Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Σου λεει οτι για individual candidates και φροντιστηρια, αυριο. Η θεια σου ενημερωθηκε γιατι εχει φροντιστηριο, και ετσι θα μπορεσει να μπει με τον κωδικο του φροντιστηριου, να δει τα αποτελεσματα των candidates που εγραψε. Τα παιδια ομως του φροντιστηριου (που τα εχει γραψει το φροντιστηριο, aka η θεια σου) δε θα μπορουν να μπουν αυριο, αλλα μεθαυριο. Απλα αυριο η θεια σου θα τους παρει να ενημερωσει αν το πηραν ή οχι και το Σαββατο θα μπουν μονοι τους να δουν αναλυτικα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βρε ας το πήρα και ας βγούν και σε ένα 10ήμερο αρκεί να έχω περάσει :P:P:P:P:P:P:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Βρε ας το πήρα και ας βγούν και σε ένα 10ήμερο αρκεί να έχω περάσει :P:P:P:P:P:P:whistle::whistle:

Καλα θα ηταν.Τ σκεφτηκα αυτο το πρωι για μενα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος97

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολους....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Να μας γράψετε τις βαθμολογίες σας αύριο, παίδες:D

Θα έχετε σκίσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ρε παιδια τι ωρα να μπουμε αυριο? Δηλαδη τι ωρα τα βγαζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yellowboy

Νεοφερμένος

Ο Yellowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κατα τις 11 με 12 βγαινουν.Το θεμα ειναι τι θα δουμε και τι κανουμε μεχρι τοτε γιατι για υπνο,δεν το κοβω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
11, 12 το πρωι? σοβαρα?? :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yellowboy

Νεοφερμένος

Ο Yellowboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μπορει και κατα τις 10 αλλα ως τις 12 σιγουρα θα εχου βγει!!!(Συμφωνα παντα με την προηγουμενη φορα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matthaios

Νεοφερμένος

Ο Matthaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Βασικά, άλλαξα γνώμη. Τώρα δεν θέλω να τα μάθω καν. :/:
Αγχώθηκα πολύ και θα γίνω και ρεζίλι αν δεν το πάρω και το περάσετε όλοι οι υπόλοιποι. :redface:
Καλή μας επιτυχία, anyway. Και ας άργησαν λίγο. I hope it was for the best. Fingers crossed! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βασικά, άλλαξα γνώμη. Τώρα δεν θέλω να τα μάθω καν. :/:
Αγχώθηκα πολύ και θα γίνω και ρεζίλι αν δεν το πάρω και το περάσετε όλοι οι υπόλοιποι. :redface:
Καλή μας επιτυχία, anyway. Και ας άργησαν λίγο. I hope it was for the best. Fingers crossed! :D
Τι να γίνεις ρεζίλι ρε:D Και να μην το πήρες, σιγά...

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια Το πηρααααααααααααααααααααα....!!!!
YEs ... ετρεμα σχεδον πωωωωω ειμαι πολυ χαρουμενος Καλλη επιτυχια σε ολους!!!:yahoo::yahoo::yahoo:

Βαθμοι ==> Final: P
SPK: LP
LST: P
LST_SCORE: 765
GCVR: P
GCVR Score: 780
WRI: LP

ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!
Συγχαρητήρια σε όσους το πήραν!!!!:D

ποσο εβγαλες.Μαζι το δημοσιευσαμε το μηνυμα μας!!! Συγχαρητηρια!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ορίστε:D:P Δεν το πιστέυω ότι το πήρα!!!!!!!:clapup:
Final: P
SPK: LP
LST: LP
LST_SCORE: 735
GCVR: LP
GCVR Score: 680
WRI: LP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
παιδια σε ποιο σιτε μπαινω για να δω και εγω τα αποτελεσματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!!Άντε και εις ανώτερα!!Καλά αποτελέσματα σε όλους και σε όλες !!!
Υ.Σ.Τα δικά μου δεν έχουν βγει ακόμα γιατί????
:alljumpy:

https://results.hau.gr/?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Final: P
SPK: P
LST: LP
LST_SCORE: 715
GCVR: P
GCVR Score: 750
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Για τα αποτελέσματα μπαίνετε εδώ:

https://orfeas.hau.gr/home.jsp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εμένα με πήραν τηλέφωνο... ξέρω μόνο oral,wri,gcvr HP , listening Fail και κόπηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εμένα με πήραν τηλέφωνο... ξέρω μόνο oral,wri,gcvr HP , listening Fail και κόπηκα..

Πήρες σε όλα HP και κόπηκες στο Listening?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top