Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Φυσικα και κανονικα ΔΕΝ πρεπει να δινονται αλλα θα παρακαλεσω οσους δεν μπορουν να πειστουν να ανατρεξουν στο τοπικ της εξεταστικης του Μαιου 2009 το οποιο υπάρχει ακομα οπου και υπαρχουν και παιδια που κοπηκαν κιολας και το μαθαιναν τηλεφωνικα απο τις τηλεφωνητριες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Φυσικα και κανονικα ΔΕΝ πρεπει να δινονται αλλα θα παρακαλεσω οσους δεν μπορουν να πειστουν να ανατρεξουν στο τοπικ της εξεταστικης του Μαιου 2009 το οποιο υπάρχει ακομα οπου και υπαρχουν και παιδια που κοπηκαν κιολας και το μαθαιναν τηλεφωνικα απο τις τηλεφωνητριες.:)

αυτο εγινε ΜΟΝΟ γιατι επεσε ο σερβερ και ΜΟΝΟ δινοντας τα στοιχεια που θα εβαζε καποιος και στον ορφεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δηλαδη αν πεσει o server και φετος θα το ξανακάνουν;Kαι ποιος πιστοποιεί εμένα για την ασφάλεια των προσωπικων μου στοιχειων;
Γιατι στο πληροφοριακο εντυπο αναφερει ρητα πως δεν ανακοινώνται μεσω φαξ ή τηλεφωνου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
και στο ΒΣ τα ανακοινωνουν ...και μαλιστα τους ειπα οτι δεν ειναι δικα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H απαντηστη απο το ELI-UM άλλαξε.

Dear Τheodore,
The ECPE results are not ready yet. We hope to have them completed in the next couple of weeks.
Best wishes,

ELI Certificate Program
University of Michigan
500 E Washington
Ann Arbor, Michigan USA 48104-2028

Fax: +001 734.615.6586
elicertif@umich.edu
www.lsa.umich.edu/eli/testing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δεν απαντας ομως σε αυτο που λεω. και στο κατω κατω αν καποιος ξερει τον κωδικο σου και ημ. γεννησης μπορει παλι απο τον ορφεα να δει τα αποτελεσματα οποτε αυτο περι ασφαλειας δεν στεκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ηρέμησε λίγο... Κατ' αρχάς το παιδί κάνει ότι μπορεί για να μας ενημερώσει... Και πέρυσι που έδινα ECCE το ίδιο είχε γίνει με τους servers... Ας ελπίσουμε να μην γίνει το ίδιο και φέτος... Επίσης να πω και κάτι άλλο ...( υποκινεί μια δυσφήμιση προς την ένωση...;;;)) Γιατί; Την άποψη του είπε το παιδί και άλλωστε νομίζω ότι η ελευθερία του λόγου είναι κατοχυρωμένη στο Ελληνικό Σύνταγμα... ''Το άρθρο 14 παρ. 2 του ελληνικού συντάγματος για την ελευθερία του τύπου προβλέπει ότι: «Ο τύπος είναι ελεύθερος. Η λογοκρισία και κάθε άλλο προληπτικό μέτρο απαγορεύονται»'' . Και κάτι τελευταίο... Να μην δίνεις τον κωδικό σε άλλους για να μην δούνε τα αποτελέσματα σου... Προσωπικό θέμα του καθενός είναι ο κωδικός του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ηρέμησε λίγο... Κατ' αρχάς το παιδί κάνει ότι μπορεί για να μας ενημερώσει... Και πέρυσι που έδινα ECCE το ίδιο είχε γίνει με τους servers... Ας ελπίσουμε να μην γίνει το ίδιο και φέτος... Επίσης να πω και κάτι άλλο ...( υποκινεί μια δυσφήμιση προς την ένωση...;;;)) Γιατί; Την άποψη του είπε το παιδί και άλλωστε νομίζω ότι η ελευθερία του λόγου είναι κατοχυρωμένη στο Ελληνικό Σύνταγμα... ''Το άρθρο 14 παρ. 2 του ελληνικού συντάγματος για την ελευθερία του τύπου προβλέπει ότι: «Ο τύπος είναι ελεύθερος. Η λογοκρισία και κάθε άλλο προληπτικό μέτρο απαγορεύονται»'' . Και κάτι τελευταίο... Να μην δίνεις τον κωδικό σε άλλους για να μην δούνε τα αποτελέσματα σου... Προσωπικό θέμα του καθενός είναι ο κωδικός του.

