Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Mάιος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Άμα δε σας έχει έρθει μέχρι τέλος του μήνα πάρτε τηλέφωνο την Ελληνοαμερικάνικη ένωση..

δίνει κανείς 8 Μαίου προφορικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εμενα το χαρτι μου ηρθε μεγαλη πεμπτη....
τα γραπτα ειναι στις 9 το πρωι στις 15/5
προφορικα με βαλανε στρις 29/5..............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
τυχερή,κι εγώ μετά τα γραπτά τα ήθελα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
δεν το διαλεξα :P

που δινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
τα προφορικά στην Ελληνοαμερικάνικη ένωση
τα γραπτά στο Πνευματικό Κέντρο Κωνσταντινουπολιτών , Αμπελόκηποι
εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τα προφορικα και γω στην αμερικανικη
τα γραπτα στο κεντρο αθηναις στο βοτανικο

εσεις που θα δωσετε προφορικα πριν απο μενα θελω τα θεματα.... :P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Και εγώ έχω αρχίσει εδώ και μέρες την επανάληψη στο χειρότερό μου σημείο, που δεν είναι άλλο από το vocabulary φυσικά. Παρ'όλα αυτά πιστεύω ότι το έχω στο τσεπάκι το ecpe :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
εσεις που θα δωσετε προφορικα πριν απο μενα θελω τα θεματα.... :P:P:P:P:P:P:P

δε νομίζω να πέσουν τα ίδια , αλλά εντάξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
πλακα κανω βρε.... :P

γενικα να ξερεις...
στις εξετασεις προφορικων υπαρχει μια γκαμα με 15 περιπου θεματα (και πολλα ειπα)
αυτα δινονται και κατα συνεπεια καποια στιγμη καποιοι θα εχουν τα ιδια
πχ το θεμα νο 1 δινεται στις 12 το μεσημερι....
θα γινει ενας κυκλος με ολα τα θεματα και μετα παλι θα ξαναρχισουν απο το 1 και παει λεγοντας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Το έχω ακούσει ότι πάει κάπως έτσι..σ όλα τα διπλώματα περίπου το ίδιο κάνουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η κάθε μέρα θα έχει εντελώς διαφορετικά θέματα από την άλλη. Δεν είναι τόσο χαζοί στη HAU.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Η κάθε μέρα θα έχει εντελώς διαφορετικά θέματα από την άλλη. Δεν είναι τόσο χαζοί στη HAU.

Πέρυσι, τη μια μέρα έπεσε στο ecce σε μια φίλη μιας συμμαθήτριάς μου ένα θέμα με δρόμους και λίγες μέρες μετά έπεσε και στον ξάδερφό μου. Σπάνια περίπτωση βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,262 μηνύματα.
Όσοι κάνετε/κάνατε το βιβλίο "10 Final Examinations by Sylvia Kar" πώς σας φαίνεται?
Εννοώ , έχει καλά ενδεικτικά test?

Ρωτάω επειδή πριν απ αυτό έκανα 2 μπλε βιβλία του Nigel Downey και το GCVR μου φαινόταν πιο τσιμπημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Sylvia Kar,Diane Flanel Piniaris,HAU Books
Τα βιβλια για σιγουρη επιτυχια στο GCVR και ειδικα στο V.Απο προσωπικη εμπειρια,όποιος θελει με εμπιστευεται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Παιδιά σας έχει έρθει το χαρτί γι το lower ECCE ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά είδα ένα παράξενο όνειρο... Ότι το τρίτο part του ecpe στο listening άλλαξε τελευταία στιγμή και αποτελούνταν από 20 κενά. Το κάθε κενό αντιστοιχούσε σε ένα λαικό τραγούδι και έπρεπε να γράψουμε τα συναισθήματα του τραγουδιστή... Τρελό ε; χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elekati

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Βάσια, πριν 2 μέρες ήρθε σε μένα το χαρτί για τους μαθητές μου.

Αν κάνεις ιδιαίτερα ρώτησε τον καθηγητή σου, αλλιώς από Δευτέρα που ανοίγουν και τα φροντιστήρια. Αν πάλι δεν έχεις λάβει κάτι μέχρι την Τετάρτη, καλύτερα να επικοινωνήσεις με την Ελληνοαμερικανική Ένωση, μην το αφήσεις τελευταία στιγμή.

Καλή σου επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παιδια,ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το ποσοστό κενών που πρέπει να πετύχω σωστά στο gvr ωστε να περάσω το ecce.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όσοι κάνετε/κάνατε το βιβλίο "10 Final Examinations by Sylvia Kar" πώς σας φαίνεται?
Εννοώ , έχει καλά ενδεικτικά test?

Ρωτάω επειδή πριν απ αυτό έκανα 2 μπλε βιβλία του Nigel Downey και το GCVR μου φαινόταν πιο τσιμπημένο.
Η Sylvia Kar είναι μέλος της συγγραφικής ομάδας της εξέτασης. Πολλές από τις ερωτήσεις στα βιβλία της, θα «ανακυκλώνονται» στη κανονική εξέταση;)
Αρχική Δημοσίευση από nikmil:
παιδια,ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το ποσοστό κενών που πρέπει να πετύχω σωστά στο gvr ωστε να περάσω το ecce.
Πρέπει να έχει πάνω 65% (σωστές τις 65 ερωτήσεις, δηλαδή) Άλλα αν έχεις πάνω από LP στα άλλα sections και στο GVR έχεις BF, τότε πάλι θα μπορέσεις να πάρεις το lower;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvia_prof

Νεοφερμένος

Η silvia_prof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια δινω και εγω το Michigan ECPE τον Μαιο και θέλω να ρωτήσω ((μια και προετοιμάζομαι μόνη μου))- πόσο τεστακια (120 ερωτησεις) ΠΕΡΙΠΟΥ ειναι αρκετά να κάνει κάνεις??
φυσικά και όσο περισσοτερα τοσο καλυτερα και αναλογα με το επιπεδο, αλλα ..

εχω κανει 9 εως τωρα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top