"Εξάψεις'' εν ώρα μαθήματος

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Σηκώθηκα στο πίνακα και είχα... ξέρετε τι! :P
Γελούσε όλη η τάξη και εγώ δεν ένιωθα γιατί γελούσανε...μετά μου είπανε. :D
Πώς να κρύψω τις εξάψεις οεο? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,908 μηνύματα.
Μπα, αυτό είναι σαν τον βήχα, δεν κρύβεται!!

Εκτός πάλι εάν φοράς ράσο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Σελοτέιπ.

(Νταξ, πόσο γκαντέμης είσαι πια για να σου ξανασυμβεί. Πάντως μην το πολυμελετάς γιατί άπαξ και πάψει να εξάπτεται τότες είναι που θα 'χεις πρόβλημα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,954 μηνύματα.
Φορμες κι οχι μποξερακι. Ενταξει και τζιν να βαλεις, το εσωρουχο παιζει εδω τον βασικο ρολο.
Δηλαδη κατιτις μπορεις να περισωσεις, αν και οπως ειπε το Χαος.. οι εξαψεις δεν κρυβονται και πολυ ευκολα!:P
Τι μου θυμισες τωρα! Παρομοια περιπτωση σε ενα παιδι στο σχολειο οταν πηγαινα, καημενουλης. Ντραπηκα κι εγω μαζι του, ενιωσα πως ενιωσε.
Αλλα μη σε πολυανησυχει, ναχες προβλημα αν δεν.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,286 μηνύματα.
Σηκώθηκα στο πίνακα και είχα... ξέρετε τι! :P
Γελούσε όλη η τάξη και εγώ δεν ένιωθα γιατί γελούσανε...μετά μου είπανε. :D
Πώς να κρύψω τις εξάψεις οεο? :redface:

Μεγαλεία. Μήπως έχεις πολύ ανάφτρα καθηγήτρια ; Ελπίζω να μην ήταν η ώρα των θρησκευτικών.
εγώ ήμουν ένα φεγγάρι ερωτευμένος με την θεολόγο μου :inlove: :redface: , όχι εγώ δηλαδή μόνο, ήταν η μόνη θεολόγος που το'χε. Αμήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το παράλογο είναι οτι δεν είχα... παράνομες σκέψεις με καμία ή τίποτα τέτοιο, απλά ήταν απο τις πρωινές καταλαβαίνετε... με τη τσίμπλα στο μάτι!:P Φορούσα μποξεράκι + τζίν και πάλι φαινόταν ο Μήτσος! :D Έχετε πάθει ή δει παρόμοιο περιστατικό? Έχω δεί και καθηγητή εγώ με εξάψεις ενώ έκανε μάθημα και είχα λιωθεί... :P Και όχι δεν ήταν θρησκεία, ιστορία ήταν! Και να πώ οτι η καθηγήτρια είναι όμορφη... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
και γω που νομιζα οτι ο μονος που το χε παθει πρωινιατικα ημουν εγω...
οντως υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις με τν τσιμλα στο ματι...
δν νομιζω οτι μπορεις να το κρυψεις με το τζιν αλλα με μια φορμα νομιζω πως ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
με την φόρμα, δεν γίνεται αντίσκηνο; :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.
ελα παραδεξου το.Εχεις πολλες κατακτησεις απο κεινη τη μερα!!!!:D

ελπιζω να μη μ συμβει!
και οντως με τη φορμα δε γινεται καθετη βουνοκορφη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
μπα...εδώ συμβαίνει και σε εμάς στο Πανεπιστήμιο (τρόπος του λέγειν), αν περνάει κάμια όμορφη τσαχπίνα φοιτήτρια όλο νάζι και μάτι κόλαση...αλλά τουλάχιστον, έχουν παρθεί δρακόντεια μέτρα ασφαλείας !! :D:D:D

