[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Για νομικη αθηνας τι λετε;εχω 18843 και περσι ειχε 18700 κατι
Εγώ πιστεύω πως είσαι μέσα!Δήλωσες και τις τρεις Νομικές?Ρωτάω,γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ για Νομική!Φέτος-αν επιτρέπεται-πού σπούδαζες?:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σπουδαζω νομικη θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
αυτο ειναι για τις κανονικες βασεις και οχι για τις βασεις του 10% ή κανω λαθος?:confused::confused:

δεν βγαίνουν μαζί και του 90% και του 10% ?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Μία εκτίμηση για τη βάση του 10% στους μηχανολόγους της Πάτρας? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StLucas

Νεοφερμένος

Ο StLucas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδία,για κάντε μια εκτίμηση για Φυσικό Ιωαννίνων και εφαρμοσμένα μαθηματικλα κρήτης..Πέρναω με 14016??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κοίτα εγώ πιστεύω πως οι βάσει θα είναι λίγο κάτω από τις περσυνές του 90% λόγω της αυξημένης ζήτησης αλλά και γιατί δε γίνεται να περάσουν μόνο άτομα που πέρναγαν και πέρσυ τσην ίδια σχολή.Οπότε λογικά μάλλον πιάνεις τα εφαρμοσμένα,για το φυσικό είναι πιο δύσκολο αν και το ιωαννίνων νομίζω ήταν πέρσυ κάτω από τη βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalas

Νεοφερμένος

Ο lalas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια.δήλωσα όλες τις νοσηλευτικές σε όλες τις πολεις.εγώ έχω 10900 μόρια κ οι νοσηλευτικές κυμαίνονται στα 8500 μόρια.η ποιό χαμιλή βάση ειναι στη λαμία 8300.να ελπίζω? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια γεια σας!!μπορει καποιος να μ κανει μια προβλεψη για τα τεφαα της Αθηνας και της Θεσσαλονικης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilenius

Νεοφερμένος

Η marilenius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδια! εχω 11600 μορια!! η θεατρικων σπουδων στο Ναυπλιο πώς πιστεύετε ότι θα κινηθεί στο 10%; περνάω ή να μην ελπίζω;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κοίτα εγώ πιστεύω πως οι βάσει θα είναι λίγο κάτω από τις περσυνές του 90% λόγω της αυξημένης ζήτησης αλλά και γιατί δε γίνεται να περάσουν μόνο άτομα που πέρναγαν και πέρσυ τσην ίδια σχολή.Οπότε λογικά μάλλον πιάνεις τα εφαρμοσμένα,για το φυσικό είναι πιο δύσκολο αν και το ιωαννίνων νομίζω ήταν πέρσυ κάτω από τη βάση.
φιλε μου αυτο που λες ειναι λογικο αλλα υπιρχαν σχολες περισι που με το 10% ηταν κατω απο την βαση συγκεκριμενα ηταν 7900! και με το 90% η βαση τους ηταν στο 14 κοντα! δηλαδη θα ανεβει η σχολη 4500 μορια! δν ειναι λογικο! τ λες εσυ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
φιλε μου αυτο που λες ειναι λογικο αλλα υπιρχαν σχολες περισι που με το 10% ηταν κατω απο την βαση συγκεκριμενα ηταν 7900! και με το 90% η βαση τους ηταν στο 14 κοντα! δηλαδη θα ανεβει η σχολη 4500 μορια! δν ειναι λογικο! τ λες εσυ??:hmm:

