Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
andrikoc13 Χθες πήρα το μεσημέρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χθες το μεσημέρι δεν γνώριζαν . Το βράδυ έμαθαν οτι πήραν τα αποτελέσματα..

Εγώ έδωσα τρία πτυχία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
andrikoc13 Αλήθεια???????????????? 3????? Ποια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Έδωσα Cambridge FCE , Michigan ECCE , DELF A1 ... μπορεί γαλλικά να ήταν χαμηλό και αγγλικά να είναι τό ιδιο επίπεδο αλλα ήταν σκοτωμα . Ειδικά αν είσαι άρρωστος και ειδικά αν δίνεις τα δύο την ίδια ημέρα... Τουλάχιστον τα δύο τα πήρα :P

Αμα πάρει κανείς σήμερα και είναι ανοιχτά , πείτε μας τι σας είπανε για ecce , επειδή το χθες βράδυ είπαν πως τα λάβανε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πάρ 'τε τηλέφωνο εδώ
2103680000
2103680020
είναι ειδικά για ECCE και ECPE και ρωτήστε... Εγώ που ρώτησα για ECPE μου είπαν ότι όταν τα λάβουν θα έχουν να μου πούνε κάτι πιο συγκεκριμένο... Οπότε ECCE μπορεί να πούνε και καμιά ημερομηνία αφού τα έλαβαν...

Όποιος πάρει να πιέσετε με το γνωστό : ''Κάτι πιο συγκεκριμένο δεν έχετε;"" χαχαχα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Όποιος μάθε ας μας πει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπραβο σου. Μονο αυτο εχω να πω! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::yahoo:Εγώ εδώσα ECCE γραπτά στις 08/05/10 και προφορικα στις 16/05/10 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
To φετινό μου φάνηκε πολύ εύκολο σε σχέση με τα past papers. Επίσης τα προφορικά με 2 άτομα δεν είναι τίποτα το σπουδαίο, πολύ εύκολα.

Tα past papers , εμένα μου φάνηκαν πίο εύκολα. :P
Επειδή είχα κάνει αο τα 2002 :P Έπιανα 40/45 και έτσι στα κείμενα και στο use. Αλλα ίσως φταίει και το άνγχος που είχα επειδή έδινα πρώτη φορά cambridge. Τα προφορικά ήταν έυκολα , μπήκα και με μια συμμαθητρια μου και πήγαμε παρα πολύ καλά.:D:D:D:D:D:D


The17Tsakali , εγώ έδωσα γραπτά ΕCCE 8/5/10 και προφορικά 22/5/10 . Στα προφορικά πήγα άψογα! Μίλαγα συνέχεια και πήγα πολύ καλά. Στην συνέχεια , στα γραπτά , έκθεση πήγα αρκετά καλά αν και δεν ήμουν καθόλου καλά , έβαλα πολλά linkers words.. Στο ακουστικό ψιλοφοβάμαι .. αν θυμάσαι , ( αν είχες το ίδιο φορμ με εμενα ) στο 2ο παρτ , τι εβαλες σαυτο που πρεπει να πληρώσουν ; Και ποτε μπορούσαν να πάνε οι επισκέπτες; Και στην εικόνα με τον καθρεύτη τι έβαλες; Στο gvr πήγα αρκετά καλά στα κείμενα αλλα δεν είμαι σίγουρος , αν ήταν στο 3ο κείμενο 3 Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μακαρι να ειναι ευκολα οταν δώσω και εγω .... :alljumpy: Μακαρι Παναγια μου... Ωστε τα προφορικα με 2 ατομα δεν ειναι τιποτα ε?? Τα φοβαμαι, για αυτο... Ουφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Tα past papers , εμένα μου φάνηκαν πίο εύκολα. :P
Επειδή είχα κάνει αο τα 2002 :P Έπιανα 40/45 και έτσι στα κείμενα και στο use. Αλλα ίσως φταίει και το άνγχος που είχα επειδή έδινα πρώτη φορά cambridge. Τα προφορικά ήταν έυκολα , μπήκα και με μια συμμαθητρια μου και πήγαμε παρα πολύ καλά.:D:D:D:D:D:D

Πιο εύκολα; Εγώ εκείνον στο listening που μιλούσε σαν καουμπόις δεν τον άντεχα! Πάλι καλά που δεν τον βάλαν φέτος (Θα βγήκε στη σύνταξη....).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πιο εύκολα; Εγώ εκείνον στο listening που μιλούσε σαν καουμπόις δεν τον άντεχα! Πάλι καλά που δεν τον βάλαν φέτος (Θα βγήκε στη σύνταξη....).

