Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2013

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Μην μπαίνεις καθόλου στον κόπο.. πάμε ξανά δυναμικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mige12

Νεοφερμένος

Η mige12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημέρα,
Εγώ νομίζω ότι φέτος ήταν γραμμή να είναι πολύ αυστηροί στην έκθεση. Από τα αποτελέσματα των μαθητών μου αλλά και στατιστικά από τα αποτελέσματα των παιδιών που ανέβασαν στο ischool είδα ότι οι περισσότεροι είχαν LP και αρκετοί BF. Είχα μαθητές που έγραφαν για Pass ή και High Pass και τους βαθμολόγησαν με LP και αυτούς που όλη τη χρονιά έγραφαν LP τους έβαλαν BF. Όσο για την αναβαθμολόγηση, όσες φορές την κάναμε, τα παιδιά έχασαν τα λεφτά τους. Δεν έγινε τίποτα.
Να ξαναπροσπαθήσετε. Θα επικεντρωθείτε στις αδυναμίες σας και θα περάσετε τον Νοέμβριο. Καλή συνέχεια στις διακοπές σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Κι εγώ πιστεύω ότι την έκθεση τη βαθμολογούν έτσι κι αλλιώς με επιείκεια, οπότε δεν έχει νόημα η αναβαθμολόγηση. Πιστεύω επίσης ότι ως ένα βαθμό το εύκολο φετεινό θέμα δεν βοήθησε γιατί παρέσυρε πολλούς να βγουν εκτός θέματος ή να χρησιμοποιήσουν παπαγαλιστές εκφράσεις που δεν αρέσουν στους εξεταστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ειναι να μην πεσεις σε κανεναν κομπλεξικο..στο advance με ειχαν κοψει με fail στην εκθεση(ενω η εκθεση ειναι το ατου μου κ μαλιστα το θεμα που ειχε πεσει τ ειχα κανει ακριβως τ ιδιο μια μερα πριν) κ τρ στο ecpe πηρα pass!! Δν ειναι τοσο λογικο απο τ fail στο pass

Ειναι να μην πεσεις σε κανεναν κομπλεξικο..στο advance με ειχαν κοψει με fail στην εκθεση(ενω η εκθεση ειναι το ατου μου κ μαλιστα το θεμα που ειχε πεσει τ ειχα κανει ακριβως τ ιδιο μια μερα πριν! Εκανα κ αναβαθμολογη αλλα τζαμπα τα λεφτα) κ τρ στο ecpe πηρα pass!! Δν ειναι τοσο λογικο απο τ fail στο pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα Δ.

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα Δ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναιιιιιιιι!!!Το πήρα!!Πήρα και Proficiency Edexcel και Proficiency Michigan!!:-))))..Το ECPE πίστευα πως δεν θα το έχω πάρει..Είχα τρελάνει τους πάντες λέγοντας τους <<Πωω..ας έχω πάρει τουλάχιστον το Edexcel να έχω ένα δίπλωμα Proficiency!!>>..Τέλος τα αγγλικά για ' μένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmys-96

Νεοφερμένος

Ο Jimmys-96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα δεν ειναι για ολους τους υποψηφιους;εχω δωσει μεσω φροντιστηριου και ξερω οτι εχω περασει αλλα θελω να δω τους αναλυτικα τους βαθμους και βαζω τον επταψηφιο κωδικο αλλα λεει "student not found"...ακομα δεν ανοιξε το συστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Το συστημα εχει ανοιξει.. ξανα δες τον κωδικο σου και την ημρ/νια γεννησεως σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα δεν ειναι για ολους τους υποψηφιους;εχω δωσει μεσω φροντιστηριου και ξερω οτι εχω περασει αλλα θελω να δω τους αναλυτικα τους βαθμους και βαζω τον επταψηφιο κωδικο αλλα λεει "student not found"...ακομα δεν ανοιξε το συστημα;
Μπορείς να ζητήσεις από το φροντιστήριο να σου στείλει το report με την αναλυτική βαθμολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmys-96

Νεοφερμένος

Ο Jimmys-96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Οκ ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki d

Νεοφερμένος

Η Niki d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Και ναι το πήρααα!!!!! Πάει κι αυτό! Δεν το περίμενα κααααθόλου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Πέρασα HP όλα πλην του Oral (LP), έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_zacharo

Νεοφερμένος

Ο panos_zacharo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
to perasa ki egw ki as den to perimena..
------------
Examination: ECPE MAY 2013
Final: P
ORAL: LP
LST: BF
LST Score: 635
GCRV: LP
GCRV Score: 735
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα1989

Νεοφερμένος

Η χριστινα1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ημουν σιγουρη οτι ειχα κοπει στο listening(αν και παντα επιανα πολυ καλα ποσοστα, στις ξετασεις τα 'χασα τελειως) αλλα και στο gcvr ημουν 50-50 αν το περασα αλλα ολα μια χαρα τελικα.....Συγχαρητηρια σε ολους!(Πολυ αυστηρη η βαθμολογηση στην εκθεση πιστευω)
Examination: ECPE MAY 2013
Final: P
ORAL: LP
LST: P
LST Score: 780
GCRV: P
GCRV Score: 770
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Μονο εγω κοπηκα?? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki89

Νεοφερμένος

Η aliki89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μην στεναχωριέσαι, θα σκίσεις την επόμενη φορά είμαι σίγουρη:D:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα1989

Νεοφερμένος

Η χριστινα1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μονο εγω κοπηκα?? :Ρ

Μη το βαζεις κατω...δεν ειναι δα και το τελος του κοσμου!Ειναι και θεμα τυχης τελικα,ειναι να σου κατσει.Εγω δεν ειχα ξεσκιστει στο διαβασμα,απλα δεν εχανα κανενα μαθημα στο φροντιστηριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki89

Νεοφερμένος

Η aliki89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μη το βαζεις κατω...δεν ειναι δα και το τελος του κοσμου!Ειναι και θεμα τυχης τελικα,ειναι να σου κατσει.Εγω δεν ειχα ξεσκιστει στο διαβασμα,απλα δεν εχανα κανενα μαθημα στο φροντιστηριο.
Είναι λίγο απ' όλα. Θέλει οπωσδήποτε διάβασμα κ εξάσκηση. Εγώ τον τελευταίο μήνα έμαθα όλο το λεξιλόγιο που δεν είχα μάθει στην ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Bb

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μονο εγω κοπηκα?? :Ρ
δν είσαι μόνη σ :-P ουτε εγώ τ πήρα κ έδινα δεύτερη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Μονο εγω κοπηκα?? :Ρ

κι εγώ. Και η περίπτωσή μου είναι τραγική πιστεύω. :Ρ κόπηκα στο listening για 2-3 απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
δν είσαι μόνη σ :-P ουτε εγώ τ πήρα κ έδινα δεύτερη φορα

κατι τετοιο με βλέπω και εμενα.. αν μπορεις στειλε μου με μηνυμα τα βιβλια που εκανες!! :)

κι εγώ. Και η περίπτωσή μου είναι τραγική πιστεύω. :Ρ κόπηκα στο listening για 2-3 απαντήσεις.

σοβαρα? αυτο ειναι ατυχια, το πιστευω!!!! μπορεις και εσυ να μου πεις τα βιβλια που εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top