Παιδια ειναι πολυ δυσκολο να ανεβουν οι βασεις 4000+!!! Οπως και να το κανουμε και οσοι και να ειναι οι υποψηφιοι που εμενα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι και 21000 να ειναι οπως λενε οι μισοι ειναι με χαμηλη βαθμολογια οι βασεις δεν θα ανεβουν τραγικα!!! Σιγουρα θα υπαρχει αισθητη αυξηση σε αυτες που ειναι κατω απο 10000 αλλα δεν θα δουμε αυτα που βλεπαμε και παλαιοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
φιλε μου αυτο που λες ειναι λογικο αλλα υπιρχαν σχολες περισι που με το 10% ηταν κατω απο την βαση συγκεκριμενα ηταν 7900! και με το 90% η βαση τους ηταν στο 14 κοντα! δηλαδη θα ανεβει η σχολη 4500 μορια! δν ειναι λογικο! τ λες εσυ??:hmm:
Bασικά πιστεύω πως οι βάσεις με το 10% μεταβάλονται πολύ λιγότερο ομαλά από ότι του 90%,και φέτος ειδικά έχουν κάνει πάρα πολλοί μηχανογραφικό,ακόμα και για πλάκα ενώ πέρσυ δεν ήταν αναμενόμενη μια τόσο μεγάλη πτώση γι αυτό πολλοί δεν είχαν δηλώσει και έτσι οι βάσεις έπεσαν τόσο.
Αλλά φέτος πχ κάποιος που δεν πέρασε πέρσυ φυσικό και το βλέπει με το 10% κάτω από τη βάση,εννοείται πως θα τρέξει να κάνει μηχανογραφικό,ενώ οποιαδήποτε άλλη χρονιά θα ξανάδινε.Οπότε πιστεύω αυτές οι πολύ χαμηλές σε σχέση με το 90% θα ανέβουν αλλά όχι τόσο όσο ήταν 2 χρόνια πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε οτι η καταργηση των μετεγγραφων και η οικονομικη κριση θα επηρεασει τις βασεις του 10% οσον αφορα στις σχολες της περιφερειας?Εσεις πιστευετε οτι εχουν δηλωσει λιγοτεροι φετος επαρχια λογω οικονομικων δυσκολιων ή μηπως ειναι και λιγο μια καραμελα που τη σερβιρουν τα καναλια επειδη η κριση πουλαει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
μηχανολογων πάτρας μια εκτίμηση παιδιά με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λakedaimonas

Νεοφερμένος

Ο Λakedaimonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια καλημερα.

μηπως υπαρχει καποια προβλεψη για το που περιπου θα κυμανθει η βαση για το τει κοσμητολογιας και αισθητικης θεσσαλονικης?
ρωταω γ μια φιλη που εχει περιπου 100 μορια διαφορα απο την αντιστοιχη του 2010 στο 10%.

επισης γνωριζετε ποσες θεσεις θα διατεθουν στους υποψιους με 10% στην εν λογω σχολη?

ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padelic9

Νεοφερμένος

Ο padelic9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω που εχω 10450 μορια σε πρωτο και τριτο πεδιο παιζει να μν πιασω καμμια σχολη???...τις περισσοτερες τις εχω δηλωσει...τι λετε εσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω που εχω 10450 μορια σε πρωτο και τριτο πεδιο παιζει να μν πιασω καμμια σχολη???...τις περισσοτερες τις εχω δηλωσει...τι λετε εσεις???
Ιερατικων σπουδων και τετοιες εχεις δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padelic9

Νεοφερμένος

Ο padelic9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εκτος απο ιερατικων σπουδων ολες τις αλλες σχεδον ολες δλδ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Γειά σας....
εχω προβληματιστει βασικα με αυτες τις βασεις του 10%..
εγω ειμαι σε σχολη στην οποια μπηκα του 2009 περσυ ξαναδωσα παν/κες γτ η σχολη μ ειναι μακρια απο την πολη μου και ηθελα κατι πιο κοντινο...εβγαλα 500 μορια λιγοτερα απο την 1η φορα που εδωσα παν/κες αλλα και παλι περασα σε μια αλλη σχολη ακομα πιο μακρια και ετσι κατεληξα κ παλι στην 1η σχολη!
Τωρα εκανα -οπως και χιλιαδες αλλα ατομα- μηχανογραφικο εχοντας 12000,
λετε να πιασω κοινωνικης εργασιας ηρακλειο ή πολιτικης επιστημης ρεθυμνο?περσυ ειχαν 8.600 κ 3.600 μορια αντιστοιχα..
εχω καμια ελπιδα ή χλωμο???:worry:


(Σημειωτέον ότι ανηκω στην ειδικη κατηγορία πολυτέκνων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γειά σας....
εχω προβληματιστει βασικα με αυτες τις βασεις του 10%..
εγω ειμαι σε σχολη στην οποια μπηκα του 2009 περσυ ξαναδωσα παν/κες γτ η σχολη μ ειναι μακρια απο την πολη μου και ηθελα κατι πιο κοντινο...εβγαλα 500 μορια λιγοτερα απο την 1η φορα που εδωσα παν/κες αλλα και παλι περασα σε μια αλλη σχολη ακομα πιο μακρια και ετσι κατεληξα κ παλι στην 1η σχολη!
Τωρα εκανα -οπως και χιλιαδες αλλα ατομα- μηχανογραφικο εχοντας 12000,
λετε να πιασω κοινωνικης εργασιας ηρακλειο ή πολιτικης επιστημης ρεθυμνο?περσυ ειχαν 8.600 κ 3.600 μορια αντιστοιχα..
εχω καμια ελπιδα ή χλωμο???:worry:


(Σημειωτέον ότι ανηκω στην ειδικη κατηγορία πολυτέκνων)
Μπορεις να μου πεις τις βασεις 2010 με το 90% αυτων των 2 σχολων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top