Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προσωπικα θα σταματησω να ασχολουμαι.Ηταν να δωσει ο αδερφος μου ECCE το Δεκεμβρη είδε και αποειδε και αποφασισε τελικα να ΜΗΝ.
Δηλαδη τι εικονα δημιουργουν ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και μένα μου είπαν από δευτέρα. Οπότε τι θα πιστέψουμε; Έλεος...!

το "από δευτέρα" πότε έγινε απάντηση? δλδ από δευτέρα θα ξέρουνε? αφού ο φίλος από πάνω ανέφερε ότι στην Αμερική του είπαν ότι τα έχουν στείλει. Έχουνε γίνει γελοίοι. Ακου εκεί .. απο δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι επειδη μάλλον καποιοι διαφωνουνε με τα λεγομενα μας θα τους παρακαλουσα να μην παρακολουθουν το τοπικ.Ειδικα επειδη δεν εχουν δωσει και δεν περιμενουν με αγωνια τα αποτελεσματα.Ευχαριστω εκ των προτερων.:)

Βασικα και Δευτερα που ειναι 26 ενταξει μου φαινεται σχετικα καλη ημερομηνια.Αλλα αν το τραβηξουνε κιαλλο δηλαδη γινονται γελοιοι.Και παραδεχονται πως δεν εχουν τα αποτελεσματα.Ενω δεν ξερουν μετα απο λιγη πιεση μου ελιπως πως ίσως τα επεξεργαζονται.Αυτη η σιγουρια θα τους φάει πάντως ρε παιδια.Αν ειστε καθηγητες καντε κατι γιατι η κατασταση εχει φτασει εκτος ελεγχου.Στειλτε εστω ενα μέιλ.Δεν γινετε να πεφτει τετοια κοροιδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά teo παίρνω πολύ συχνά, έχω κάνει τα παράπονά μου επώνυμα, έχω μιλήσει με υπεύθυνους τόσα χρόνια. Η βελτίωση είναι τα sms. Αυτά... Μετά από το σημερινό τηλεφώνημα δεν ξαναπαίρνω. Δεν έχει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisakis

Νεοφερμένος

Ο chrisakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ τους πήρα χτες τηλέφωνο και μου είπαν αρχές άλλης εβδομάδας και σήμερα πήρε ενας φίλος μου και του είπαν τέλη ιουλίου-αρχές αυγούστου,τι γίνεται με αυτή τη hau ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα ακομα και γω ξενέρωσα.Τουλαχιστο ας βγαλουνε και μια ανακοινωση στο site τους εκ των προτερων.Και γω εχω εκφρασει επωνυμα τα παραπονα μου αλλα δεν καταλαβαινουν δυστυχως.Λυπαμαι αλλα δεν γινεται να ασχολουμαστε ολη μερα με δαυτους.Εχουμε σκασει 180 ευρω και ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ μια αξιοπρεπη ενημερωση.Δεν ζηταμε κατι τρελο.Μια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ανακοινωση για το ΠΟΤΕ θα βγουν.Δεν θελουμε να τα μαθουμε ολα τελευταια μερα.Θελουμε να πάμε και διακοπές!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σε λιγο θα ηχογραφω τις διαφορετικες απαντησεις που παίρνω.Τηλεφωνημα και κατι διαφορετικο.Μας περιμενουν ολο εκπληξεις και δυστυχως δυσαρεστες.Γιατι και τη Δευτερα να βγουν πάλι οσοι ειναι μεσω φροντιστηριων και δεν τα μαθουν απο τους καθηγητες θα περιμενουν ως την Τεταρτη etc.Δηλαδη σχεδον μια βδομαδα ακομα αναμονη.Και ΓΙΑΤΙ παρακαλω;Για αποτελεσματα που δεν ξερουν ποτε θα βγουν και δεν μπορουν να πουν μια ημερομηνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Σε λιγο θα ηχογραφω τις διαφορετικες απαντησεις που παίρνω.Τηλεφωνημα και κατι διαφορετικο.Μας περιμενουν ολο εκπληξεις και δυστυχως δυσαρεστες.Γιατι και τη Δευτερα να βγουν πάλι οσοι ειναι μεσω φροντιστηριων και δεν τα μαθουν απο τους καθηγητες θα περιμενουν ως την Τεταρτη etc.Δηλαδη σχεδον μια βδομαδα ακομα αναμονη.Και ΓΙΑΤΙ παρακαλω;Για αποτελεσματα που δεν ξερουν ποτε θα βγουν και δεν μπορουν να πουν μια ημερομηνια!
Είναι παράνομο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
παιδιά είναι όντως ΤΟΣΟ δυσκολότερο το cpe απο το ecpe? σε περιπτωση που δεν πέρασα το ecpe (που αν έγινε κατι τετοιο θα είναι μαλλον λόγω fail στο listening, ενω το sample το πηρα με 42/50 και κατα την διαρκεια της χρονιάς τα περασα όλα εκτος απο 1-2) λέτε να δώσω cpe να γλιτώσω απο την HAU?
Και εγώ στην ίδια θέση με εσένα είμαι. Στο sample test είχα 42/50 και όλη τη χρονιά ούτε σε ένα τεστ δεν είχα κάτω από LP στο ακουστικό και τώρα φοβάμαι μήπως έχω F και δεν το πάρω. Αν δεν έχω F, κατά 99,99% το έχω πάρει. Τώρα όσον αφορά το CPE θα πω το εξής: Αν διαβάζεις και στη διάρκεια της εξέτασης είσαι προσεχτικός και δεν έχεις υπερβολικό άγχος θα το πάρεις. Αν δεν διαβάζεις δεν το παίρνεις. Στην αρχή ίσως να απογοητευτείς αλλά με συστηματικό και μεθοδικό διάβασμα θα σου φαίνεται όλο και πιο βατό. Εμένα όταν ξεκίνησα να προετοιμάζομαι για CPE μου φαινόταν παλούκι με όλη τη σημασία της λέξης αλλά με πείσμα κατάφερα και το πήρα και τώρα θα έλεγα ότι μου φαίνεται τελείως βατό πτυχίο. Για το Michigan έχω σχηματίσει πάντως την άποψη ότι μπορεί να περάσει κάποιος μέτριος μαθητής και να μην περάσει κάποιος άριστος. Ας περιμένουμε όμως τα αποτελέσματα και στη συνέχεια το ξανασυζητάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για αυτο και δεν το κάνω!:P
Αλλα δοκιμαστε και σει και θα δειτε πως δεν ψεύδομαι.Αλλωστε δεν εχω κανενα συμφερον απο κανενα φορέα.Αντε και να περασω το Μισιγκαν να τελειωσω μια και καλη καθε σχεση με την HAU!Και να μην το περασω χιλιες φορες να δωσω CAMBRIDGE παρα Michigan.Δεν λεω πως δεν κανουν δουλεια.Απλα σε τετοια θεματα αυτη η συμπεριφορα ειναι απαράδεκτη.Και βεβαια τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπούνι σου χαλάς.Θα φανε τα μουτρα τους κάποτε και αντε να ξαναχτισουν image.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνεχιζετε εσεις να δημοσιευετε εδω αποτελεσματα ECCE διοτι φετος ειδα αρκετες ανατροπές!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τι εννοείς με ανατροπές; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πολλα Ρ σε εκθεση που περσι επερνε ενας στους 10 και καλους μαθητες να εχουν πολυ χαμηλο προφορικο καθως και αδυναμους μαθητες με πολυ καλο προφορικο.:)
Βγαινουν πολλα χρησιμα συμπερασματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikol21

