Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
εγώ πήρα και μου είπαν οτι δεν έχουν κάτι νεότερο! Τους ρώτησα εαν τα έλαβαν και μου είπαν οχι! Εσείς πήρατε και σας είπαν οτι τα ελαβαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
εγώ πήρα και μου είπαν οτι δεν έχουν κάτι νεότερο! Τους ρώτησα εαν τα έλαβαν και μου είπαν οχι! Εσείς πήρατε και σας είπαν οτι τα ελαβαν?

Οh Jesus...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ο chris veria , πήρε τηλ . τοβράδυ και του είπαν οτι τα έλαβαν και τα επεξεργάζονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Κυριακή αποκλείεται να τα βγάλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είναι ανοιχτά Κυριακή. Αφού ζητημα να ειναι οι τεχνικοί σήμερα εκει :P
ΙΣΑΑΑΚ , Πότε πήρες τηλ.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ε αμαν πια τι τα επεξεργάζονται???????????????????????????????????????????? Μου εχουν σπασει τα νευρα... Στα γερμανικα Β1 που εδωσα, ειπαν τα αποτελεσματα 16/06 και βγηκαν 15/06 και τωρα δεν μας λενε ποτε ακριβως, αλλα και οτι τα επεξεργαζονται?????? ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!! :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Στα γαλλικά είπαν 13/7 και τα βγάλανε 9/7 και έγιναν και 15/5 οι εξετάσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αυτο λεω! Γιατι μας σπανε τα νευρα και δεν λενε μια ακριβη ημερομηνια να ηρεμησουμε και εμεις??????? Εγω εδω και 10 μερες μπαινω πανω απο 10 φορεσ τη μερα στον Ορφέα, εχω σπασει τα νευρα στους γονεις μου και στον εαυτο μου... Δηλαδη ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!! Αυτη η αναμονη με διαλυει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Και η αναποφασιστικότητα 'τα πήραμε ' , 'δεν τα εχουμε' , 'δεν ξέρουμε πότε θα τα λάβουμε ' :P

Μπορεί να πάρει κανείς τηλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ουφ ναιιιι... γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ................................. θα παρω τηλ και θα τους βρισω καμια ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
ουφ ναιιιι... γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ................................. θα παρω τηλ και θα τους βρισω καμια ωρα...


Mόνο μην δώσεις τα στοιχεία και σου αλλάξουν το αποτέλεσμα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ρε παιδια, αυτο που λενε οτι με 2 BF η ενα F δε περνάς για ποιο απο τα δυο ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ρε παιδια, αυτο που λενε οτι με 2 BF η ενα F δε περνάς για ποιο απο τα δυο ισχυει;


E.C.C.E


  • Τρεις κατηγορίες επίδοσης Υψηλή Επιτυχής Επίδοση (HP) - Επιτυχής Επίδοση (P) - Χαμηλή Επιτυχής Επίδοση (LP) θεωρούνται επιτυχείς επιδόσεις. Δύο κατηγορίες επίδοσης Οριακή Μη Επιτυχής Επίδοση (BF) - Μη Επιτυχής Επίδοση (F) θεωρούνται μη επιτυχείς επιδόσεις.
  • Υποψήφιοι που επιτυγχάνουν σε όλα τα μέρη της εξέτασης έχουν ΠΑΝΤΑ επιτυχή τελική επίδοση.
  • Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECCE (Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Δεκεμβρίου 2009).
  • Υποψήφιοι με μη επιτυχή επίδοση σε δύο ή περισσότερα μέρη της εξέτασης έχουν πάντα μη επιτυχή τελική επίδοση.
  • Υποψήφιοι που δεν συμμετείχαν σε ένα μέρος της εξέτασης έχουν μη επιτυχή τελική επίδοση. Η επιτυχής επίδοσή τους στα υπόλοιπα μέρη της εξέτασης δεν επηρεάζει το τελικό αποτέλεσμα.
  • Υποψήφιοι με σημαντικά προβλήματα ακοής εξαιρούνται του μέρους της εξέτασης που αφορά στην κατανόηση προφορικού λόγου και έχουν πιθανότητα για επιτυχή τελική επίδοση υπό την προϋπόθεση ότι η επίδοσή τους στα υπόλοιπα μέρη εντάσσεται στις κατηγορίες επιτυχούς επίδοσης.
E.C.P.E


  • Τρεις κατηγορίες επίδοσης Υψηλή Επιτυχής Επίδοση (HP) - Επιτυχής Επίδοση (P) - Χαμηλή Επιτυχής Επίδοση (LP) θεωρούνται επιτυχείς επιδόσεις. Δύο κατηγορίες επίδοσης Οριακή Μη Επιτυχής Επίδοση (BF) - Μη Επιτυχής Επίδοση (F) θεωρούνται μη επιτυχείς επιδόσεις.
  • Υποψήφιοι που επιτυγχάνουν σε όλα τα μέρη της εξέτασης έχουν ΠΑΝΤΑ επιτυχή τελική επίδοση.
  • Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECPE (Η αλλαγή αυτή ισχύει από την εξεταστική περίοδο του Μαΐου 2009).
  • Υποψήφιοι με μη επιτυχή επίδοση σε δύο ή περισσότερα μέρη της εξέτασης έχουν πάντα μη επιτυχή τελική επίδοση.
  • Υποψήφιοι που δεν συμμετείχαν σε ένα μέρος της εξέτασης έχουν μη επιτυχή τελική επίδοση. Η επιτυχής επίδοσή τους στα υπόλοιπα μέρη της εξέτασης δεν επηρεάζει το τελικό αποτέλεσμα.
  • Υποψήφιοι με σημαντικά προβλήματα ακοής εξαιρούνται του μέρους της εξέτασης που αφορά στην κατανόηση προφορικού λόγου και έχουν πιθανότητα για επιτυχή τελική επίδοση υπό την προϋπόθεση ότι η επίδοσή τους στα υπόλοιπα μέρη εντάσσεται στις κατηγορίες επιτυχούς επίδοσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
πηρε καποιος τηλεφωνο την ελληνοαμερικανικη ενωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
πηρε καποιος τηλεφωνο την ελληνοαμερικανικη ενωση?

Πήραν αλλά όχι σήμερα.

ΘΕΛΩ να βγουν ΤΩΡΑ τα αποτελέσματα και να το πάρω με HP.

Ζητάω πολλά;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πηρα και δεν έχουν ιδέα πότε θα τα λάβουν και με ειπε εκνευρισμένη να παρω τηλεφωνο απο Δευτερα!:P
ΕΛΕΟΣ!:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εμ.. όχι :)
Εγώ θέλω just να το πάρω απο πείσμα . Έχω το βρετανικό αλλα θα σκάσω αν δεν παρω και το μισιγκαν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εμ.. όχι :)
Εγώ θέλω just να το πάρω απο πείσμα . Έχω το βρετανικό αλλα θα σκάσω αν δεν παρω και το μισιγκαν :mad:

Και εγώ!



Επίσης, μου φαίνεται πως κάποιοι λένε ψέματα πως πήραν στην ένωση και τους είπαν ότι τα πήραν τα αποτελέσματα :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι οι μαθητες ειναι ακομα στο Confirmed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Και εγώ!



Επίσης, μου φαίνεται πως κάποιοι λένε ψέματα πως πήραν στην ένωση και τους είπαν ότι τα πήραν τα αποτελέσματα :mad: :mad: :mad:
Για εμένα λες; :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top