Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δε την εχω ακομα γι αυτο :P
Απλα δινω στις 27 τα γραπτα και 21 προφορικα...
Τι ωρες παιζουν τα προφορικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όλη την ημέρα, Από τις 9:00-21:00 νομίζω. Απλά για σιγουριά, βλέπεις τι γράφει στην απόδειξη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως ωρες απο 14.00 ως 17.00 βαζουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Tα πτυχεία του ECCE τα πήρατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H HAU θα τα παραλαβει στα τελη Νοεμβρη άρα καλο Δεκεμβριο για τους υποψηφιους.
Φετος τα αργησανε παρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δε την εχω ακομα γι αυτο :P
Απλα δινω στις 27 τα γραπτα και 21 προφορικα...
Τι ωρες παιζουν τα προφορικα?


σου ηρθε το χαρτι ?? ποτε ?? εμενα δεν εχει ερθει ακομα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ έδωσα ecpe τον Μάιο και δεν πέρασα και τώρα ξανά ! Κ αντι να έχω λιγότερο άγχος έχω περισσότερο ! :Ρ
Εκεί που έγραφα 80 % στο gcvr πήγα και έγραψα F..
Χαρτί για το πότε δίνουμε έχει έρθει ? Σε κάποιους έμαθα ότι ήρθε, σε μένα όχι ακόμα :/
Άντε να δούμε.. Καλή μας επιτυχία ! :)

Teo εσύ δεν είχες περάσει ? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι κόπηκα και την πάτησα στο ακουστικό που είχα F.
Όσο για τα προγραμματα στο φροντιστηριο μου μετα απο επικοινωνια με τους τυπους της HAU είπανε πως παιζει και να μην τα παρουν μεχρι τις εξετάσεις(ECPE) και μπορει να δωσουν οι υποψηφιοι απλα με την ταυτοτητα τους.Άλλο φρούτο και αυτό guys.:P

Eσεις οι μεμονωμενοι παρτε ενα τηλεφωνο στο 2103680000 για να τσεκάρετε τι παιζει γιατι σε 2 βδομαδες ειναι οι εξετάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μάιο δίνω. Καλή σας επιτυχία.

Αυτο το Grammar βλέπω να με καίει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλως όρισες!;)
Παραξενο μου φαινεται που σε δυσκολευει η γραμματικη.Πιο πολυ το λεξιλογιο ειναι μερικες φορες απαιτητικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenits@

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Τα προφορικά του ECCE ξέρετε πότε είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο 20 Νοεμβριου ως 19 Δεκεμβριου θα ειναι.Συνηθως Σαββατοκυριακο ειναι αλλα δεν αποκλειεται να ναι και καθημερινη.Ακριβη μερα και ωρα θα μαθεις οταν θα παρεις στα χερια σου το προγραμμα των εξετάσεων σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ναι κόπηκα και την πάτησα στο ακουστικό που είχα F.
Όσο για τα προγραμματα στο φροντιστηριο μου μετα απο επικοινωνια με τους τυπους της HAU είπανε πως παιζει και να μην τα παρουν μεχρι τις εξετάσεις(ECPE) και μπορει να δωσουν οι υποψηφιοι απλα με την ταυτοτητα τους.Άλλο φρούτο και αυτό guys.:P

Eσεις οι μεμονωμενοι παρτε ενα τηλεφωνο στο 2103680000 για να τσεκάρετε τι παιζει γιατι σε 2 βδομαδες ειναι οι εξετάσεις.

Πως γινεται να μην τα πάρουμε? Πως θα ξέρουμε ώρα κλπ? :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα φροντιστηρια ετσι και αλλιως μπορουν να μαθουν τα προγραμματα και μεσω της πλατφορμας του Ορφεα της HAU.
Αλλα και σεις οι μεμονωμενοι παρτε ενα τηλεφωνο στο 2103680000 για να βγειτε και απο την περιεργεια.Τα προφορικα ξεκινουν σε 5 μερες αλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Καλως όρισες!;)
Παραξενο μου φαινεται που σε δυσκολευει η γραμματικη.Πιο πολυ το λεξιλογιο ειναι μερικες φορες απαιτητικό!
Καλως σας βρήκα :)
Βασικά είναι ορισμένες προτάσεις στη Γραμματική που μ βγάζουν την πιστη κανονικότατα!
Αλλα τελευταία επεσα λγ στο Listening και ανέβηκα στ GCVR. Λίγο ακομα κ την φτάνω τη βάση (72/120)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FregMar

Νεοφερμένος

Η FregMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Η καθηγήτρια μου μπήκε και είδε πότε δίνω γραπτά προφορικά, ώρες και που ..
Όμως με τι πάω να δώσω? Τον Μάιο με το χαρτί που μας είχαν δώσει πήγαμε ! Και εκεί ήταν κ η απόδειξη ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mε την ταυτοτητα σου.Ενημερωσε και την καθηγητρια σου.Και ειπα πως τα προγραμματα ΙΣΩΣ αργησουν,ούτε ημουν απολυτως ούτε ειπα πως δεν θα σας ερθουν καθόλου;) Απλα σε 5 μερες ξεκινανε τα προφορικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τέλεια-.-' Ούτε τα πιστοποιητικά φέρνουν, ούτε τις αποδείξεις:(

Η πλήρης ανοργανωσιά:/: (Βέβαια γι' αυτό δε φταίει ούτε η HAU, ούτε το πανεπιστήμιο του Michigan, αλλά οι απεργίες των οδηγών των μέσων μεταφοράς)

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα οτι καλυτερο μπορουν κανουν αλλα μια ενημερωση νομιζω πως θα ταν καλο να γινει 5 μερες πριν ξεκινησουν τα προφορικα.Αν και πολυ πιθανο να σταλλουν μεσα στη βδομαδα τα προγραμματα να δουμε ποτε θα φτασουν!

Τα πιστοποιητικα παντως καλο Δεκεμβρη να τα περιμενετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής των Αγγλικών μου,μου έδωσε χτες το πρόγραμμα με την απόδειξη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top