Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 79)
  • Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα

    Ψήφοι: 21 26.6%
  • Καλά, μάλλον πέρασα

    Ψήφοι: 35 44.3%
  • Μέτρια, παίζεται αν πέρασα

    Ψήφοι: 19 24.1%
  • Χάλια, σίγουρα κόπηκα

    Ψήφοι: 4 5.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
εγω ειχα δωσει περυσι και κοπηκα οπως βλεπεις (μαιο 2009) αλλα εγω τωρα σκαω για αλλο πραγμα περασα edexcel αλλα τα αναλυτικα αποτελεσματα που ειναι?
περυσι το ecce ειχε καποια δυσκολια...φετος θεωρω οτι ηταν λιγο πιο ευκολο...το edexcel τι πτυχειο ειναι ακριβως?:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
ευκολο για εμενα και επικοινωνιακο αρκει να καταλαβεις και να σε καταλαβαινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
ευκολο για εμενα και επικοινωνιακο αρκει να καταλαβεις και να σε καταλαβαινουν
σωστα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lonelybutterfly

Νεοφερμένος

Η lonelybutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Aυριο θα σταλλουν και απο Δευτερα θα τα εχουμε νομιζω.Δευτερα-Tριτη.:)

παιδια αυτο το χαρτι των αποτελεσματων που θα ερθει θα ειναι η πιστοποιηση? Η θα ειναι απλα τα αποτελεσματα και θα μας στειλουν αργοτερα την πιστοποιηση? ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γραφει απο κατω στο General Νotes: "ΤΗΙS ΕΧΑΜΙΝΑΤΙΟΝ RΕΡΟRΤ ΙS ΝΟΤ Α CΕRΤΙFΙCΑΤΕ".Τα πιστοποιτικα θα σταλλουν τελη Σεπτεμβρη περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
το χαρτι αυτο που δειχνει το σχεδιαγραμμα με το πως τα εχεις παει σε καθε μερος της εξετασης το εχουν αλλαξει απο περυσι?αν καποιου του εχει σταλθει μπορει να το ανεβασει κρυβοντας τα προσωπικα του στοιχεια?ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι μου είχαν φέρει το Certificate και του FCE ΚΑΙ του ECCE νωρίς όμως του ECCE ήταν κάπως τσαλακωμένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
το χαρτι αυτο που δειχνει το σχεδιαγραμμα με το πως τα εχεις παει σε καθε μερος της εξετασης το εχουν αλλαξει απο περυσι?αν καποιου του εχει σταλθει μπορει να το ανεβασει κρυβοντας τα προσωπικα του στοιχεια?ευχαριστω!

Το έχει λάθει το Statement of Results η αδερφή μου όμως πως το ανεβάζουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το πήρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Congratulations! Το ECPE να φανταστώ? Ξέρεις και την αναλυτική σου βαθμολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ευχαριστώωω....Ναι. Δυστυχώς δεν την ξέρω...Και αναρωτιέμαι πως να την μάθω μιας και δεν έχω τα χαρτιά μου. Τα έχει το φροντιστήριο οπότε μάλλον θα περιμένω ως τον Σεπτέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntGuRu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο AntGuRu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Το έχει λάθει το Statement of Results η αδερφή μου όμως πως το ανεβάζουμε???
Η μόνη λύση είναι να το σκανάρεις ή να το βγάλεις φωτογραφία (δεν προτείνεται). Όταν το εγγραφο θα είναι πια ψηφιακό, δηλ. αρχείο στον υπολογιστή σου, απλώς πήγαινε σε ένα image hosting, όπως το ImageShack ή το Tinypic, ανέβασε την, και δώσε μας το link. Αν θες μπορείς πρωτού την ανεβάσεις, να την επεξεργαστείς με ένα πρόγραμμα, όπως πχ η Ζωγραφική για να σβήσεις τα προσωπικά στοιχεία, τους βαθμούς κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ECCE Results Report:



Uploaded with ImageShack.us
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
βρε τεολ γιατι εσυ εμεινες στο ecce?αφου ειχες μονο ενα BF.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
May 2008 και δεν ειχε αλλαξει το συστημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
και πως ηταν δηλαδη το συστημα το μαιο του 2008?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To γραφει στο General Notes του Statement που ανέβασα.:P
Aυτο θα πει για 1%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
και πως ηταν δηλαδη το συστημα το μαιο του 2008?:P
Οταν έδωσε ο teol20, το σύστημα ήταν διαφορετικό, δηλαδή προϋπέθετε βαθμολογίες μεγαλύτερες ή ίσες του Low Pass, για να πάρει κάποιος το E.C.C.E. Απο το Δεκέμβριο του 2009 όμως, το σύστημα άλλαξε, τώρα προϋποθέτει ένα border-line fail (π.χ. στο Listening) και στα υπόλοιπα, βαθμολογίες ίσες ή μεγαλύτερες του Low Pass (π.χ. Writing: LP, Speaking: P, GVR: HP) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
δηλαδη ηταν πιο δυσκολο...επρεπε να εχει καποιος LP η μεγαλυτερη βαθμολογια απο αυτη...ξερετε μηπως ποτε περιπου θα παραδοθουν τα statement of results του ecce?ποια εβδομαδα μηπως?:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
δηλαδη ηταν πιο δυσκολο...επρεπε να εχει καποιος LP η μεγαλυτερη βαθμολογια απο αυτη...ξερετε μηπως ποτε περιπου θα παραδοθουν τα statement of results του ecce?ποια εβδομαδα μηπως?:worry::worry::worry:
Εγώ παρέλαβα σήμερα το statement of results και ας πω τη βαθμολογία μου, αφου δεν ήμουν μέλος όταν βγήκαν τα αποτελέσματα.

Exam Results
Examination: E.C.C.E. MAY 2010
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: P
GVR: P
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Υπάρχει κάποιος που να πήρε το E.C.C.E. στην Α' γυμνασίου, όπως εγώ;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top