Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Περσι βγηκαν 27 για το ΕCCE και 29 για το ECPE και τα τεστς δόθηκαν 16 και 17 Μαιου αντιστοιχα.
Αρα φετος 22-25 του μηνος ειναι το πιο πιθανο να βγουν εχοντας ως βαση προηγουμενες εξεταστικές.Πιο συγκεκριμενα μην περιμένετε πάντως γιατι στην ΗAU δεν πολυ ξερουν τι τους γίνεται.Το ELI-UM αυτην την περιοδο δινει ως πιο πιθανή.Στην HAU δεν ξερουν παρα μόνο ενα "τέλος Ιουλίου".:)

θα παρακαλουσα λιγοτερο βρισιμο προς ΕΑΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To να λέω τα πράγματα με το ονομα τους δεν νομιζω να μου το απαγορευει κανεις.
Αυτη ειναι η αποψη που ασπάζομαι και ειναι καθαρα υποκειμενικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
To να λέω τα πράγματα με το ονομα τους δεν νομιζω να μου το απαγορευει κανεις.
Αυτη ειναι η αποψη που ασπάζομαι και ειναι καθαρα υποκειμενικη.

αυτα δεν ειναι τα πραγματα με το ονομα τους. η διατυπωση της αποψης ειναι εντελως λανθασμενη και υποκινει μια δυσφημιση προς την ενωση. αλλωστε, πιστευω οτι ξερεις τι σημαινει "δεν ξερει τι τους γινετια" απο 1ο χερι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ωραια ας αφησουμε το χρονο να το δειξει...
Και δεν υπαρχει καλη και κακη διαφημιση αλλα μόνο διαφήμιση!Δεν φτανει που τους διαφημιζουμε κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
μην τους διαφημιζεις τοτε φιλοσοφε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστω για την υπόδειξη αλλα δεν θα παρω:)


Ας περιμενουμε να βγουν τα αποτελεσματα βασικα τα οποια σε 10-15 μερες θα βγουν για να δουμε αν εχω δικιο ή αδικο.Τουλαχιστον αναβαθμίσανε την πλατφόρμα results.hau.gr.Να δουμε θα αντεξει την κίνηση ή θα πέσει όπως τις προηγούμενες εξεταστικες...

Καλα αποτελεσματα σε ολους μας παιδια;) Με την νίκη εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Τί άλλο έγινε με την αναβάθμιση, εκτός απ'το ότι πλέον απλώθηκαν τα panels και έγιναν πιο ανοιχτά; Δηλαδή, θέλω να πω, υπάρχει κάτι καλύτερο από παλιά που να την κάνει πιο αποτελεσματική στον τρόπο που δίνει και μας δείχνει τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bασικα το κυριοτερο ειναι πως τα αποτελεσματα θα ανεβουν πιο γρηγορα.Αυτο ειναι το σιγουρο.Το ζητημα ειναι πως αναβαθμισμενη πλεον η πλατφορμα πρεπει να ειναι σε θεση να αντεξει την κινηση και να μην πεσει ο σερβερ οπως τις προηγουμενες εξεταστικες οπου ηταν για ωρες down.Πρεπει να διαχειριστει σωστα η κινηση αλλιως ουτε εμεις ούτε οι φροντιστηριουχοι θα μπορεσουν να δουν αποτελεσματα και το τηλεφωνικο κεντρο δεν φημιζεται για την αντοχή του.Ας ελπισουμε ολα να πανε κατευχην και να μην εχουμε παρατραγουδα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη τα αποτελεσματα θα βγουν πιο γρηγορα?εχει ανακοινωθει μηπως,προς το παρον καποια ημερομηνια για τα αποτελεσματα του ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
20-25 Ιουλιου όχι κατι πιο συγκεκριμενο!Και να μην περιμενετε κατι πιο συγκεκριμενο πιο πριν απο 18-20 Ιουλιου.:)
Και οταν λεω πιο γρηγορα για θεμα ωρων μιλαμε.Εμεις δεν θα καταλαβουμε κατι.10 το πρωι τα βγαζανε,10 το πρωι θα τα βγαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceteris paribus

Νεοφερμένος

Ο ceteris paribus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
δυο 15χρονα καθονται και μαλωνουν σαν τα κοκορια για τιην εαε και το βσ...