μέχρι τα 50 οι «εξάψεις» θα δίνουν και θα πέρνουν...μετά από τα 50, θα θέλουμε υποβοήθηση...:P:D :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
με την φόρμα, δεν γίνεται αντίσκηνο; :D:D
οταν λεμε φορμα εννουμε φαρδια και ανετη φορμα...
παντως μια φορα δεν φαινετε τοσο οσο απ' οταν φορας τζιν.:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
η φορμα νομιζω χειροτερευει την κατασταση γτ τεντωνει στο επιμαχο σημειοο :P ....παρεπιπτοντως ο φυσικος μας ειναι μονιμως ετσι κ ειμαι πρωτο θρανιο κι εχω ''πληρη'' θεα.....αλλα τωρα τελευταια ειμαστε σε διλημμα με τν παρεα μ ...εχει εξαψεις η μεγαλο μεγεθος ο ανθρωπος ....ειναι πολυ εμφανε ς το θεμα .......προβληματιστικα τωρα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ααα καλά... Και εμάς ο Χημικός. Το χουν οι θετικές επιστήμες στη τελική!:P Και εσείς εκεί βρίσκετε να κοιτάξετε? Να μου πείς σε κοιτάνε και κοιτάς απο πάνω μέχρι κάτω... :whistle: Είδες αυτά τα βουνά και τα λαγγάδια πού καταλήγουν τελικά? :D Καταρχήν η φόρμα ''τονίζει'' τον Μητσάρα ειδικά αν φοράς και μποξεράκι... Εε ναι, καλά το λέω! :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ειναι επειδη λυνει ασκησεις, ξερετε τωρα. κλασσικος μαθηματικος

ελα... ελα...αχ... lnx=435x2... αχ τι σου κανω... μερικη παραγωγος ως προς χ3...αααα ααααα ααααα... την ελυσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
λοιπόν καθότι και εμείς ήμασταν κάποτε νέοι και αντιμετωπίζαμε τέτοια προβλήματα[(????) μπααααα..... προς το χαρές θα το έλεγα!!!!] έχω να συμβουλέψω το νέο φίλο μας να φοράει μόνο ααθλητικά ελαστικά μποξεράκια που να παρέχουν μια κάποια στήριξη γιατί αλλιώς θα κόβει βόλτες:whistle::whistle::whistle:
μετά παίζει και το τζιν,με κουμπιά όμως ώστε να έχει έτσι και αλλιώς μια κάποια κάλυψη,κανένα μακρύ φούτερ ή μπουφάν.
μακρυά όμως από τις φόρμες εκτός βέβαια αν έχεις κοπέλα οπότε είτε το λέει είτε όχι θα της αρέσει και μην σου πω πως θα καμαρώνει κιόλας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
η φορμα νομιζω χειροτερευει την κατασταση γτ τεντωνει στο επιμαχο σημειοο :P ....παρεπιπτοντως ο φυσικος μας ειναι μονιμως ετσι κ ειμαι πρωτο θρανιο κι εχω ''πληρη'' θεα.....αλλα τωρα τελευταια ειμαστε σε διλημμα με τν παρεα μ ...εχει εξαψεις η μεγαλο μεγεθος ο ανθρωπος ....ειναι πολυ εμφανε ς το θεμα .......προβληματιστικα τωρα:P:P:P

Εγώ λέω να τον ρωτήσετε μπας και σας λυθεί η απορία. Ισα ίσα που θα χαρεί που οι μαθητές του δεν κατεβάζουν τις γνώσεις αμάσητες.:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
το έχω πάθει τρίτη γυμνασίου νομίζω. Μου λέει ο μαθηματικος σήκω πίνακα(ως μαθηματική διάνοια:D), ο διπλανός σκάει στα γέλια, μιλάγαμε για μια κοπέλα και όπως καταλαβέναιτε ο μήτσος χαιρότανε...έκανα ένα ωχ (χιχιχιχιχιχι) και αργοπορώντας όσο μπορώ σηκώθηκα. Όπως καταλαβαίνετε η μικρή αργοπορία δεν βοήθησε και πολύ, το είδαν όλοι...

