Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

Lillith

Νεοφερμένος

Η Aλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας παιδια... Σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα σε μας... Πηγα περιφημα :D 19 ακριβως!! Τους βαθμους θα παω αυριο να τους παρω γιατι οταν περασα σημερα ηταν κλειστο... Καλη επιτυχια και σε σας ευχομαι!!

Πφφφ κι εγω πρεπει να βρω τα βιβλια και δν εχω καποιον!! Και το κακο ειναι οτι το καθυστερω για να ρωτησω μερικα παιδια μηπως μου δωσουν και εχω ηδη αρχισει μαθηματα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Σήμερα βγήκαν και τα δικά μας!! 19,6 και μια χαρούλα ευχαριστημένη είμαι αφού στα μαθήματα κατ και στα άλλα τα θετικοτεχνολογικά της γενικής τα πήγα πολύ καλά! Α και από τα άλλα έγραψα λογοτεχνία 20 που δεν το περίμενα πραγματικά αφού στο τέλος της χρονιάς κόντεψα να μαλώσω με τον καθηγητή όταν μας άνοιξε θέμα για τη χρεοκοπία της Ελλάδας και την κρίση και δεν συμμαζεύεται....
Το χαμηλότερό μου πάντως ήταν στα θρησκευτικά 15,4!! ευλόγησον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πήρα και γω βαθμούς. Έβγαλα Γ.Μ.Ο 19 και 7,3/10.
Είμαι ευχαριστημένος εκτός του Δικαίου που μου έβαλε 18,4 ( μας είχε βάλει 12 ερωτήσεις ανάπτυξης και κρίσεως εκτός των Σ-Λ και των πολλαπλής) και των Μαθ. Κατ που μου έβαλε από το πουθενά 19.Απορώ από που μου έκοψε καθώς τα θέματα ήταν κυριολεκτικά γελοία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και γω δίκαιοι 18,4 έγραψα! Και μένα ο μαθηματικός ακόμα απορώ από που μου έκοψε στα μαθ κατ .Πάντως σε σας πως τα βγάζουν και τα δέκατα ,δηλ 7.3;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!:clapup:Και γω 19,6 και αισθάνομαι υπέροχα γιατί γενικότερα περίμενα πιο κάτω σε μερικά μαθήματα π.χ. θρησκευτικά που τελικά έγραψα 18!
Στα κατεύθυνσης είχα:
Μαθηματικά:19,6
Χημεία:20
Φυσική:20
και έκθεση 18.6 που μια χαρά το βρήκα! Τέλος....Πάει και αυτό, καλό καλοκαίρι σε όλους και καλό κουράγιο γι'αυτά που έρχονται!!!!!! :D:clapup:8):alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Α ρε τούμπανα, εγώ έβγαλα 18,2...
Αλλά δίκαιο είχα 20 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Ωραίος ρε!Άξιος!!! Εγώ δίκαιο 18,2 και πολύ του είναι!Τελευταίο μάθημα,ένα απόγευμα κενό και ύλη όλο το βιβλίο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πήραμε κι εμείς βαθμούς....!19,1 κι όλα μια χαρά....Καλό μας καλοκαίρι και καλή μας δύναμη!!!Να περάσουμε πολύ πολύ καλά.....:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εγω θα παρω βαθμους την δευτερα, αν και φημες λενε οτι βγηκα δευτερος στην ταξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ που έβγαλα 18,2 αριστείο θα πάρω του χρόνου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγω θα παρω βαθμους την δευτερα, αν και φημες λενε οτι βγηκα δευτερος στην ταξη!
Φήμες??Χαχα,καλό...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με έριξαν πολύ η χημεία και οι φυσικές. 10 έγραψα χημεία και 16ρια στις φυσικές... :(
Το γεγονός ότι κάνει ο ίδιος καθηγητής το μάθημα λέτε να παίζει ρόλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Νομιζω πως απο 18,5 και πανω παιρνει κανεις αριστειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το έλεγξα μόλις τώρα. Πέρυσι είχα βγάλει 18 και πήρα αριστείο. Άρα μάλλον αριστείο παίρνουν όσοι πήραν 18 και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Με έριξαν πολύ η χημεία και οι φυσικές. 10 έγραψα χημεία και 16ρια στις φυσικές... :(
Το γεγονός ότι κάνει ο ίδιος καθηγητής το μάθημα λέτε να παίζει ρόλο? :hmm:
Πολύ πιθανόν...Κι εγώ που έχω ένα φυσικό με τον οποίο κανείς δεν καταλαβαίνει τίποτα,με το ζόρι του έγραψα ένα 11,4...Καμία σχέση με τα υπόλοιπα δηλαδή...Αλλά δε βαριέσαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,σημερα πηγα να δω τα αποτελεσματα και εβγαλα 19,5.Δεν ξερω αναλυτικα βαθμους γιατι τα χαρτια τα δινουν την τριτη.Ευχομαι σε ολους καλη συνεχεια και καλη δυναμη για τη χρονια που μας ερχεται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ξαφνικά μου φαίνεται ότι είμαι χάλια μαθητής :cry_x:

Θα διορθωθώ το καλοκαίρι γιατί οι πανελλήνιες είναι... πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χάλια μαθητής λέει!Μην το πεις πουθενά αυτό γιατί θα σε πάρουν με τις πέτρες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ο μη εχων κενα εις κατευθυνσεις, καλος μαθητης εστι.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top