Εξετάσεις Γαλλικού Ινστιτούτου Μάιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kikini

Νεοφερμένος

Η kikini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τωρα ειναι καπως αργα αλλα ποτε δεν ξερεις... Ειναι καθαρα προσωπικο το θεμα. Αν τα βαλεις κατω κ δεις οτι μπορεις να αφιερωσεις χρονο γι αυτο το διπλωμα τοτε μπορεις να τα καταφερεις! Βεβαια εσυ ξερεις και ο καθηγητης σου τί δυνατοτητες εχεις. Αυτα ειναι υποκειμενικα... Σου ευχομαι ομως καλη επιτυχια σε ο,τι κι αν κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exelmi

Νεοφερμένος

Ο exelmi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Tί πτυχίο / γνώσεις / επίπεδο έχεις ήδη στα γαλλικά ? Αυτό ειναι ενα κριτηριο που θα βοηθουσε ... Σε καθε περιπτωση θα πρεπει να στρωθεις αν θελεις αποτελεσματα με μισης χρονιας δουλεια σε ενα πτυχιο πολυ σοβαρο . Επισης δεν ειναι μονο τα 2 βιβλια της υλης ... Αυτα ισως ειναι το πιο ευκοο κομματι της υποθεσης . Ολα τα υπολοιπα ειναι εξισου απαιτητικα , και θελουν επιπεδο και γνωσεις .....

Αυτα με 4 μηνες δουλειας ( 16 βδομαδες ) συν οσα εχεις για το σχολειο σου ( Λύκειο ?) πιστευεις οτι θα βγουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
τι να σου πω..η καθηγητρια μου μου ειπε οτι ειναι ευκολο διοτι εχω ηδη 30 βαθμους απο το β2 οποτε θελω αλλους 20...εσυ τι πιστευεις?? το πηρα με 64 το β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kikini

Νεοφερμένος

Η kikini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αφου απαλλασεται απο γλωσσα-ακουστικο-εκθεση, τοτε αν το παλεψει θα βγει. Η γλωσσα και των 2 βιβλιων δεν ειναι δυσκολη,δυσκολο ειναι το λεξιλογιο αλλα κι αυτο με συστηματικο διαβασμα το βγαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πιστευω δεν ειναι και πολοι οι 20 βαθμοι...τι στο καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πιστευω δεν ειναι και πολοι οι 20 βαθμοι...τι στο καλό!

ΈΕΕ ντάξει, υπάρχει και ο Μάιος 2013 ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
χαχα και για μενα και για σενα!! :D ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εγώ είμαι ένα έτος πιο μπροστά, είμαι προχωρημένος. Άρα 2014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
σωστός!! αντε τυχέρε!! μαζι με πανελλήνιες θα δινεις και γαλλικα!! ποιος στην χάρη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πως παει η προετοιμασια παιδια; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Δίνεις για κάποιο πτυχίο ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Eγώ δίνω c1 τώρα τον Απρίλιο! Πιστεύω οτι θα την βγάλω την ύλη μέχρι τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
ποπο δύσκολα τα πράγματα..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δίνεις και εσυ πτυχίο; :)

Όχι βέβαια... Γι αυτό είμαι και χάλια προετοιμασμένος. :P


Σκέφτομαι βέβαια για το Σορμπόν ΙΙΙ αλλά δεν έχω το Σορμπόν ΙΙ αλλά το C2 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Όχι βέβαια... Γι αυτό είμαι και χάλια προετοιμασμένος. :P


Σκέφτομαι βέβαια για το Σορμπόν ΙΙΙ αλλά δεν έχω το Σορμπόν ΙΙ αλλά το C2 :mad:


Δεν καταλαβαίνω κάτι ... το Sorbonne C2 δεν είναι το Sorbonne II ? Το ίδιο πράγμα δεν είναι ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top