Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2012

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Βγηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Retro91

Νεοφερμένος

Η Retro91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
μπήκες εδώ https://results.hau.gr/ ή στο παν στο φροντιστήριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cpt.Miller

Νεοφερμένος

Ο μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

Pasipoy

Νεοφερμένος

Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
μπήκες εδώ https://results.hau.gr/ ή στο παν στο φροντιστήριο?
Από εδώ που λες μπορείς να το δεις σε 2 μέρες όπως λέει η ανακοίνωση. Τα φροντιστήρια μόνο μπορούν να δουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Retro91

Νεοφερμένος

Η Retro91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναι αλλά λέει για individual candidates 28 Ιανουαρίου...Το είδα αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Retro91

Νεοφερμένος

Η Retro91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ θα κόπηκα προφανώς, για να μην με πήραν τηλ ακόμα..:P Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Κ εγω το περασα!!! πηρα τηλ κ μου ειπαν οτι μονο σημερα οι καθηγητές και τα φροντιστήρια και οι individuals μπορούν να τα δουν οι υπόλοιπου μεθαύριο..κ έμενα αργούσε να με πάρει η καθηγήτρια μου και είχα κάνει πόσα σενάρια με το μυαλό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Therio

Νεοφερμένος

Ο Therio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΤΡΑΣ...THE BESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Retro91

Νεοφερμένος

Η Retro91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το πήραααααααααααααααααααααααααα :) με LP σε όλα αλλά δεν με νοιάζει....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d_p

Νεοφερμένος

Ο d_p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :P.

Τα αποτελέσματα για το ecce ποτε θα βγούν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Και γω το πέρασα!!! δεν μου παν τα αναλυτικά ακόμη...

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolakisofi

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
To περασαααααααααααα με P (PASS) τελειαααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :P.

Τα αποτελέσματα για το ecce ποτε θα βγούν;

Όπως μου'πε μια φίλη μου που έδινε: Όταν αποφασίσουν να στρωθούν μπας και ξεμπερδέψουν και τα παιδιά που έδιναν ECCE.Η καραμέλα που λένε νομίζω πάντα είναι ότι θα τα έχετε μέσα Φλεβάρη.Τώρα ό,τι κατάλαβες,κατάλαβες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πέρασαα:) Speaking/Writing - Low pass , Listening - High pass (84%) , GCVR- High pass (89%) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα η φίλη μου κόπηκεεε :( Κόπηκε στο GCVR για λίγο :( Άντε πάντως καλή επιτυχία σε όλους τους υπόλοιπους υποψήφιους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το πήρα!!:)
Listening - Pass
GCVR - High Pass
Writing - Low Pass
Speaking - Pass

Υ.Γ.: Για να τελειώνει το θέμα, τα αποτελέσματα έχουν τίτλο "ECPE results", τι δεν καταλαβαίνετε?
Το ECCE θα βγει και αυτό σε λίγο καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wumpscut

Νεοφερμένος

Η wumpscut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πέρασα κι εγώωωωωωω PASS baby!!! (και καλά) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βαγγελης_13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγελης_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!!!
ΠΕΡΑΣΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
...συγχαρητήρια σε όλους σας..τελικά εγώ δεν τα κατάφερα.Κόπηκα στο listening..:(Εντάξει όμως θα τα καταφέρω τον Μάιο ελπίζω...μαζί με το Cambridge.

Βοηθήστε με όμως σχετικά με κάποια καλά tips-και βιβλία με δύσκολο listening γιατί πραγματικά αυτό του Grιva που κάναμε στο τέλος ήταν γελοίο:P σε σχέση με ότι έπεσε στις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lenz

Νεοφερμένος

Ο Lenz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλά εμάς δε μας έχουν ανακοινώσει τα αποτελέσματα του ecce ακόμη..Μας είπαν στα τέλη του Ιανουαρίου αλλά να!!Τι γίνεται πια γύρω στα 250 άτομα δώσανε και πέρασε 1,5 μήνας..Ακόμη δηλαδή ακόμη;;:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top