Εξετάσεις FCE/CAE/CPE Μάιος 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε παιδια καλη σας επιτυχία και για αυριο και give you best!
Και μην αγχωνεστε!!!;)
Να ειστε θετικοι και να μην φοβηθείτε τιποτα!:no1:(ουτε και το Reading djimm:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω εκανα αναγνωση οσες φωτοτυπιες δε θυμομουν και ολο σχεδον το εκθεσων,αλλα μονο αναγνωση|!
ευχαριστουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ευχαριστούμε.Κι εγώ διάβασα τις εκθέσεις και κάτι φωτοτυπίες με transformations.Περισσότερο φοβάμαι το Use of English.Στο Reading τα πάω αρκετά καλά αν εξαιρέσουμε το πρώτο κομμάτι με τισ λέξεις που λείπουν.Άσε που πρέπει να ξυπνήσω νωρίς γιατί το εξεταστικό είναι μακριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
οτι ηταν να διαβασω διαβασα..ειδα ολες τις εκθεσεις και εριξα μια γρηγορη ματια σε ολα τα transformations του βιβλιου.ΤΕΛΟΣ..να μαστε ολοι καλα, και να μαστε σε καλο mood....καλο βραδυ και καλη τυχη σε ολους που δινουν αυριο. αντε και μετα τις εξετασεις εδω ολοι να συζητησουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!!

Ορίστε και ένα βιντεάκι για να χαλαρώσετε: (:p)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P9dpTTpjymE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!!

Ορίστε και ένα βιντεάκι για να χαλαρώσετε: (:p)

https://www.youtube.com/watch?v=P9dpTTpjymE

Οοουυυ πολυ τελειο βιντεο τζιμ...:P
Τεσπα!
Ξανα καλη επιτυχια σε ολους να τους παρετε τα σωβρακα και μετα περιμενουμε σχολιασμο θεματων!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Άντε και καλή μας επιτυχία!:no1:
Με λίγη θετική ενέργεια, πιστεύω, όλα θα πάνε καλά...

Και να θυμάστε... στο Cambridge δεν έχουν απώτερο σκοπό τους να σε εξετάσουν σε γνώσεις αγλικής γλώσσας αλλά πιο πολύ νοοτροπίας.

- - Λέω λέω για θετική ενέργεια αλλά παίζεται η επιτυχία μου! :jumpy: - -

FTW! For the Win παιδιά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
djim το i will derive το σκεφτομαι καθε φορα που λυνω μαθηματικα,ή γενικως οταν λυνω κατι δυσκολο η οταν βιαζομαι :lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ακόμα δίνουν τα παιδιά; Ψόφια θα έρθουν. :p

(Και εγώ ψόφιος είχα γυρίσει, δε με παίρνει να μιλάω :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μόλις γύρισα και είμαι πτώμα.Το Reading ήταν καλό εκτός από το 3 που ήταν λίγο δύσκολο.Η έκθεση ήταν 1 proposal και τα άλλα θέματα που ήταν να διαλέξουμε ήταν λίγο παλουκάκια.Το Use ήταν βατό εκτόσ πάλι από το 3 που ήταν πανδύσκολο.Το listening ήταν εύκολο μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Καμια σχέση!Ολα γελία(κυριολεκτικα) ήταν εκτός απο το Listening
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σκατα, τα εκανα!:(:(:( τη μια εκθεση την εφτασα 260 λεξεις και την δευτερη 290 κατι.βεβαια ρωτησα καποιους απο το βρετανικο και ειπαν οτι δε πειραζει. το γιουζ και το λισενινγκ πηγαν τελεια. το ριντινγκ με κουρασε αρκετα και με νευριασε. Δε ξερω αληθεια αν περναω η οχι. κριμα:(
-----------------------------------------
τωρα τελος οτι καναμε καναμε...καλα αποτελεσματα σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Θυμάται κανείς τι είχε το part 3 του Use of English?

Α και γράψτε τα θέματα της έκθεσης παρακαλώ.

:p

A και dreamteam, μην ανησυχείς για τις λέξεις. Εγώ τις είχα φτάσει 450 και 520 (περίπου) αντίστοιχα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
από τη δευτέρα γυμνασίου προφ. ρε παιδιά;
εγώ στη δευτέρα λυκείου το πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θυμάται κανείς τι είχε το part 3 του Use of English?

Α και γράψτε τα θέματα της έκθεσης παρακαλώ.

:p

A και dreamteam, μην ανησυχείς για τις λέξεις. Εγώ τις είχα φτάσει 450 και 520 (περίπου) αντίστοιχα. :p

Να σου φερουν και καφε,για να ειμαστε οκ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Να σου φερουν και καφε,για να ειμαστε οκ?:P

Όχι καφέ. Τα θέματα θέλω.

TEOOLL

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Με φωναξε κανεις?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τωρα να πω τα θεματα?βαριεμαι!:P
να πω τα 3
shown,laid,tone,raised/fired,drawn,fair

απο εκθεση διαλλεξα το leisure centre&fitness club και απο το δευτερο μερος το reνiew.F.R.I.E.N.D.S. ΕΓΡΑΨΑ.ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΙΟΛΑς.ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΩ ΓΙΑ ΝΑ διαβασω :P.αρπα την μανα :P

το report το ειχαμε κανει ολοϊδιο στο φροντιστήριο την παρασκευη αλλα δεν το θυμομουν καθολου

πιστευω οτι το εχω παντως,αν εξαιρεσουμε το ακουστικο που περα απο το δευτερο μερος τα σκατωσα.στην πρωτη ασκηση μιλαμε πρεπει να επιασα 1/8 :lol:

αυτο που μου αρεσε ηταν οτι στο ερωτηματολογο:
ερωτηση:τι περιμενετε μετα απο αυτη την εξεταση?
απαντηση της filer:να το παρω

:D:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καμια σχέση!Ολα γελία(κυριολεκτικα) ήταν εκτός απο το Listening
Ό,τι πεις...
-----------------------------------------
τωρα να πω τα θεματα?βαριεμαι!:P
να πω τα 3
shown,laid,tone,raised/fired,drawn,fair
Αυτά ποιος στα είπε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Use of english εσκισα, Reading συμπαθητικα, Writing πολυ καλα(στην υποχρεωτικη εγραψα 360 λεξεις και στην δευτερη {report} εγραψα 365 λεξεις). Εκει που τα βρηκα σκουρο ηταν στο Listening(60%). Πιστευω οτι περασα!????????????????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top