Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του michigan lower για
οσους εδωσαν τον δεκεμβριο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεναααα

Νεοφερμένος

Η λεναααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια εγω θα περιμενω να δω μηπως βγουν μετα τις 12 το βραδυ!δεν μπορω μεχρι αυριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fireman

Νεοφερμένος

Ο fireman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σε όλους και καλά αποτελέσματα. Σύμφωνα με το μήνυμα που μου έστειλαν από την ελληνοαμερικανική ένωση αύριο στις 10.00 το πρωί θα μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα. Καλό βράδυ και καλά αποτέλεσματα σε όλους!!!


άντε να δουμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Παιδιά αύριο πουρνό πουρνό συντονιστείτε όλοι και όποιος τα μάθει , μας λέει! Καληνυχτααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
λεει συστημα μπλοκαρισμενο τωρα που μπαινω για να δω :/λεει να ξαναπροσπαθησω σε 30 λεπτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεναααα

Νεοφερμένος

Η λεναααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγω προσπαθω!τα ιδια λεει απο τις 5 το πρωι!κανουν συντηρηση!αγωνιααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συντηρηση για να αντεξουν την μεγαλη κινηση!Σε λιγοτερο απο 2.5 ωρες θα τα ξερουμε,αρα ριλαξ!
Ευχαριστουμε και την gime για την ενημερωση.
Καλο σας μηνα και καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λεναααα

Νεοφερμένος

Η λεναααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
σιγουρα σε λιγοτερο απο 2,5 ωρες!!!δεν μπορω teo!!!τι αγωνια και αυτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulipa

Νεοφερμένος

Η tulipa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλημερα σε ολους! τωρα με πηρε η καθηγητρια μου ! περασα περασα περασα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bakiraki

Νεοφερμένος

Η bakiraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Kαλημέρα...παιδιά εγώ μπήκα και δεν ταλαιπωρήθηκα :D
και τελικά το πέρασαααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πέρασα,πέρασα,πέρασα...!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bakiraki

Νεοφερμένος

Η bakiraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους μας.... και αν δεν περάσατε παιδιά μην το βάζετε κάτω... αξίζει τον κόπο :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

λεναααα

Νεοφερμένος

Η λεναααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
περασα!!!με β!!!απιστευτο!παιδια διαβασα μονη μου για εναμιση μηνα ενω ειχα δωσει Lower πριν 10 χρονια!ολα γινονται!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δεν πέρασα..Ξέρετε που με έκοψαν; Στα προφορικά..Σε όλα τα άλλα είχα pass..Πείτε μου,δεν είναι αδικία; Στα προφορικά τα πήγα μια χαρά..Η εξετάστριες όλο μου χαμογελούσαν επειδή συμφωνούσαν με αυτά που έλεγα..Τι ειρωνία..Τεσπα τεράστια αδικία τι να πω..Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

javer

Νεοφερμένος

Ο javer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σε ποιά σελίδα μπήκατε και είδατε αποτελέσματα?Γιατί εγώ μπαίνω στο Orfeas και μου λέει πως τα αποτελέσματα δεν είναι διαθέσιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

layla

Νεοφερμένος

Η layla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπόν τα αποτελέσματα τα βλέπουν αυτή τη στιγμή οι ιδιοκτήτες φροντιστηρίων και οι ανεξάρτητοι υποψήφιοι.
Εμένα, ας πούμε, με πήρε το πρωί η καθηγήτρια μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mina1989

Νεοφερμένος

Η mina1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Περασα κ εγωωωωωω!!!!! τι χαρα ειναι αυτη σημερα δεν λεγεται!!!! δεν το περιμενα γιατι ειχαμε θεμα με το listening κ σταματουσε κ ξανακιναγε αλλα τελος καλο ολα καλα!!!!! ουτε ενα bf!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια κι εγω περασα με πασσ!
πεταω απτην χαρα μου!:D
καλα αποτελεσματα σε οσους περιμενουν ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για πειτε βαθμους λοιπον...Και φυσικα συγχαρητηρια σε ολους,επιτυχοντες ή μη.Γιατι η προσπαθεια μετραει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
το πηραααααααααααααααααααααααα:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ειμαι στο φουλ χαρουμενηηηη..συγχαρητηρια σε ολους και σε αυτους που δεν περασατε μην τα παρατησετε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :)
Εγώ κόπηκα για δεύτερη φορά !!!!!!! Είμαι πιο χάλια από ποτέ.... Όχι μόνο κόπηκα, τα πήγα και χειρότερα! Αυτό που δεν μπορώ να πιστέψω είναι πως γίβεται να έχω F στο gcvr που εκεί ήταν το δυνατό μου σημείο.. 80% έγραφα.. Η καθηγήτριά μου δεν μπορεί να το πιστέψει και προσπαθεί να πίσει τον εαυτό της ότι έγινα λάθος.... Πφφφ τι να πω.. Πάνε όλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top