"Εξάψεις'' εν ώρα μαθήματος

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ενταξει συμβαινουν αυτα.........δεν ειναι και κατι τρομερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δεν έχω ανάλογη εμπειρία (αν είχα κάτι θα πήγαινε στραβά :D)αλλά το έχω ζήσει κι εγώ στο σχολείο με συμμαθητές που σηκώνονται να λύσουν άσκηση.Εντάξει,δεν είναι και τόοοσο τραγικό πια.Εγώ προτείνω αν..φαίνεται απ'το πρωί η καλή μέρα,να φοράς τζίν παντελόνι και όχι φορμά.Συνήθως όταν φοράνε φόρμα κάνει μπαμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Με τη φόρμα όντως κάνει μπάμ, γι αυτό και δεν φοράω ποτέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,831 μηνύματα.
όταν έχεις «εξάψεις» από το πρωί (δηλ., από το κρεβάτι) ο εν συντομία αυνανισμός πριν το σχολείο είναι μια καλή λύση, για να πέσει και να ηρεμήσει ο Μήτσος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
όταν έχεις «εξάψεις» από το πρωί (δηλ., από το κρεβάτι) ο εν συντομία αυνανισμός πριν το σχολείο είναι μια καλή λύση, για να πέσει και να ηρεμήσει ο Μήτσος...
Ναι? :whatever: Και μετά νυστάζεις και άντε να προσέξεις στο μάθημα!!! :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Οκ.Εντάξει.Δεν πειράζει να έχεις εξάψεις.Είναι φυσιολογικό εντός ορίων. Αλλά ένας συμμαθητής μου σχεδόν κάθε μέρα έχει αυτές τις εξάψεις.Εγώ από πέρσι το παρατήρησα.Αλλά και αυτό, το ανέχομαι.Δεν με αφορά καθόλου αυτό το θέμα.Αλλά και να τον παίζει μέσα στην τάξη, παραπάει.Δηλαδή έλεος.Είναι λογικό σ' αυτήν την ηλικία να του σηκώνεται χωρίς ερέθισμα, αλλά όπως κ να το κάνουμε, δεν είναι και το καλύτερο θέαμα να αγγίζεται κ τα λοιπά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και γω που νομιζα οτι ο μονος που το χε παθει πρωινιατικα ημουν εγω...
οντως υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις με τν τσιμλα στο ματι...
δν νομιζω οτι μπορεις να το κρυψεις με το τζιν αλλα με μια φορμα νομιζω πως ναι...
εγω βασικα το εχω παθει και με φορμα και με τζιν....και πιστεψε με καλυτερα ειναι να φορας τζιν:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
εγω βασικα το εχω παθει και με φορμα και με τζιν....και πιστεψε με καλυτερα ειναι να φορας τζιν:redface:
λοιπον επειδη μου ξαναετυχε και φορουσα τζιν, κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειναι χιλιες φορεσ καλυτερο το τζιν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
η φορμα νομιζω χειροτερευει την κατασταση γτ τεντωνει στο επιμαχο σημειοο :P ....παρεπιπτοντως ο φυσικος μας ειναι μονιμως ετσι κ ειμαι πρωτο θρανιο κι εχω ''πληρη'' θεα.....αλλα τωρα τελευταια ειμαστε σε διλημμα με τν παρεα μ ...εχει εξαψεις η μεγαλο μεγεθος ο ανθρωπος ....ειναι πολυ εμφανε ς το θεμα .......προβληματιστικα τωρα:P:P:P
Έχεις βασικά απόλυτο δίκιο!!! Όντως φαίνεται ρε παιδί μου!!! Τώρα το σκέφτηκα που μια φορά τον παρατηρούσα!!!!!!! Μ'έκανες και γέλασα τώρα! Αλλά δε νομίζω να έχει εξάψεις κάθε φορά που έχουμε μάθημα... Λέω τώρα... Μάλλον το μέγεθος είναι, εκτός κι αν τον ανάβει η επιτάχυνση, ο τύπος της ορμής και το ΘΜΚΕ!!! Ε, είμαι για μπάτσες, μη το λέτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,831 μηνύματα.
και πώς ξέρετε ότι είναι ο Μήτσος ξύπνιος και όχι το φούσκωμα του παντελονιού;

στο τέλος θα τον βγάλετε και αφρικανό...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
και πώς ξέρετε ότι είναι ο Μήτσος ξύπνιος και όχι το φούσκωμα του παντελονιού;