Νεοφερμένος

Η nikol21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
λοιπον για αυτα που λετε για cambridge διαφωνω καθετα !κ το λεω γιατι εχω δωσει 4 φορεσ fce ειμαι 21 χρονων κ εδωσα 2 φορεσ το 2005 κ 2 περυσι!!κ με εκοβαν αλλοτε για 6 τοις εκατο κ αλλοτε για 3!!την οργανωση που ειδα στην εξεταση στο μισιγκαν δεν υπηρχε στο cambridge για να μην πω και για τα προφορικα που οι τυπισσεσ αγγλιδεσ ηταν καθε χρονο η μια πιο ξυνη απο την αλλη!!χασαν πολλα παιδια στο cambridge περυσι τα αποτελεσματα τα εμαθα 7 με 8 αυγουστου καμια σχεση με φετοσ!πρωτη φορα τα βγαζουν τοσο νωρις!δυστυχως,υπαρχουν παντα καλα κ ασχημα ο καθενασ διαλεγει αυτο που του ταιριαζει αναλογα με τισ γνωσεισ του!εγω ειχα κολλημα με το cambridge αλλα ΄καηκα΄ και δοκιμασα κατι αλλο !ευτυχωσ βεβαια το michigan το περασα με την πρωτη!δεν θελω πλεον να ακουω για το cambridge γιατι διαβαζα τοσο πολυ κ ομως με εκοβαν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Παίδες για να το ξεκαθαρίσουμε. Για αύριο αποκλείεται έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπορει και αυριο αλλα μαλλον απο Δευτερα.Αφου δεν εχουν ουτε ιερο ουτε όσιο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceteris paribus

Νεοφερμένος

Ο ceteris paribus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ο καθενας δινει οποιο πιστοποιητικο κρινει οτι θα το παρει πιο ευκολα...το εχουμε ξαναπει και μην πεφτετε στην παγιδα...και το κεμπριτζ και το μισιγκαν και οποιοδηποτε αλλο εχουν τον ιδιο συντελεστη δυσκολιας σε ενα δεδομενο επιπεδο...τα υπολοιπα ειναι για να κονομανε λεφτα τα φροντιστηρια και οι εξεταστικοι φορεις απο αφελη παιδια...

οσον αφορα τα αποτελεσματα, ηρεμηστε και χαλαρωστε...δεν κερδιζετε τιποτα με το να στενοχωριεστε πανω απο εναν υπολογιστη...ετσι κι αλλιως οτι ηταν να γραψετε το γραψατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ελπίζω τουλάχιστον να τα βγάλουν την δευτέρα για τα φροντιστήρια και να μην το τραβήξουν τρίτη-τετάρτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απο αυτους προσωπικα ολα μπορω να τα περιμενω.Να το παρω να μην τους ξαναδωσω φραγκο για τις εξετασεις τους.Γιατι στην τελικη αν δεν φας τα μουτρα σου δεν μαθαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni1995

Νεοφερμένος

Η Eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
έχουμε κανένα νέο παιδιά? Πήρε μήπως κανείς τηλέφωνο?:worry:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top