Ενδοσχολικές εξετάσεις λυκείου 2023

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
δεν νομίζω να τίθεται θέμα για το αν περνάς τη τάξη
αν θες να διαβάσεις το βιβλίο υπάρχει και σε μορφή ebook :lol: (μη σκας ούτε κι εγω δεν έχω διαβάσει τίποτα και αύριο γράφω βιολογία:cry_x:)
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
δεν νομίζω να τίθεται θέμα για το αν περνάς τη τάξη
αν θες να διαβάσεις το βιβλίο υπάρχει και σε μορφή ebook :lol: (μη σκας ούτε κι εγω δεν έχω διαβάσει τίποτα και αύριο γράφω βιολογία:cry_x:)
καλά την τάξη ναι αλλά το μάθημα δεν έχω ιδέα, όλοι μου λένε οτι περνάς αμα έχεις γενικό μ.ο 10 αλλα έχουμε και μια χαζή καθηγήτρια δε με χονεύει (θα τα κανονίσει για μένα:warn:)
αν θες να διαβάσεις το βιβλίο υπάρχει και σε μορφή ebook
το ξέχασα αυτο :angel:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
καλά την τάξη ναι αλλά το μάθημα δεν έχω ιδέα, όλοι μου λένε οτι περνάς αμα έχεις γενικό μ.ο 10 αλλα έχουμε και μια χαζή καθηγήτρια δε με χονεύει (θα τα κανονίσει για μένα:warn:)

το ξέχασα αυτο :angel:
Δεν μένεις σε μάθημα αν έχεις μέσο όρο τουλάχιστον 10. Μόνο αν έχεις λιγότερο από 10 θα πρέπει να δώσεις τα μαθήματα στα οποία είχες κάτω από τη βάση.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
γράφω αύριο βιολογία και ακόμη δεν έχω ανοίξει βιβλίο , λογικά θα ξεκινήσω κατά τις 12 και θα το πάω σερί:dash1:
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
μα δεν έχει και νόημα -αφού είσαι και θεωρητική αν θυμάμαι- κάνε το ΣΛ
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
δεν έχει νόημα πιστεψέ με δε θα σου χρειαστεί άλλωστε -υγεία
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,047 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε θα πάρουμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων;
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
δεν έχει νόημα πιστεψέ με δε θα σου χρειαστεί άλλωστε -υγεία
το ξέρω γενικά πέρα από τα αρχαία , τα λατινικά και την έκθεση στη θεωρητική δεν χρειάζεται τίποτα άλλο (και στην ιστορία χάλια έγραψα :cry_x: )
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
το ξέρω γενικά πέρα από τα αρχαία , τα λατινικά και την έκθεση στη θεωρητική δεν χρειάζεται τίποτα άλλο (και στην ιστορία χάλια έγραψα :cry_x: )
δε πειράζει και εγώ τα σκεφτόμουν αυτά για την άλγεβρα, απλά δες τα λάθη σου για να μη τα επαναλάβεις τυχόν στις πανελελε
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
δε πειράζει και εγώ τα σκεφτόμουν αυτά για την άλγεβρα, απλά δες τα λάθη σου για να μη τα επαναλάβεις τυχόν στις πανελελε
εντωμεταξύ ένα λάθος που έκανα στα άρχαια έπεσε στις πανελλαδικές στο συντακτικό
 

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ναι θεωρητική είμαι , απλά θέλω να γράψω κάπου στο 15 (χωρίς λόγο:dizzy2:)
Εγώ διάβασα το πρωί πριν γράψω βιολογία μονάχα τις περιλήψεις που έχει στο τέλος κάθε κεφαλαίου. Πίστεψε με παίζει να έχω γράψει κάπου 12-13. Και κάποια ερωτήματα ήταν κοινή λογική, πχ στο 4ο θέμα είχε ένα ερώτημα. "Πώς κρίνετε την απόφαση της γυναίκας να λάβει φάρμακα μόνη της χωρίς να έχει επικοινωνήσει με κάποιο γιατρό ή φαρμακοποιό;"
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Εγώ διάβασα το πρωί πριν γράψω βιολογία μονάχα τις περιλήψεις που έχει στο τέλος κάθε κεφαλαίου. Πίστεψε με παίζει να έχω γράψει κάπου 12-13. Και κάποια ερωτήματα ήταν κοινή λογική, πχ στο 4ο θέμα είχε ένα ερώτημα. "Πώς κρίνετε την απόφαση της γυναίκας να λάβει φάρμακα μόνη της χωρίς να έχει επικοινωνήσει με κάποιο γιατρό ή φαρμακοποιό;"
ωχ ναιιι, ξέχασα τελείως τις περιλήψεις σωστός!
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι τραβάτε κι εσείς με τις ενδοσχολικές εξετάσεις :lol: καλά τις γλιτώσαμε εμείς με τις καραντίνες, μόνο στη Γ δώσαμε
 

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top