Ήταν φίλος της καθηγητριας μου :D:D:D:D



The17Tsakali , εγώ έδωσα γραπτά ΕCCE 8/5/10 και προφορικά 22/5/10 . Στα προφορικά πήγα άψογα! Μίλαγα συνέχεια και πήγα πολύ καλά. Στην συνέχεια , στα γραπτά , έκθεση πήγα αρκετά καλά αν και δεν ήμουν καθόλου καλά , έβαλα πολλά linkers words.. Στο ακουστικό ψιλοφοβάμαι .. αν θυμάσαι , ( αν είχες το ίδιο φορμ με εμενα ) στο 2ο παρτ , τι εβαλες σαυτο που πρεπει να πληρώσουν ; Και ποτε μπορούσαν να πάνε οι επισκέπτες; Και στην εικόνα με τον καθρεύτη τι έβαλες; Στο gvr πήγα αρκετά καλά στα κείμενα αλλα δεν είμαι σίγουρος , αν ήταν στο 3ο κείμενο 3 Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
πηρε καποιος τηλεφωνο για να ρωτησει για το ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τι α καλα?????? Εγω να πάρω το Lower και το Proficiency και δεν με ενδιαφέρει με τι βαθμο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τι α καλα?????? Εγω να πάρω το Lower και το Proficiency και δεν με ενδιαφέρει με τι βαθμο!!!!!!

Εγώ ήθελα να δώσω και τα δύο... :whistle: Αλλα λοουερ ετσι;

Είδες αυτό που σου είπα πριν; Θυμάσαι τίποτα;


*** Μαρια εγώ δεν πήρα προσωπικά ***
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μπραβο σου για τα προφορικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:clapup: Εγώ ημουν Form B ... Δεν θυμάμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ομως αυτα που μου λες... Συγνωμη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
μπραβο σου για τα προφορικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:clapup: Εγώ ημουν Form B ... Δεν θυμάμαι ΚΑΘΟΛΟΥ ομως αυτα που μου λες... Συγνωμη...:(


Και εγώ στο ίδιο φορμ ήμουν . Δεν πειράζει :P Θα δείξει ο καιρός . :P
Πάντως μου φάνηκε πολύ δύσκολο το λεξιλόγιο . Εσύ τι λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τι λοουερ? Τιποτα δεν θυμαμαι ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ το θυμάμαι εκείνο με τους καθρέφτες και μάλιστα το έβαλα στην τύχη... Κάτι έλεγε εκείνος να μην παίρνουμε πράγματα που έχουμε ήδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ το θυμάμαι εκείνο με τους καθρέφτες και μάλιστα το έβαλα στην τύχη... Κάτι έλεγε εκείνος να μην παίρνουμε πράγματα που έχουμε ήδη;

Ναι.. Που είχε εναν καθρεύτη στον σαλόνι του.. Τον ορθογώνιο δεν τον ήθελε . Και εγώ έβαλα το στρογγυλό.. εσύ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The17Tsakali

Νεοφερμένος

Η Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Α στο ιδιο ήσουν???? Ωραια!!!!!!!!!! :);) Λοιπον, ναι και εμενα απο ολα το πιο δυσκολο μου φανηκε το Λεξιλόγιο... Τα αλλα ήταν μέτρια προς εύκολα μπορώ να πω... Μήπως θυμάσαι στο λεξιλογιο προς το τελος που έλεγε για κάτι πουλιά που πάνε μπρος και πίσω;;; Τι έβαλες; Εγώ back and forth...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top