η φορμα νομιζω χειροτερευει την κατασταση γτ τεντωνει στο επιμαχο σημειοο :P ....παρεπιπτοντως ο φυσικος μας ειναι μονιμως ετσι κ ειμαι πρωτο θρανιο κι εχω ''πληρη'' θεα.....αλλα τωρα τελευταια ειμαστε σε διλημμα με τν παρεα μ ...εχει εξαψεις η μεγαλο μεγεθος ο ανθρωπος ....ειναι πολυ εμφανε ς το θεμα .......προβληματιστικα τωρα:P:P:P
δηλαδη καταληγουμε στο συμπερεσμα οτι το τζιν ειναι καλυτερο σε μια τετοια περιπτωση;
Α! καλα εμεις εχουμε αυτο το θεμα με το μαθηματικο μας, και η φαση ειναι οτι βαζει παντα το χερι του μεσα απο το παντελονι.(τονιζω οχι στην τσεπη μεσα απο το παντελονι). Ε, καλα τοτε ειναι η περιπτωση που σχεδον η μιση για να μην πω ολη η ταξη οτι λιωνει στο γελιο.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ααα καλά... Και εμάς ο Χημικός. Το χουν οι θετικές επιστήμες στη τελική!:P Και εσείς εκεί βρίσκετε να κοιτάξετε? Να μου πείς σε κοιτάνε και κοιτάς απο πάνω μέχρι κάτω... :whistle: Είδες αυτά τα βουνά και τα λαγγάδια πού καταλήγουν τελικά? :D Καταρχήν η φόρμα ''τονίζει'' τον Μητσάρα ειδικά αν φοράς και μποξεράκι... Εε ναι, καλά το λέω! :redface::P
αφου ειναι στο ιδιο υψος με το θρανιο...πως να μν το δω....:P:P:D:D

ειναι επειδη λυνει ασκησεις, ξερετε τωρα. κλασσικος μαθηματικος

ελα... ελα...αχ... lnx=435x2... αχ τι σου κανω... μερικη παραγωγος ως προς χ3...αααα ααααα ααααα... την ελυσα
χαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D
λοιπόν καθότι και εμείς ήμασταν κάποτε νέοι και αντιμετωπίζαμε τέτοια προβλήματα[(????) μπααααα..... προς το χαρές θα το έλεγα!!!!] έχω να συμβουλέψω το νέο φίλο μας να φοράει μόνο ααθλητικά ελαστικά μποξεράκια που να παρέχουν μια κάποια στήριξη γιατί αλλιώς θα κόβει βόλτες:whistle::whistle::whistle:
μετά παίζει και το τζιν,με κουμπιά όμως ώστε να έχει έτσι και αλλιώς μια κάποια κάλυψη,κανένα μακρύ φούτερ ή μπουφάν.
μακρυά όμως από τις φόρμες εκτός βέβαια αν έχεις κοπέλα οπότε είτε το λέει είτε όχι θα της αρέσει και μην σου πω πως θα καμαρώνει κιόλας :D
αυτο για το καμαρι ισχυει .....τις περισσοτερες φορες :P:P
Εγώ λέω να τον ρωτήσετε μπας και σας λυθεί η απορία. Ισα ίσα που θα χαρεί που οι μαθητές του δεν κατεβάζουν τις γνώσεις αμάσητες.:hmm::hmm:
λες ε???? :P:P:P χαχαχαχαχαχα:D
δηλαδη καταληγουμε στο συμπερεσμα οτι το τζιν ειναι καλυτερο σε μια τετοια περιπτωση;
Α! καλα εμεις εχουμε αυτο το θεμα με το μαθηματικο μας, και η φαση ειναι οτι βαζει παντα το χερι του μεσα απο το παντελονι.(τονιζω οχι στην τσεπη μεσα απο το παντελονι). Ε, καλα τοτε ειναι η περιπτωση που σχεδον η μιση για να μην πω ολη η ταξη οτι λιωνει στο γελιο.....:clapup:
πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!::P:P:D:Dχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
καθολου πλακα...!:D
πραγματικα καθε φορα-καθε τρεις και λιγο- το ιδιο πραγμα...!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Μου ειχε συμβει και εμενα κατι παρομοιο αλλα ευτυχως το εκρυψα οσο μπορουσα και παλι καλα, κανεις δεν ειδε τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top