Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γιατι εσυ εδωσες μεσω φροντιστηριου και οι συμμαθητες σου σαν μεμονωμενοι υποψηφιοι.
Εσυ θα μαθεις αναλυτικα τα αποτελεσματα σου την Πεμπτη ή και τωρα απο το φροντιστηριο σου.

πωωωωωωωω........ευχαριστω παντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εγώ δεν πέρασα. κόπηκα στο listening. μάλλον θα ξαναδώσω τώρα και οτι γίνει.. τελευταία φορά. αν δεν περάσω στο πανεπιστήμιο πάλι.. αν περάσω και εκεί.(prof έδωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην σκας.Και γω τον Μαιο ετσι ημουν.:(
Στα αλλα μερη πως τα πηγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
α, δεν ρωτησα... XD θα παω πιο μετα στο φροντιστηριο να μιλησω με την καθηγητρια μου και θα την ρωτησω κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και την Πεμπτη μην ξεχνατε θα βγουν αναλυτικα ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ στο results.hau.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε, αλλά...
ecce-ecpe.JPG
Δηλαδή:
Εξέταστρα:

  • ECCE: 160?
  • ECPE: 180?
Οι εγγραφές αρχίζουν από σήμερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Πέρασα!!!
Oral και Writing Pass
Gcvr και Listening: Honors Pass.
Γενικός βαθμός Pass!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratz!:D
Να αναμενετε και τα αποτελεσματα ταχυδρομικα να σας ερθουν και στα σπιτια σας απο Δευτέρα λογικά,μιας και την Πέμπτη θα τα στείλουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos09

Νεοφερμένος

Ο hantzos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ με γενικό βαθμό PASS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους μας. Και όσοι έδιναν δεύτερη φορά μπράβο που το προσπάθησαν πάλι ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Όσοι δεν τα καταφέρατε μη σκάτε... Σιγά ένα τεστ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fireman

Νεοφερμένος

Ο fireman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ας προσθέσω κι εγώ το λιθαράκι μου..... Πέρασαααααααααααααααααααα :DDDDD xaxaxaxaxaxaxa!!!!:D:):):):):):):) Πραγματικά δεν φαντάζεστε το άγχος μου και τη μετέπειτα χαρά μου!!!:clapup:
Το κορυφαίο ειναι ότι άλλ'αντ'άλλων από αυτά που περίμενα μου ήρθαν! Είχα 3 Pass σε Writing-Oral-Listening και High Pass sto GCVR!!!:worry: Στο GCVR εν τω μεταξύ περίμενα Low Pass , αντε το πολύ κανα Pass και στο Listening πίστευα πως αν τό'χω περάσει θα τό'χω περάσει με Low Pass ή με BF! ό,τι νά'ναι δηλαδή! έχω πέσει απ'τα σύννεφα σε σημείο να σκέφτομαι ότι η καθηγήτρια μου μπορεί νά'χει κάνει λάθος!!! χαχαχαχαχαχα αλλά θα σιγουρευτώ την Πέμπτη!:P Τεο συγχαρητήρια και φυσικά σε όλους τους υπόλοιπους!:) Σε όσους δεν τα κατάφεραν μην απογοητεύστε με τον εαυτό σας , προσωπικά πιστέυω ότι μετράει πολύ η στιγμή (πχ άγχος , συγκέντρωση , ενοχλητικοί διπλανοί [μιλάω απο προσωπική εμπειρία:P] , κούραση [είναι τραγικό που γράφουμε τόση ώρα συνεχόμενα χωρίς ένα διάλειμμα] κτλ...). Γι αυτό την επόμενη φορά προσπαθείστε να είσαι πιο κουλ και όλα καλά θα πάνε!
Btw , Teo η μορφή με την οποία παρέθεσες τα αποτελέσματα των συμμαθητών σου είναι αυτή που εμφανίζεται στη σελίδα των καθηγητών/φροντιστηριούχων όταν βάζουν τους κωδικούς τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και σε σενα fireman!:D :clapup:

Τα αποιτελεσματα οι φρονιστηριουχοι τα βλεπουν υπο μορφη λίστας δηλαδη καπως ετσι:
https://img21.imageshack.us/i/ecce1.jpg/


Aλα μπορεις να δεις και απο την "καρτελα" του καθε υποψηφιου τα αποτελεσματα οπως τα παρεθεσα εγω τωρα!Ετσι θα τα δειτε και σεις με το καλο την Πεμπτη!;)
https://img218.imageshack.us/i/ecpe.jpg/

Παλιες εικονες,αλλαοι φορμες ειναι ακριβως οι ιδιες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
ναι και μενα ετσι ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Καλά ένα διάστημα είχε πιστεψει ότι δεν πρόκειται να το πάρω το κωλο proficiency αλλά τελικά πάει κι αυτό... Πείτε και κάνας άλλος ρε παιδιά, περάσατε δεν περάσατε... Εγώ δεν είμαι καν από φροντίστηριο ούτε ξέρω κάποιον να δίνει. Πάντως χαίρομαι που τέλειωσε.
Το πτύχιο έρχεται σπίτι ή πρέπει να πας κάπου να το πάρεις με ταυτότητα κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και εγώ πέρασα!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οταν μαθετε πειτε plz τους βαθμους,διοτι παιζει ρόλο αναλογα τη δυσκολια των θεματων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Kαι τα δικα μου όμως με ενημερωσε το φροντιστηριο μου:


Final: P
P/F: Pass
ORAL: ΗP
LST: BF
GCVR: P
WRI: P
Συγχαρητηρια βρε Τεολ! και σε όλα τα παιδιά!!!
Για να πάρεις και Cambridge και Michigan σημαίνει οτι είσαι πολύ καλός!!!
Μπράβο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγω κοπηκα το Μαιο με 2 BF σε Listening και GCVR και τωρα πηρα σε ολα LP!
Ρε τους μπουνταλαδες...
Δε τους παει η καρδια να βαλουν βαθμους :P
Συγχαρητηρια και στους υπολοιπους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ Ισαακ!:D
Συγχαρητηρια και σε σενα Κωστα,σημασια εχει οτι περασες και οχι βαθμολογια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top