Ενδοσχολικές εξετάσεις λυκείου 2023

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμείς ευτυχώς που δε δώσαμε στο γυμνάσιο γιατί θα είχαμε πρόβλημα
Νομίζω στο λύκειο χειρότερο είναι, και περισσότερα μαθήματα και έχεις μπει στο πνεύμα «διαβάζω μόνο για την κατεύθυνση μου»
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Η αδερφή μου που είναι 1η γυμνασίου δίνει αρχαία και Οδύσσεια 💀
ναιι ρε εμείς στην 1η γυμνασίου ευτχώς δε δίναμε τέτοια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω στο λύκειο χειρότερο είναι, και περισσότερα μαθήματα και έχεις μπει στο πνεύμα «διαβάζω μόνο για την κατεύθυνση μου»
ναι αυτό κάνουμε , εγώ τουλάχιστον
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Νομίζω στο λύκειο χειρότερο είναι, και περισσότερα μαθήματα και έχεις μπει στο πνεύμα «διαβάζω μόνο για την κατεύθυνση μου»
κι εγώ απλά ανάγνωση τα κάνω τα μαθήματα εκτός της κατεύθυνσης
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η αδερφή μου που είναι 1η γυμνασίου δίνει αρχαία και Οδύσσεια 💀
εμείς στη 1η γυμνασίου δίναμε 5 μόνο μαθήματα και όχι αρχαία
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Που να μουν να έγραφα ενδοσχολικές για πανελλήνιες ιατρική θα πέρναγα... :bot:
Η διαφορά των ενδοσχολικών εξετάσεων με την δυσκολία των πανελλαδικών είναι χάσμα 3 γενεών...
 

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Που να μουν να έγραφα ενδοσχολικές για πανελλήνιες ιατρική θα πέρναγα... :bot:
Η διαφορά των ενδοσχολικών εξετάσεων με την δυσκολία των πανελλαδικών είναι χάσμα 3 γενεών...
Μη λες τέτοια τώρα
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
τρέχουσα κατάσταση (απλά στην βιολογία)
με αυτό το mindset θα πάμε να γράψουμε και ο θεος βοηθός :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που να μουν να έγραφα ενδοσχολικές για πανελλήνιες ιατρική θα πέρναγα... :bot:
Η διαφορά των ενδοσχολικών εξετάσεων με την δυσκολία των πανελλαδικών είναι χάσμα 3 γενεών...
όντως καμία σχέση γιατί στις εξετάσεις του σχολείου δίνουν σοσ και γενικά τα θέματα είναι συνήθως εύκολα για να γράψουν κάτι και αυτοί που δεν έχουν διαβάσει
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
με αυτό το mindset θα πάμε να γράψουμε και ο θεος βοηθός :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


όντως καμία σχέση γιατί στις εξετάσεις του σχολείου δίνουν σοσ και γενικά τα θέματα είναι συνήθως εύκολα για να γράψουν κάτι και αυτοί που δεν έχουν διαβάσει
Θυμάμαι τις εποχές χωρίς τράπεζα θεμάτων (μιλάμε για 2α γυμνασίου που έδωσα) μας έδιναν όλα τα θέματα οι καθηγητές... Οι ενδοσχολικές παίζει να ήταν ακόμη πιο εύκολες από ότι τα διαγωνίσματα τετραμηνων...
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Θυμάμαι τις εποχές χωρίς τράπεζα θεμάτων (μιλάμε για 2α γυμνασίου που έδωσα) μας έδιναν όλα τα θέματα οι καθηγητές... Οι ενδοσχολικές παίζει να ήταν ακόμη πιο εύκολες από ότι τα διαγωνίσματα τετραμηνων...
σε μας δίνουν το θέμα της έκθεσης στα αγγλικά
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Που να μουν να έγραφα ενδοσχολικές για πανελλήνιες ιατρική θα πέρναγα... :bot:
Η διαφορά των ενδοσχολικών εξετάσεων με την δυσκολία των πανελλαδικών είναι χάσμα 3 γενεών...
Α καλά εγώ με τα αποτελέσματα των ενδοσχολικών 19.400 θα έγραφα, θα με έδειχναν τα κανάλια :lol:
Εμάς πέρυσι και χωρίς τράπεζα θεμάτων θέματα δεν μας είχαν δώσει βέβαια, μόνο στα μαθηματικά στο κόντρα μάθημα μας τα είχε δώσει και γράψαμε όλοι 20...
 

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
σε μας δίνουν το θέμα της έκθεσης στα αγγλικά
Ε καλά εντάξει σας υποχρέωσαν:crazy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α καλά εγώ με τα αποτελέσματα των ενδοσχολικών 19.400 θα έγραφα, θα με έδειχναν τα κανάλια :lol:
Εμάς πέρυσι και χωρίς τράπεζα θεμάτων θέματα δεν μας είχαν δώσει βέβαια, μόνο στα μαθηματικά στο κόντρα μάθημα μας τα είχε δώσει και γράψαμε όλοι 20...
Και εμάς.. ενώ γράφαμε και με τράπεζα θεμάτων και γ λυκειου που ήμασταν δεν μας έδωσαν τίποτα απολύτως.... Ενώ περιμέναμε έστω λίγο υποστήριξη ή βοήθεια... 6 παιδιά είμαστε στο σχολείο μου συνολικά στις θετικές /οικονομικές κατευθύνσεις και γράψαμε όλοι 10 ιστορία κόντρα μάθημα... Καμία λύπηση μας χάλασαν το απολυτήριο
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Neiromai

Νεοφερμένος

Η Αίμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top