Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγώ πιστεύω πως αν ήταν να βγουν αύριο θα λέγανε ξεκάθαρα πως θα βγουν αύριο..θέλω να ελπίζω για παρασκευή..αλλά μου φαίνεται δύσκολο χωρις να γνωρίζω κάτι φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πραγματικά είναι απαράδεκτοι που δεν έχουν βγάλει τα αποτελέσματα τόσο καιρό . Και αν είναι να λένε δικαιολογίες θα μπορούσανε τουλάχιστον να μην ανακοινώσουν τα ECCE , έλεος με τις υπεκφυγές . 15 χρονών είμαι , πρέπει να μάθω αν είναι να αρχίσω το διάβασμα από τώρα ή όχι :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary1234

Νεοφερμένος

Η mary1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αφου εισαι 15 λογικα δεν θα ξερεις οτι δεν πρεπει να αγχωνεσαι για τετοια πραγματα απο τωρα.....χαλαρωσε κανε τις διακοπες σου κι αν ειναι να ξεκινησεις διαβασμα θα το κανεις στην ωρα του......ουτε πανελληνιες εχεις ουτε εξεταστικη για να σκας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
τι στο καλο πια με τα ποδια τα φερνουν τα αποτελεσματα???!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AsimosWWR

Νεοφερμένος

Ο AsimosWWR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δε σκάω αλλά είναι απαράδεκτοι ! Το καλοκαίρι δε θα μου το χαλάσουν εξετάσεις , σχολεία κλπ σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomnast

Νεοφερμένος

Ο tomnast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα σε ολη την παρεα ειμαι και εγω ενα απο τα θυματα του ECPE.Μας δουλευουν κανονικα φαινεται θα φαμε μεγαλη ηττα.Βεβαια καθε εμποδιο για καλο που λεει και ο λαος τι να πω θα δειξει.ΥΠΟΜΟΝΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefvog

Νεοφερμένος

Ο elefvog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
The revised date of the May 2012 ECPE written section administration due to the parliamentary elections in Greece has resulted in an extension to the announcement date of the results. May 2012 ECPE results are expected soon and will be made available as soon as the Hellenic American Union receives them from the University of Michigan.

αυτο αναρτησαν στη ιστοσελιδα του hau. soon lene :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τη χειρότερη ήττα θα τη φάνε όσοι δεν πέρασαν...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ουτε μεχρι τωρα εχουν βγει.ισως αργοτερα?

Διαβαζω το παραπανω σχολιο και μενω :eek:
θα εχω περασει αραγα η οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaft

Νεοφερμένος

Η anaft αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα άλλο εκτός από υπομονή, πάντως τα αποτελέσματα του Νοεμβρίου βγήκαν με ανακοίνωση ημέρας και αν θυμάμαι καλά ήταν μεσημέρι............ Όσον αφορά για την ήττα που λέτε για αυτούς που θα έχουν κοπεί την έχω νιώσει μιας και κόπηκα στον πόντο το Νοέμβριο..... θέλω να ελπίζω ότι τώρα θα έχω περάσει............ όμως σε κάθε περίπτωση έχουμε μάθει περισσότερα και είμαστε καλύτεροι ..... ειδικά σ εμένα έχω δει τρελή βελτίωση στα αγγλικά μου τα οποία χρησιμοποιώ καθημερινά λόγω δουλειάς......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έλεος!!!Καμία συμπόνια στον καημένο εξεταζόμενο.....ούτε να κοιμηθούμε δεν μπορούμε!!Προσωπικά, κοιμάμαι και ξυπνάω με μόνο μια σκέψη..το PROFICIENCY!!!Και εμείς τι φταίμε που έγιναν εκλογές???Είναι τώρα αυτός λόγος για να καθυστερούν τα αποτελέσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeloula

Νεοφερμένος

Η Nefeloula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
υπομονή παιδιά!! καταλαβαίνω πλήρως την αγωνία σας...καλά αποτελέσματα να έχετε!!
Απρίλης Μάης κοντά το θέρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomnast

Νεοφερμένος

Ο tomnast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ξερει κανεις κατι θα βγουνε σημερα αυριο η θα παρει παλι απο βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
αν δεν βγουν μεχρι αυριο θελουν σκοτωμα!!!:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλησπέρα,
τώρα πήραμε τηλέφωνο και μας είπαν ότι τα περιμένουν εκτός απροόπτου αύριο και το μεσημέρι αναμένεται ανακοίνωση από την Ελληνοαμερικανική Ένωση. Καλά αποτελέσματα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaft

Νεοφερμένος

Η anaft αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αχ αντε και ελπιζω να εχω περασει και να μην μου χαλασει την αδεια μου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nik666666

Νεοφερμένος

Ο nik666666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα,
τώρα πήραμε τηλέφωνο και μας είπαν ότι τα περιμένουν εκτός απροόπτου αύριο και το μεσημέρι αναμένεται ανακοίνωση από την Ελληνοαμερικανική Ένωση. Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Ευχαριστουμε που μας ενημερωσες! :clapup:
ΚΑΛΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για την ενημερωση! Αντε να δουμε θα βγει ανακοινωση ή οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Επιτέλους καιρός ήτανε....Καλά Αποτελέσματα σε όλους!!!!:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
εγω παντως που πήρα τηλεφωνο μου είπαν δεν ξέρουν τα αναμένουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top