δωσουν εξετασεις αγγλικων cambridge δαγκωτο! εμ 180Ε εξεταστρα εμ κανουν ενα 3μηνο να τα διορθωσουν!αντε καλη μας μερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Τι να πω..ποτε θα βγουν πια;;; Ολο το αναβαλλουν...Εγω νομιζα αυτη την εβδομαδα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι...μόλις μπήκα στην ιστοσελιδα της ελληνοαμερικάνικης στο facebook και λένε ότι περιμένουν τα αποτελέσματα να τους τα στείλει το ΕΛΤΑ....Πάνε καλά?ποιον κοροιδεύουνε?το ιντερνετ δε το γνωρίζουν οι άνθρωποι να τα στείλουν μέσω διαδικτύου?εγω είχα δώσει και το msu proficiency και το πήρα...ομολογώ ότι ήταν λίγο δυσκολότερο αλλά τα αποτελέσματα βγήκαν σε ένα μήνα ακριβώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos95

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγω καταλαβα οτι ειναι ανοργανωτοι οταν: πηγα να δωσω ξεκινησαμε με listening αλλα με το που πηγε στο 2ο παρτ αρχιζε και κολαγε το cd :O
και οσπου να το φτιαξουν υπηρχε ενας μικρος πανικος μεσα στην αιθουσα,τελικα πηγαμε στο gvr και καναμε τελευταιο το 2o παρτ του listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ έδωσα στη Λεόντιο στα πατήσια....η ακουστική ήταν πολύ καλή προς εκπληξή μου γιατί είχα ακούσει διάφορα....το μόνο που με χάλασε ήταν ότι η ένταση του ήχου ήταν στα γκάζια και με αποσυντόνιζε......πάντως είναι απαράδεκτοι,,,,όλα τα ινστιτούτα εκπαίδευσης ανακοινώνουν την ημερομηνία των αποτελεσμάτων....αυτοί σου λένε για δικαιολογία ότι δεν τα έστειλε το ΕΛΤΑ....πλάκα μας κάνουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
ειναι αναλογως το που δινεις για την ακουστικη...αλλα το θεμα ειναι οτι το συγκεκριμενο πτυχιο εχει το 1/4 ελενγμενο πριν καν φυγουν τα χαρτια απο Ελλαδα και αλλα 2/4 απο υπολογιστη ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...και να το πω και αλλιως αντε τους φταιει η ΕΛΤΑ...τι βαζουω κρατικη επιχειρηση για μεταφορες...βαλε μια FED EX η καμια ΤΝΤ εστω!!! μονο τα λεφτα τους νοιαζουν παιδια τερμα...εσενα ουτε που σε υπολογιζουν λεφτα να δινεις και αγιος ο θεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια μου φαινεται οτι βγηκαν τα αποτελεσματα https://www.hau.gr/?i=examinations.el.news.1892 αλλα εγω βαζω τους κωδικους μου και μου λεει δεν εχουν βγει ακομα

edit:ακυρο ειναι για την πιστοποιηση της ελληνομαθαθειας τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giotis1985

Νεοφερμένος

Ο PANAGIOTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
αυτα δεν εινα τα αποτελεσματα του ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domigr

Νεοφερμένος

Ο domigr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απλα για ξερετε τι θα πει Μισιγκαν.Και μεις δυστυχως τα περασαμε αυτα.Και να βγουν παντως τα φροντιστηρια θα τα μαθουν πρωτοι και μετα εσεις.Οσο για τα πιστοποιητικα μην σας κακοφανει αν τα παρετε στα χερια σας τον Νοεμβρη τι στιγμη που στο Κεμπριτζ μετα απο 2 μηνες το πολυ το χεις.Αυτα ομως κανουν τα μονοπωλεια δυστυχως.Και δεν φταιει κανενα ΕΛΤΑ.Γιατι ειναι ευκολο να τα φορτωνουμε στους αλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mickey mouse

Νεοφερμένος

Η Μίκυ Λιαβέρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
τα αποτελέσματα θα αρχίσουν να βγαίνουν απο την άλλη εβδομάδα σύμφωνα με πληροφόρηση που είχα απο το κέντρο εξετ'ασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top