Ενδοσχολικές Εξετάσεις

azzuro

Νεοφερμένος

Η azzuro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Βασικα αλληλοσυμπληρωνονται οι βαθμοι. Δηλαδη αν εχεις 15 αρχαια και γραψεις 1 θα πας στο 8, κανονικα κατω απο τη βαση, αλλα αν στα αλλα μαθηματα την εχεις περασει, σου δινονται βαθμοι απο εκει, οποτε εναι τραγικα δυσκολο να μεινεις σε μαθημα :Ρ

Ιστορια μας εβαλαν 75 σελιδες υλη. Ουτε διοικηση δεν ειχαμε τοσο. Ειναι ηλιθιοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εμεις αυριο δινουμε βιολογια και πριν απο 5 λεπτα εμαθα την υλη..
Οποτε αυριο τουριστας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εγω παντως θα διαβασω σε ολα..και γιατι θελω ενα καλο απολυτηριο και γιατι δεν θελω να εκθεσω τους καθηγητες μου..και στην τελικη τοσα χρονια εκανα υπομονη, σο τελος 8α τα χαλασουμε?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εμείς ιστορία και εκτός από τα κομμάτια που έκοψα απτο βιβλίο για σκονάκι(βαριόμου και να τα γράψω:P),τουρίστας και εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω παντως θα διαβασω σε ολα..και γιατι θελω ενα καλο απολυτηριο και γιατι δεν θελω να εκθεσω τους καθηγητες μου..και στην τελικη τοσα χρονια εκανα υπομονη, σο τελος 8α τα χαλασουμε?:p

Να πω την αληθεια ουτε και εγω θα ηθελα να εκθεσω τους καθηγητες αν μου εβαζαν βαθμους παραπανω απο οσο αξιζα και βοηθουσαν την γενικη κατασταση αλλα και ακολουθουσαν το μοτο της τριτης λυκειου..οτι στα γενικης βοηθαμε τα παιδια και βαζουμε 18+ σε ολα..
Αλλα πραγματικα οι βαθμοι ητανε σκατα και οι δικοι μου αλλα και αλλων παιδιων..κομπλεξικοι καθηγητες γαρ...οποτε δεν εχω καμια ορεξη να διαβασω για παρτυ τους:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ γράφω Φυσική... Και να θέλω τελευταία στιγμή δύσκολα μαθαίνεται... :( Άσε που δεν μπορώ να πλησιάσω βιβλίο στο μισό μέτρο, αλλεργία με πιάνει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγω 8α κατσω να διαβασω για τα μαθηματα στα οποία πιστευω οτι θα τα παω πολυ καλα τωρα για κατι φυσικες κ μαθηματικα ουτε λογος αφου δεν το κατεχουμε το αθλημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγώ γράφω Φυσική... Και να θέλω τελευταία στιγμή δύσκολα μαθαίνεται... :( Άσε που δεν μπορώ να πλησιάσω βιβλίο στο μισό μέτρο, αλλεργία με πιάνει... :P

Για την αλλεργια παρε aerius:P
Αστα να πανε συναδελφε και γω μια απο τα ιδια..ειδικα στην φυσικη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Δίνω μαθ. γενικής αύριο, αν και είμαι τεχνολογική! Η ύλη μας είναι 6 ορισμοί και 10 ασκήσεις! Έλεος:) Πάντως πουθενά δεν σκοπεύω να πάω τουρίστας, όχι για το απολυτήριο ή για μένα αλλά για τους καθηγητές μου. Όλο το χρόνο έκαναν τα στραβά μάτια όταν διαβάζαμε άλλα μαθήματα στην ώρα τους, στους βαθμούς μοίρασαν 20ρια αβέρτα ακόμα και σε αυτούς που δεν άνοιξαν βιβλίο, έκρυψαν δεκάδες απουσίες, μας ανέχτηκαν ακόμα και όταν είχαμε πήξει εντελώς και κάναμε σαν πρωτάκια και η ύλη που μας έδωσαν για το τέλος είναι ελάχιστη... Ε, νομίζω ότι είναι τουλάχιστον γαιδουριά να μην αφιερώσω ένα 2ωράκι στο κάθε μάθημα για να μην τους εκθέσω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arhos