στα λογια μου ερχεσαι αν ο αλλος δεν εχει τν κωδικο σου τοτε δεν προκειται να του πει τπτ η ενωση. επισης ναι μεν ειναι ο καθενας ελευθερος να λεει την αποψη του αλλα οταν ειναι λανθασμενη πρεπει να λογοκρινεται και να επισημαινεται. γιατι το "δεν ξερουν τι τους γινεται" καθε αλλο παρα αληθεια ειναι... Και εδω δεν ειναι τυπος... φυσικα και ολοι εχουμε το δικαιωμα να εκφραζουμε τις αποψεις μας αλλα θα ηταν συνετο να μετραμε και τα λογια μας και να εκφραζομαστε πιο ευγενικα. επισης θα ηταν καλο να λεμε τα πραγματα οπως ειναι και οχι αερολογιες (αυτο παει σε κατι αρθρα που γραφτηκαν)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ηρέμησε λίγο... Κατ' αρχάς το παιδί κάνει ότι μπορεί για να μας ενημερώσει... Και πέρυσι που έδινα ECCE το ίδιο είχε γίνει με τους servers... Ας ελπίσουμε να μην γίνει το ίδιο και φέτος... Επίσης να πω και κάτι άλλο ...( υποκινεί μια δυσφήμιση προς την ένωση...;;;)) Γιατί; Την άποψη του είπε το παιδί και άλλωστε νομίζω ότι η ελευθερία του λόγου είναι κατοχυρωμένη στο Ελληνικό Σύνταγμα... ''Το άρθρο 14 παρ. 2 του ελληνικού συντάγματος για την ελευθερία του τύπου προβλέπει ότι: «Ο τύπος είναι ελεύθερος. Η λογοκρισία και κάθε άλλο προληπτικό μέτρο απαγορεύονται»'' . Και κάτι τελευταίο... Να μην δίνεις τον κωδικό σε άλλους για να μην δούνε τα αποτελέσματα σου... Προσωπικό θέμα του καθενός είναι ο κωδικός του.

δεν αντιλεγω...αλλα πρεπει να διασταυρωνουμε τις πληροφοριες μας για να βοηθησουμε τους αλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
στα λογια μου ερχεσαι αν ο αλλος δεν εχει τν κωδικο σου τοτε δεν προκειται να του πει τπτ η ενωση. επισης ναι μεν ειναι ο καθενας ελευθερος να λεει την αποψη του αλλα οταν ειναι λανθασμενη πρεπει να λογοκρινεται και να επισημαινεται. γιατι το "δεν ξερουν τι τους γινεται" καθε αλλο παρα αληθεια ειναι... Και εδω δεν ειναι τυπος... φυσικα και ολοι εχουμε το δικαιωμα να εκφραζουμε τις αποψεις μας αλλα θα ηταν συνετο να μετραμε και τα λογια μας και να εκφραζομαστε πιο ευγενικα. επισης θα ηταν καλο να λεμε τα πραγματα οπως ειναι και οχι αερολογιες (αυτο παει σε κατι αρθρα που γραφτηκαν)...

Εμένα πάντως μια φορά πέρυσι όχι μόνο τα δικά μου αποτελέσματα είπαν (χωρίς να ρωτήσουν καν για κωδικό) αλλά και ενός συμμαθητή μου... Και by the way, πολύ την ''πάω'' την ένωση - είναι πολύ ευγενικοί, απαντούν πολύ γρήγορα στα e-mail κτλ, αλλά μια συγκεκριμένη ημερομηνία δεν θα έβλαπτε καθόλου... :D ΑΑΑ... και το διαδίκτυο μορφή τύπου είναι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
teol20 ... Δηλαδή το 22-25 το ξεχνάμε...;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν νομίω μετά τις 20-25 :worry: Πέρσυ βγήκαν 27 και είχαν γίνει και πιο νωρίς οι εξετάσεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αυτό το ... We hope to have them completed in the next couple of weeks φοβάμαι... :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αυτό το ... We hope to have them completed in the next couple of weeks φοβάμαι... :/::/::/:

'Εστειλα και εγώ δύο mails για να σιγουρευτούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Σίγουρα θα βγουν αργότερα αφού έκαναν αυτή την ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
'Εστειλα και εγώ δύο mails για να σιγουρευτούμε...

