Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Έκανα delete, πραγματικά:P

Στην κρίσεως έπεσε: Εκκλησιασμός: Ανάγκη ή Συνήθεια:P

Κατάλαβααα..Πάλι 800 σελίδες θα γεμίσουμε:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τουλάχιστον κάθε χρόνο, η μισή από κάθε ερώτηση, είναι το ίδιο πράγμα, για την αγάπη του Ιησού κλπ κλπ κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τουλάχιστον κάθε χρόνο, η μισή από κάθε ερώτηση, είναι το ίδιο πράγμα, για την αγάπη του Ιησού κλπ κλπ κλπ :P
Ρε εγώ είχα γράψει 7 πέρυσι, ποια αγάπη του Ιησού μου λες;:hehe:

Αυτό ήταν το μίσος του διαβόλου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τουλάχιστον κάθε χρόνο, η μισή από κάθε ερώτηση, είναι το ίδιο πράγμα, για την αγάπη του Ιησού κλπ κλπ κλπ :P

Ακριβώς..Και να μην διαβάσεις πολύ καλά θρησκευτικά βάζεις εκεί σάλτσες και αυτά που από εμπειρία ξέρεις και τσουυυυπ...να το 17 στο τέλος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ρε εγώ είχα γράψει 7 πέρυσι, ποια αγάπη του Ιησού μου λες;:hehe:

Αυτό ήταν το μίσος του διαβόλου:hehe:

Χαχαχαχ:P

Εγώ πάντως κάθε χρόνο κάνω ένα ψευτοδιάβασμα και αρχίζω κάτι φιλοσοφημένες παπαριές στις ερωτήσεις και γράφω το λιγότερο 19.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ρε εγώ είχα γράψει 7 πέρυσι, ποια αγάπη του Ιησού μου λες;:hehe:

Αυτό ήταν το μίσος του διαβόλου:hehe:

Εντάξει ήταν καλό...Γέλασα..:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Εμείς 22 κεφάλαια θρησκευτικά φέτος.. Και είναι την ίδια εβδομάδα με την χημεία.. τρέχα γύρευε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς 22 κεφάλαια θρησκευτικά φέτος.. Και είναι την ίδια εβδομάδα με την χημεία.. τρέχα γύρευε...

:blink: Da F**k...?? πλάκα κάνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χαχαχαχ:P

Εγώ πάντως κάθε χρόνο κάνω ένα ψευτοδιάβασμα και αρχίζω κάτι φιλοσοφημένες παπαριές στις ερωτήσεις και γράφω το λιγότερο 19.:P
Πέρυσι δεν είχα ανοίξει βιβλίο:hehe:

Κι εκείνος ο άχρηστος δε ρώτησε τίποτα κρίσεως. Ρωτούσε τι έκανε ο Άγιος τάδε και ο παπάς δείνα. Να περιγράψουμε τα έργα του Χρυσοστόμου, του Γρηγορίου, του δεν ξέρω 'γω ποιανού... Λες και είναι ιστορία:hehe: :hehe:
Επέλεξα τα τζόκερ θέματα και είχα φύγει:hehe:

Φέτος ήταν καλύτερα τα πράγματα. Πρόσεχα στο μάθημα, λόγω καθηγήτριας, και τα θέματα ήταν βατά. Οι ανάπτυξης ήταν βατές. Αφού δε χρειαζόσουν κάποια γνώση από το βιβλίο. Την άποψή μας μάς ρώτησε:D

So, περιμένω 19 minimum:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς την επόμενη εβδομάδα γράφουμε:

Δευτέρα --> Άλγεβρα
Τρίτη --> Θρησκευτικά
Τετάρτη --> Έκθεση
Παρασκευή --> Γεωμετρία

:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω παιδια μου δεν ξερω για εσας αλλα βαρεθηκα ΒΑΡΕΘΗΚΑ
17 μερες ειναι και θα μου κατσουν στον λαιμο :P
γραφω και αγγλικα αυτην την κυριακη για ενα πτυχιο σκατα απολυτως ειναι
ποιος βαριεται να διαβασει γεωμετρια τωρα!!:P και μαζι αγγλικα και μετα φυσικη αλγεβρα μπρρρ :/:
τα δυσκολα προσωπικα τελειωνουν την αλλη τεταρτη με αλγεβρα ( ο τυπος ειναι λιγο σαικο:P ) θα πατωσουμε :P