κι υστερα εμεις να μην υποθεσουμε οτι ειναι φερεφωνα...οκ...:hmm::hmm:

εκτος κι αν δεν εχουν να γεμισουν αλλιως τις ωρες τους...:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ε καλά μη μαλώνετε τώρα για μικροπράγματα. Το ζήτημα είναι να βγουν τα αποτελέσματα στην ώρα τους και να μπορέσουμε να ενημερωθούμε από την Hau, έγκαιρα και αποτελεσματικά. Πάντως εμένα η πλατφόρμα δεν μου γεμίζει καθόλου το μάτι. Μου θυμίζει την παλιά, μόνο που τώρα είναι απλωμένα τα χρώματα παντού. Δεν ξέρω βέβαια αν έχει αλλάξει κάτι τεχνικά. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aυτο ακριβως.Θα δειξει...
Αλλα προς το παρων νομιζω πως για καλο αναβαθμισανε την πλατφορμα τους.Αμα πέσει παντως ο σερβερ δεν θα μπορεσει να μαθει κανεις αποτελεσματα.Για αυτο πρεπει να λαβουν τα μετρα τους εκει στην HAU γαιτι ειναι πολυ επιρρέπης σε θέματα αποτελεσματων και οσοι δωσανε τα προηγουμενα χρονια δεν ειχαν και την καλυτερη εμπειρια όπως οταν πχ καποιοι μαθαιναν τα αποτελεσματα απο το τηλεφωνο κλπ.Ζουμε στην Ελλαδα του 2010 και θελω να πιστευω πως η HAU βελτιωθηκε σε αυτους τους τομεις σε σχεση με αλλες χρονιες.Και προς Θεου δεν εχω κατι με την HAU!Απλα εχω όπως και αρκετα αλλα παιδια αρνητικες εμπειριες απο τα αποτελεσματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη 18-19/7 θα εχουν ανακοινωσει καποια ημερομηνια για τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σιγα μην βγάλουν και δελτιο τύπου!:P
Στο τηλεφωνο απλα θα ειναι σε θεση να σου πουν 2-3 μερες πριν βγουν τα αποτελεσματα κατι πιο συγκεκριμενο απο το "τελος Ιουλιου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη 18-19/7 θα αρχισουν να ενημερωνουν για τα αποτελεσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα αρχισουν να ενημερωνουν για ΠΟΤΕ επιτελους θα ειναι διαθεσιμα τα αποτελεσματα.
Ειναι κατανοητο νομιζω.;) 20-25 Ιουλιου θα βγουν.Αρα απο την αλλη βδομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
20-25 Ιουλίου μιλάμε μόνο για ECCE/ECPE??? Για το ALCE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eκει μιλαμε για τελη Αυγουστου.Συνηθως 20-25 Αυγουστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Aυτο ακριβως.Θα δειξει...
Αλλα προς το παρων νομιζω πως για καλο αναβαθμισανε την πλατφορμα τους.Αμα πέσει παντως ο σερβερ δεν θα μπορεσει να μαθει κανεις αποτελεσματα.Για αυτο πρεπει να λαβουν τα μετρα τους εκει στην HAU γαιτι ειναι πολυ επιρρέπης σε θέματα αποτελεσματων και οσοι δωσανε τα προηγουμενα χρονια δεν ειχαν και την καλυτερη εμπειρια όπως οταν πχ καποιοι μαθαιναν τα αποτελεσματα απο το τηλεφωνο κλπ.Ζουμε στην Ελλαδα του 2010 και θελω να πιστευω πως η HAU βελτιωθηκε σε αυτους τους τομεις σε σχεση με αλλες χρονιες.Και προς Θεου δεν εχω κατι με την HAU!Απλα εχω όπως και αρκετα αλλα παιδια αρνητικες εμπειριες απο τα αποτελεσματα.:)
Δίνονται αποτελέσματα μέσω τηλεφώνου;
Χωρίς να είμαι σίγουρος, μπορεί να έχεις και δίκιο, αλλά νομίζω πως δεν δίνονται για λόγους ασφαλείας. Γιατί νομίζω ή πέρισυ ή προπερσυ είχα πάρει τηλέφωνο για να ρωτήσω πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE, για μια φίλη μου που έδινε, και στην αρχή μου φαίνεται πως έπαιξε ηχογραφημένο μήνυμα "Τα αποτελέσματα των εξετάσεων δεν ανακοινώνονται τηλεφωνικά". Δεν ξέρω βέβαια, γιατί έχει περάσει αρκετός καιρός και μπορεί να κάνω λάθος, και αυτό να είναι από άλλη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top