Εγώ στην HAU που έστειλα δεν ήξεραν κάτι συγκεκριμένο - μόνο ότι περιμένουν τα αποτελέσματα τέλη Ιουλίου. Από το ELI-UM αν και έχω στείλει τρία e-mail από διαφορετικούς λογαριασμούς δεν έχουν αξιωθεί να απαντήσουν ακόμη...
Υ.Σ. Από τις 12/07/2010 έστειλα mail...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ στην HAU που έστειλα δεν ήξεραν κάτι συγκεκριμένο - μόνο ότι περιμένουν τα αποτελέσματα τέλη Ιουλίου. Από το ELI-UM αν και έχω στείλει τρία e-mail από διαφορετικούς λογαριασμούς δεν έχουν αξιωθεί να απαντήσουν ακόμη...
Υ.Σ. Από τις 12/07/2010 έστειλα mail...

Eγώ έστειλα στην ELI-UM αλλα ακόμα τιποτα και στην hau .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Bασικα απο την εμπειρια μου πιστευω πως το 20-25 Ιουλιου θα ισχυσει νομίζω.Και πέρσι λέγανε ECPE αρχες Αυγουστου και βγηκε 29 Ιουλιου.Απλα να έχετε πιστη και υπομονη γιατι αν πέσει ο σερβερ θα εχουμε πάλι γκρινιες κλπ κλπ κλπ.Οσο για τα αποτελεσματα εγω αν ελεγα Ονοματεπωνυμο και ημερομηνια γέννησης όπως και ονομα πατρος πέρσι μου το λέγανε.Κανενας κωδικος δεν μου ζητηθηκε:) Αντε να δουμε και φετος οι φιλτατοι της HAU ποτε θα τα βγαλουν.Να υπενθυμισω πως τα αποτελεσματα Cambridge και City and Guilds εχουν ηδη βγουν.Το λεω αυτο γιατι σε αυτα τα πιστοποιητικα δειχνει την προτιμηση του ο κόσμος.Αρα μένει μονο το Michigan και κυρια μεγαλη μάζα υποψηφίων.

EDIT: elicertif@umich.edu το ενα email τους και μετα στελνω και στο mhuntley@umich.edu οπου ειναι η υπευθυνη του ECPE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Darklord

Νεοφερμένος

Ο Darklord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
EDIT: elicertif@umich.edu το ενα email τους και μετα στελνω και στο mhuntley@umich.edu οπου ειναι η υπευθυνη του ECPE.

Στο πρώτο έστειλα e-mail αλλά τίποτα... Όσο για τα άλλα πτυχία που είπες για C&G και Edexcel εδώ που μένω εγώ τουλάχιστον - Λάρισα... δεν φημίζονται για την οργάνωση τους... αντιγραφή κτλ. ... Για Cambrigde απλώς δεν μου αρέσει η μορφή του test... Μπορεί να έχω και άδικο... Αλλά νομίζω οτι το Michigan είναι ευκολότερο χωρίς όμως να το ξεφτιλίζουν το θεματάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα και γω το Michigan το προτιμησα!Προς Θεου.Απλα καποια θέματα σχετικα με τα αποτελεσματα θέλουν βελτίωση.Κατα τα αλλα δεν εχω καποιο εξαιρετικο παραπονο προς αυτούς.Ούτε ειμαι μυστικος πράκτορας του Cambridge :loltooth: .Ειναι πολλα τα λεφτα που μου δίνει το Cambridge :lol:
Οσο για αντιγραφη μην παίρνεις όρκο και ακομα και στο Cambridge υπαρχουν δειγματα αντιγραφής και τρανταχτα μερικές φορές.Στο Μισιγκαν μπορω να πω ειναι πιο αυστηροι.Οσο για τα αποτελεσματα για μια ακομα φορα εχω πιστη και πιστευω θα ακολουθησουν την πεπατημενη και θα τα βγαλουν "στην ωρα τους" δηλαδη 20-25 Ιουλιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top