ΕΛΑ 17 ΜΕΡΕΣ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αααα ωραιόταταα:D Εμάς Αρχές Οικον. μας έχουν βάλει πολλά κεφάλαια...δεν έβγαλε σχεδόν κανένα..Βιολογία η καθηγήτρια ήρθε μετά τον Νοέμβρη και έχουμε πολύ λίγα να διαβάσουμε..:yahoo:

Ζηλεύω για την βιολογία. :P

Ο Τζέι δε θέλει να βλέπει ιστορία μπροστά του:hehe: Ξεχνάς ότι ήθελα θετική:pfff:

Ναι μάλλον το ξεχνάω...:confused:

Εμείς την επόμενη εβδομάδα γράφουμε:

Δευτέρα --> Άλγεβρα
Τρίτη --> Θρησκευτικά
Τετάρτη --> Έκθεση
Παρασκευή --> Γεωμετρία

:ermm:

Δευτέρα => Άλγεβρα
Πέμπτη => Αρχαία
Παρασκευή => Έκθεση

Πάρε βγάλε :P. Μετά την τελευταία εβδομάδα μας αποτελειώνουν:

Δευτέρα => Γεωμετρία.
Τετάρτη => 1η βάρδια: Αγγλικά, 2η βάρδια: Αρχές Οικονομίας.
Πέμπτη => Λογοτεχνία.
Παρασκευή => Βιολογία.
:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χαχαχαχ:P

Εγώ πάντως κάθε χρόνο κάνω ένα ψευτοδιάβασμα και αρχίζω κάτι φιλοσοφημένες παπαριές στις ερωτήσεις και γράφω το λιγότερο 19.:P
Εγω περσυ του "εκραζα" την εκλλησια με βασιματα επιχειρηματα και ιστορικα γεγονοτα και εγραψα ενα τελειο 20αρακι:D Αλεξοπουλος Σωκρατης αν τυχει να τον εχει καποιος απο εσας ποτε καθηγητη (πρεπει να ειναι Σαλονικα φετος) να του πειτε χαιρετισματα απο εμενα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ρε παιδια γραφετε 4 μαθηματα την αλλη εβδομαδα;;;Εμεις 3 γραφουμε και αυτα ειναι Φυσικη , Βιολογια Γεωμετρια...
Τωρα την Πεμπτη σειρα εχει η Εκθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ρε παιδια γραφετε 4 μαθηματα την αλλη εβδομαδα;;;Εμεις 3 γραφουμε και αυτα ειναι Φυσικη , Βιολογια Γεωμετρια...
Τωρα την Πεμπτη σειρα εχει η Εκθεση :)
ειστε τυχερα :P Εγω αυριο θα κανω επαναληψουλα την Αλγεβρα ^^ και απο μεθαυριο ξεκιναω non-stop Chem Revsion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ειστε τυχερα :P Εγω αυριο θα κανω επαναληψουλα την Αλγεβρα ^^ και απο μεθαυριο ξεκιναω non-stop Chem Revsion

Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να χωνέψω ότι στην χημεία έχασα 10-15 μονάδες από αριθμητικό λάθος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
σοβαρά μιλάω :P

Εμάς μας έβαλε 17 μαθήματα:D τελευταίο μάθημα της εβδομάδας και μετά αρχίζουν τα ζόρια με φυσική την Δευτέρα και γεωμετρία την Τετάρτη:cry_x::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να χωνέψω ότι στην χημεία έχασα 10-15 μονάδες από αριθμητικό λάθος:(
εγω χημεια θα κατσω και τις 2 ωρες μεσα να τα γραψω ολα ηρεμα και ωραια :P Και οπως παντα αναλυτικοτατα :P Βασικα ο μαθηματικος μετα το 1ο διαγωνισμα με ειχε ρωτησει "Θεωρητικη εσυ, ε;" του λεω "Οχι" και μου λεει "Γιατι τα γραφεις αναλυτικα;". Βασικα τα γραφω αναλυτικα για να μην μπορει να πει κατι ο καθηγητης. Και γενικα προτιμω να ειμαι αναλυτικος για να ειμαι και πιο ξεκαθαρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
O φυσικός μου λέει πως πρέπει να γράφουμε τις απαντήσεις αναλυτικά σαν να απευθυνόμαστε σε ένα παιδί, αλλά όχι σε ένα χαζό παιδί. (δλδ όχι υπεραναλυτικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top