Ενδοσχολικές εξετάσεις Β' Λυκείου

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Σου είπα πάντως και εγώ στα ίδια είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδιά...το φροντιστήριο μου μου ειπε αν μπορω να βρω βιβλία κατευθυνσης της γ λυκείου σε ιστορια και κείμενα...δεν νομιζω να βρω ...
θα πάω και στο σχολείο να ψάξω ,,κατω απο κανενα θρανιο αλλα δεν νομιζω ...φυσικα ξέρω οτι δεν μπορείτε να κανετε τιποτα απλα σας το λεω...
πφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανέκαθεν η θεωρητική θεωρείται η αδικημένη κατεύθυνση και εν μέρει έχει δίκιο.Εμείς της θετικής/τεχνολογικής μπορούμε να κάτσουμε και να μάθουμε αρχαία άλλωστε ένα μάθημα είναι.Αντίθετα η θεωρητική δυσκολεύεται δικαιολογημένα στα μαθηματικά,τη φυσική και τη χημεία αφού αν δεν τα κατανοήσεις δεν μπορείς να λύσεις ασκήσεις.

Στη θεωρητική όμως είναι πολύ πιο εύκολο να γράψει έστω και λίγο κάποιος που δεν είναι και τόσο καλός.! Στα θετικά, αυτό δε γίνεται. Και ακόμα, το θέμα είναι πως οι πιο πολλοί μαθητές αδιαφορούν για τα μαθήματα που δεν είναι στην κατεύθυνσή τους!! Δεν υπάρχει κάτι πιο δύσκολο ή πιο εύκολο. Όπως λέει μια καθηγήτριά μου, αν δεν ξέρεις κάτι, δύσκολο σου φαίνεται.

παιδιά...το φροντιστήριο μου μου ειπε αν μπορω να βρω βιβλία κατευθυνσης της γ λυκείου σε ιστορια και κείμενα...δεν νομιζω να βρω ...
θα πάω και στο σχολείο να ψάξω ,,κατω απο κανενα θρανιο αλλα δεν νομιζω ...φυσικα ξέρω οτι δεν μπορείτε να κανετε τιποτα απλα σας το λεω...
πφφφφφφφ

λογικά θα έχει σε βιβλιοπωλεία..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
παιδιά...το φροντιστήριο μου μου ειπε αν μπορω να βρω βιβλία κατευθυνσης της γ λυκείου σε ιστορια και κείμενα...δεν νομιζω να βρω ...
θα πάω και στο σχολείο να ψάξω ,,κατω απο κανενα θρανιο αλλα δεν νομιζω ...φυσικα ξέρω οτι δεν μπορείτε να κανετε τιποτα απλα σας το λεω...
πφφφφφφφ
Έκτος από τα βιβλιοπωλεία που έχει σίγουρα(αλλά γιατί να τα πληρώνεις?),μπορείς να τα ζητήσεις από κάποιο παιδί που τελείωσε φέτος...Εγώ έτσι έκανα με μια γνωστή μου και πήρα τα βιβλία της κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
παιδιά...το φροντιστήριο μου μου ειπε αν μπορω να βρω βιβλία κατευθυνσης της γ λυκείου σε ιστορια και κείμενα...δεν νομιζω να βρω ...
θα πάω και στο σχολείο να ψάξω ,,κατω απο κανενα θρανιο αλλα δεν νομιζω ...φυσικα ξέρω οτι δεν μπορείτε να κανετε τιποτα απλα σας το λεω...
πφφφφφφφ

Επίσης και εκτός από τη λύση του βιβλιοπωλείου (που θα το κάνω και εγώ!) εγώ τα κατέβασα σήμερα από το ίντερνετ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Έκτος από τα βιβλιοπωλεία που έχει σίγουρα(αλλά γιατί να τα πληρώνεις?),μπορείς να τα ζητήσεις από κάποιο παιδί που τελείωσε φέτος...Εγώ έτσι έκανα με μια γνωστή μου και πήρα τα βιβλία της κατεύθυνσης...
προσπαθώ να σκεφτώ κάποιον /α αλλα όλοι έχουν αδερφια που τα χρειάζονται...θα δω τι θα κάνω ...ευχαριστώ για τις ιδεές ...πάντως απ'ο,τι ξέρω τα σχολικά βιβλία στα βιβλιοπωλεία δεν είναι ακριβά απλά ειναι το γ@μwto αφού έτσι κι αλλιώς θα μας τα δώσουν το Σεπτέμβρη!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Βρηκα ΑΟΔΕ εγω, τι κουφο βιβλιο... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βρηκα ΑΟΔΕ εγω, τι κουφο βιβλιο... :worry:

Εγώ μόνο μαθ.κατ έχω βρει και ψάχνω τα άλλα, αλλά χλωμό να τα βρω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ πήρα τα πάντα,εκτός από την έκθεση.
Ζήλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Χα! Εγώ έχω μόνο την έκθεση :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πουθενά :vava:
Κατέβασα φυσικά κάτι από το internet (βοηθήματα και καλά) αλλά μου φάνηκαν πολύ χαώδεις.
Αλλά κάπου θα βρω να τα πάρω τα βιβλία. Θέλω μαθηματικά γενικής/κατεύθυνσης, φυσική κατ και έκθεση... ΑΟΘ έχω (τελικά έχω ένα, μου μένει μόνο να βρω που είναι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Kαι γω τα πήρα όλα από το σχολείο του πατέρα μου που εκεί πηγαίνουν όλα τα βιβλία για να δοθούν στα υπόλοιπα σχολεία της περιοχής και έχουν αρκετό περίσσευμα!! Μάλιστα μερικά τα χω και διπλά! Μάλλον θα τα δώσω σε κάνα άλλο παιδί που ψάχνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στείλε και κανένα απο δω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πώς με το e-peristeri???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
αν πέφτεις μακρυά μάλλον δεν συμφέρει...(πλάκα κάνω!! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
200 κάτι χιλιόμετρα :P

Σταματάω το offtopic γιατί θα μας δείρουν τα άλλα μέλη :jumpy:

Πάντως θα προσπαθήσω να τα βρω τα βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ε τότε καλύτερα κάνε μια μικρή προσπάθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top