Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εγώ 1/6..Δεν θέλω να σε απαγοητεύσω αλλα την προηγούμενη φορά με έκοψαν και ήμουν σίγουρη ότι τα είχα πάει τέλεια,δεν είχα κολλήσει ουτε μια φορά..Και μου ήρθε κεραμίδα! Πως να μην κλάψεις τοτε Χαράλαμπε? πφφφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποτε ειχες ξαναδωσει? γιατι θυμαμαι ειδικα περσι τετοιο καιρο ειχαν κοπει παρα πολλοι γνωστοι μου στα προφορικα και εχασαν την γη κατω απο τα ποδια τους (απο τοτε εχω κι εγω το αγχος:P). αφου θυμαμαι λεγαμε οτι τους κοψανε επιτειδες για να ξαναδινουν και να τους παιρνουν τα λεφτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Και στη δική μου περίπτωση είμαι σίγουρη ότι έγινε αυτό..Το είχα ξαναακούσει,αλλα λέω σιγα μωρέ, σε μένα θα συμβεί!? Τεσπα, τον Νοέμβρη του 2010 έδωσα, και τώρα πάλι εδώω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ποπο πρεπει να ειναι πολυ ασχημο να εισαι αισιοδοξος και χαρουμενος στην αρχη και τελικα να μαθαινεις οτι σε κοψαν στο προφορικο:( τεσπα ας μην απογοητευομαστε:P ας ελπισουμε οτι αυτη την φορα τα πραγματα θα εκσελιχθουν ομαλα και οτι ολα θα πανε καλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ναι ναι,εξάλλου -θέλω να πιστεύω- πως αυτά γίνονται μόνο μια φορά!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
ποπο πρεπει να ειναι πολυ ασχημο να εισαι αισιοδοξος και χαρουμενος στην αρχη και τελικα να μαθαινεις οτι σε κοψαν στο προφορικο:( τεσπα ας μην απογοητευομαστε:P ας ελπισουμε οτι αυτη την φορα τα πραγματα θα εκσελιχθουν ομαλα και οτι ολα θα πανε καλα:D

Γι' αυτό είναι καλό να κρατάμε μικρό καλάθι.
Εγώ έδωσα πριν 2 βδομάδες προφορικά.Η μία εξετάστρια ήταν καλή και η άλλη μια κλώσσα.
Γενικά μιλούσα , αλλά έκανα αρκετά εκφραστικά λάθη και από το άγχος.Δεν πιστεύω ότι αξίζει να κοπώ.
Παρ' όλ' αυτά , επειδή ξέρω πως είναι τα πράγματα , είμαι ανάμεσα σε LP-BF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoman13

Νεοφερμένος

Ο yoman13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Στο reading με τα γονίδια εκεί που έλεγε "their" τι βάλατε; Εγώ traits

εγώ έβαλα Parents αλλά μάλλον το χω κάνει λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εγω στο their εβαλα 2 λεξεις που ηταν διπλα απο αριστερα μια απο p καπως pear κατι τετοιο αλλα και γω μαλλον λαθος το χω κανει..

eliminated εγω ειχα βαλει financial consequences(a)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Το their αναφερόταν στα traits
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
μαλλον λαθακι.. αλλα ετσι κιαλλιως το 2 και το 4 reading τα εκανα αστα λα βιστα μπειμπιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εγω στο their εβαλα 2 λεξεις που ηταν διπλα απο αριστερα μια απο p καπως pear κατι τετοιο αλλα και γω μαλλον λαθος το χω κανει..

eliminated εγω ειχα βαλει financial consequences(a)

Έλεγε κάτι "θα οδηγηθεί σε" κάτι τέτοιο για αυτό έβαλα turmoil

Για το speaking τώρα πλάκα κάνετε; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εμενα παντως μου φαινεται πιο ταιριαστο το turmoil. γιατι σαν εκφραση το financial turmoil χρησιμοποιειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τι να σας πω αν πραγματι ειναι ετσι τοτε αληθεια
stop talking:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αν και τα περισσότερα τα είχα σωστά (φιου), που είπατε:P Πραγματικά, μη μιλάτε άλλο για τις σωστές απαντήσεις:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elekati

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η έκφραση είναι financial turmoil και σημαίνει χρηματοοικονομική αναταραχή.

Και η άλλη έκφραση που συζητούσατε είναι expand beyond.

Ο Pearce ήταν ο πρώτος που πραγματοποιήσε την πρώτη πτήση, χωρίς όμως να υπάρχει καταγραφή του γεγονότος, παρά μόνο μάρτυρες.

Αν έχετε καμιά άλλη ερώτηση, ελεύθερα. Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
στα προφορικα, στην πρωτη ερωτηση, την προσωπικη, εκτος με το τι ασχολεισαι, αν δουλευεις/σπουδαζεις, τι κανεις τον ελεθερο σου χρονο, τι αλλο ρωτανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
στα προφορικα, στην πρωτη ερωτηση, την προσωπικη, εκτος με το τι ασχολεισαι, αν δουλευεις/σπουδαζεις, τι κανεις τον ελεθερο σου χρονο, τι αλλο ρωτανε?
Αφού το πρώτο part δε βαθμολογείται, τι σκας;:P

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στο ECCE, βαθμολογούνται όλα τα parts. Στο ECPE, βαθμολογούνται όλα, πλην του πρώτου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δεν σκαω βρε.... :P
ενημερωτικα ρωταω.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αφού το πρώτο part δε βαθμολογείται, τι σκας;:P

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στο ECCE, βαθμολογούνται όλα τα parts. Στο ECPE, βαθμολογούνται όλα, πλην του πρώτου:)
Δεν μετραει?:eek:
σιγκλονιζομαι τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
παιδια εγραψε κανεις την εκθεση για τη ζωη πριν απο πενηντα χρονια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top