Νεοφερμένος

Ο Arhos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ελπίζω :D... Ο συγκεκριμένος καθηγητής χαντάκωσε και όλα τα παιδιά της θετικής γιατί δεν έβαλε 20 στο 1ο τετράμηνο στην Βιολογία Κατ., ενώ 3 άτομα του γράψαμε 100 στο διαγώνισμα και συμμετέχαμε υπερβολικά στο μάθημα, για αυτό τον έχω άχτι!
Αν βάλει δύσκολα και στις ενδοσχολικές, στο τέλος θα το φάει το βρίσιμό του!
μπας και εισαι απο κομοτηνη??? γιατι ακριβως τα ιδια εκανε και ο δικος μας καθηγητης στη βιολογια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Χαρη κανουν δηλαδη που μοιραζουν 20αρια;Κανονικα κακο μας κανουν εφοσον δεν το αξιζουμε(ασχετα αν το μαθημα απο μονο του δεν αξιζει:P)

Αυριο εγω κοινωνιολογια.Η υλη μας, αποτι εμαθα,ειναι 105 σελιδες.Οχι πως θα διαβασω καθολου(κοινως τουριστας θα παω κ εγω:P), απλως ειναι αρκετα μεγαλη για τα παιδια που εκαναν την επιλογη να μην πανε τουριστες στις ενδοσχολικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Χαρη κανουν δηλαδη που μοιραζουν 20αρια;Κανονικα κακο μας κανουν εφοσον δεν το αξιζουμε(ασχετα αν το μαθημα απο μονο του δεν αξιζει:P)

Αυριο εγω κοινωνιολογια.Η υλη μας, αποτι εμαθα,ειναι 105 σελιδες.Οχι πως θα διαβασω καθολου(κοινως τουριστας θα παω κ εγω:P), απλως ειναι αρκετα μεγαλη για τα παιδια που εκαναν την επιλογη να μην πανε τουριστες στις ενδοσχολικες.

105 σελίδες:jumpy:;;;; Και εγώ τουρίστας θα πήγαινα παρά τα όσα γράφω παραπάνω:D! Εμάς ευτυχώς η ύλη είναι καμιά 15ριά ερωτήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγω παω με λιγο αγχος αυριο γιατί είναι 2η φορα που δινω για απολυτηριο αφου περασα τις πανελληνιες το λουκι ξανα...μερικοι απο εσας που το ειχα αναφερει ποιο παλια θα το ξερετε...
αντε να δουμε.
Κοινωνιολογια αυριο και τριτη Κειμενα.ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Γιατί δίνεις ξανά για απολυτήριο; Δεν είχες τελειώσει τη Γ';
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
είχα τελείωσει,στα μούτρα τους! ΧΑΧΑ
Οχι σοβαρά έχασα το απολύτηριο για 0,8 εξαιτίας κάποιον θεμάτων που είχαν γίνει στο σχολείο .Αλλα εντάξει τι να κάνουμε,δεν ημουν και το καλύτερο παιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fanis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε παιδια αυριο ολοι δινετε 10:15?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγώ ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Για την αλλεργια παρε aerius:P
Αστα να πανε συναδελφε και γω μια απο τα ιδια..ειδικα στην φυσικη...:(

Παίρνω, και Flixotide παίρνω αλλά προκοπή δεν είδα :P Τι να πω, ακόμα δεν έχω καταφέρει να το ανοίξω και επιμένω να λέω ότι θα προσπαθήσω... :(

Ρε παιδια αυριο ολοι δινετε 10:15?

Όλοι όσοι ξέρω ναι... Μόνο εγώ δίνω 8 :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
μπας και εισαι απο κομοτηνη??? γιατι ακριβως τα ιδια εκανε και ο δικος μας καθηγητης στη βιολογια!!!

Όχι δεν είμαι από Κομοτηνή.
-----------------------------------------
Όλοι όσοι ξέρω ναι... Μόνο εγώ δίνω 8 :'(

Μην αγχώνεσαι, και γω 8 δίνω. Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα εδώ και 6 χρόνια μου κάνει καλό. Είναι πρωί και τα μάτια μου ανοίγουν αμέσως μόλις βλέπω το εσώρουχο της μπροστινής, ούτε καφέ χρειάζομαι πλέον :jumpy:. Αύριο πιστεύω θα είναι μία "μαύρη" μέρα!:lol: Κοινό φαινόμενο για αυτήν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι, και γω 8 δίνω. Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα εδώ και 6 χρόνια μου κάνει καλό. Είναι πρωί και τα μάτια μου ανοίγουν αμέσως μόλις βλέπω το εσώρουχο της μπροστινής, ούτε καφέ χρειάζομαι πλέον :jumpy:. Αύριο πιστεύω θα είναι μία "μαύρη" μέρα!:lol: Κοινό φαινόμενο για αυτήν!

:thanks: Mου έφτιαξες το βράδυ :P Εγώ δυστυχώς το ντερέκι μπροστά μου δεν ξέρω και ούτε με ενδιαφέρει τι μέρα περνάει αξημέρωτα :(:P Πάντως σου εύχομαι η μέρα να είναι μαύρη κι άραχλη! :no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top