στο τέλος θα τον βγάλετε και αφρικανό...:D
Ε, εγώ έχω στα μάτια μου ακτίνες Χ και βλέπω κι από μέσα!!! :P
Πως γίνεται όλα του τα παντελόνια να έχουνε φούσκωμα; Προς θεού είναι ο αγαπημένος μου καθηγητής (ΟΧΙ γι'αυτό το λόγο, ας μη παρεξηγιόμαστε) αλλά κι εγώ μερικές φορές όταν κοιτάω (μη ρωτάς γιατί, απλά παει αυτόματα το μάτι) αναρωτιέμαι πολλές φορές!:redface::P
Σα δε ντρέπομαι λιγάκι, τον έκανα ρεζίλι τον άνθρωπο... Τώρα αισθάνομαι τύψεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ενταξει παιδια σε ολους εχει συμβει αυτο δεν ειναι κατι τοσο κακο ουτε και κατι ιδιαιτερο και πρωτοτυπο...
Με το τζιν δεν φαινεται τιποτα μην αγχωνεστε!
Α και μετα απο ενα σημειο πρεπει να μαθεις να το ελεγχεις οσο μπορεις το εργαλειο!!! δεν βλαπτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
το γέλιο είναι να σου τη δημιουργούν οι άλλοι την έξαψη για σπάσιμο...Μία φορά στην 2α γυμνασίου καναμε μάλλον αρχαία, μας έκανε λοιπόν μαθημα μία αρκετά εμφανίσιμη φιλόλογος. μία παρέα λοιπόν έκανε πλάκα σε ένα παιδί λέγοντάς του διάφορα απηύδησε το παιδί και άρχισε την ώρα του μαθήματος... Το κακό ήταν ότι έκει που παρακολουθούσα ακούω την καθηγήτρια με λίγο τσιρικτή φωνή να λέει <τι κάνεις εκεί παιδί μου?>> και ο κάφρος ο διπλανός του που είχε οδηγήσει εκεί την κατάσταση λέει <<το @@@@@ σου παίζεις?!>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω στην πρωτη γυμνασιου ειχα ενα καθηγητη που ειχε συνεχεια!στην αρχη δεν το ειχα παρατηρησει αλλα μετα που μου το ειπαν το προσεξα!και το θεμα ηταν οτι δεν ηταν μονο το πρωι αλλα και το μεσσημερι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κελυ

Νεοφερμένος

Η κελυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βασιλικό (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αγορια ειστε ατυχοι....γιατι οποτε εχετε εξαψεισ με τον ενα η με τον αλλο τροπο φενεται,ενω εμεισ τα κοριτσια και να εχουμε μπορουμε να το κρυψουμε.....χαχαχαχα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
αγορια ειστε ατυχοι....γιατι οποτε εχετε εξαψεισ με τον ενα η με τον αλλο τροπο φενεται,ενω εμεισ τα κοριτσια και να εχουμε μπορουμε να το κρυψουμε.....χαχαχαχα!!!:P
γενικά εσεις μπορείται να κρύβεστε-υποδίεσσται (τουλάχιστον σε αυτό το τομέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ενω εμεις παντα αληθινοι... Δεν μπορουμε να υποκριθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα ο φιλόλογός μου ήταν όλη την ώρα έτσι. Βρε και δεύτερη ώρα να'χαμε, βρε και τελευταία ώρα να'χαμε, ο "Μητσάκος" όρθιος. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Πάντος το πρωινό (ειδικά όταν γίνεται συχνά) είναι ψυχολογικό.
Εμείς φέτος είχαμε ένα παιδί στην τάξη που σχεδόν κάθε ώρα ζήταγε άδεια να πάει στην τουαλέτα
και πάντα γύριζε κατακόκκινος (όποιος κατάλαβε κατάλαβε;)),
για να μην αναφέρω κάτι κραυγές τύπου "αααααααχ" μες την τάξη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σοβαρά??? ειχαμε και εμεις κατι παρόμοιο.......μόνο που καμια φορά πήγαινε καποιος να τον φέρει πίσω γιατι αργούσε......Γελασαμε πολύ μαζι του πάντως...
οσο για το κοκκίνισμα ήταν πάντα σίγουρο μια φορά γύρισε να ζητήσει χαρτομάντιλο απο την καθηγήτρια...μιλάμε το γελιο!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top