Ενδοσχολικές Εξετάσεις

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Εγώ δίνω 11.00, ποιος ξυπνάει 10 παρά τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
:thanks: Mου έφτιαξες το βράδυ :P Εγώ δυστυχώς το ντερέκι μπροστά μου δεν ξέρω και ούτε με ενδιαφέρει τι μέρα περνάει αξημέρωτα :(:P Πάντως σου εύχομαι η μέρα να είναι μαύρη κι άραχλη! :no1::D

Θένκ γιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ πάντως ΠΑΝΤΑ έδινα 8:20, όποτε θα ξυπνήσω αύριο 7:30 λες και πάω κανονικά σχολείο για μάθημα. Ήδη τώρα είναι 3:15 ....ποιος ξυπνάει....Σας ζηλεύω παιδιά εσείς που δίνεται 10:00 ή 11:00 !!!! Το τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Ναι αλλά εσύ το αργότερο στις 10.20 θα έχεις τελειώσει, εμείς θα γυρίζουμε μεσημεριάτικα και ο ιδρώτας θα κυλάει πάνω στους κοιλιακούς. Διψασμένοι, με σκασμένα χείλη θα ψάχνουμε να βρούμε λίγο νερό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
deadhorse εντάξει το πήγες πολύ παραπέρα... ούτε στην Σαχάρα να ήταν το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
deadhorse εντάξει το πήγες πολύ παραπέρα... ούτε στην Σαχάρα να ήταν το σχολείο.

Ναι βέβαια, υπήρξε μια υπερβολή (για συγγραφικούς λόγους) αλλά όταν θα γυρνάω στις 13.00 με τα πόδια, ε θα ιδρώσω λιγάκι.

Άσχετο αλλά κοίταζα λίγο τις ασκήσεις του βιβλίου στα Μαθηματικά Γεν. και είχε μια άσκηση με προτιμήσεις συγκροτημάτων από μαθητές. Είχε Iron Maiden, Metallica κλπ. Πολύ προχωρημένο, μπράβο.

Τι μαθαίνει κανείς όταν ανοίγει το βιβλίο στο τέλος της χρονιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aimilios-21-

Νεοφερμένος

Ο Aimilios-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δίνω μαθ. γενικής αύριο, αν και είμαι τεχνολογική! Η ύλη μας είναι 6 ορισμοί και 10 ασκήσεις! Έλεος:) Πάντως πουθενά δεν σκοπεύω να πάω τουρίστας, όχι για το απολυτήριο ή για μένα αλλά για τους καθηγητές μου. Όλο το χρόνο έκαναν τα στραβά μάτια όταν διαβάζαμε άλλα μαθήματα στην ώρα τους, στους βαθμούς μοίρασαν 20ρια αβέρτα ακόμα και σε αυτούς που δεν άνοιξαν βιβλίο, έκρυψαν δεκάδες απουσίες, μας ανέχτηκαν ακόμα και όταν είχαμε πήξει εντελώς και κάναμε σαν πρωτάκια και η ύλη που μας έδωσαν για το τέλος είναι ελάχιστη... Ε, νομίζω ότι είναι τουλάχιστον γαιδουριά να μην αφιερώσω ένα 2ωράκι στο κάθε μάθημα για να μην τους εκθέσω:D

Να ήταν και οι δικοί μου καθηγητές φίλε μου...(το να σε εξετάζουν με τον κατάλογο και μπλοκάκι σε ιστορίες,φυσικές γεν. , αρχαία και να σου βάζουν 15 στα τετράμηνα...).Ας μην μπω καν στο κόπο να σας αναλύσω πως γινόταν το μάθημα στη βιολογία ...(κατάλογος και εξέταση όρθιος στον πινακά (!!!!!) ) μιλάμε για μεθόδους εποχής χαλκού (τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Τέλος το πρώτο ζευγαράκι Μαθηματικά-Αγγλικά (τα δίνουμε δυο δυο εμείς, παράδοση του μουσικού):)! Τα θέματα εννοείται ευκολάκια. Αυτό που με χάλασε ήταν η επιτήρηση: πιο αυστηρή από τις πανελλήνιες, αν είναι δυνατόν:D! Προσπαθούσα να πω κάτι παραγώγους στη θεωρητική και κόντεψαν να με φάνε... Στις πανελλήνιες Σ-Λ τα λέγαμε άνετα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα, εγω ελυνα τα θεματα, τα περναγα μια βολτα απο ολα τα θρανια για να τα αντιγραψουν και μετα φευγαμε. Και οι επιτηρητες το μονο που κανανε ηταν να χασκογελανε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλα, εγω ελυνα τα θεματα, τα περναγα μια βολτα απο ολα τα θρανια για να τα αντιγραψουν και μετα φευγαμε. Και οι επιτηρητες το μονο που κανανε ηταν να χασκογελανε. :P

Πολύ ωραίο σχολείο! Αυτό θα πει ελληνικό σχολείο....Πάντως σε μας δεν αφήνουν καθόλου να αντιγράφουν τα παιδιά, ασχετα που μερικοί τα καταφέρνουν:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μετα Χριστουγεννα στο σχολειο δεν ξαναπηγα βιβλιο γενικησ παιδειας
εχω ολα τα βιβλια σε αριστη κατασταση με ουτε μια σημειωση αυριο γραφω φυσικη και δεν ξερω την υλη σημερα γραφαμε ιστορια στο 20 λεπτο ειχα βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top