[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πιστεψε με εχουν κανει παρα πολλα παιδια.εγω τη γνωμη μου ειπα μιας και ρωτησατε..ξερω πως δεν ειναι αυτο που περιμενατε και θελατε να ακουσετε αλλα καλο ειναι να κραταμε και μια πισινη..δε θα ειναι οπως οι περσινες βασεις..αυτο ειναι γεγονος..μακαρι να διαψευστω.τι να πω πια.

Δεν διαφωνώ ότι οι βάσεις θα ανέβουν αυτό είναι βέβαιαο. Απλά δεν πιστεύω ότι έχουν κάνει 10% τόσα άτομα με τόσο καλές βαθμολογίες για να πλησιάσει τις περσινές βάσεις του 90% τόσο πολύ

Ποιος τα βγαζει αυτα τα συμπερασματα ρε παιδια???? Σαφεστατα και θα ανεβουν οι βασεις κανενας δεν το αμφισβητησε αυτο αλλα μην ειστε τοσο καταστροφικοι! Οπου και να κοιταξετε ( blog sites κλπ) που αναφερονται και ρωτουν για ον 10% ατομα το 80% εχει κατω απο 12000 μορια!!!! Περιμενετε και θα δουμε μην προτρεχετε!!!

Ακριβώς η πλειοψηφία έχει τόσα μόρια δεν λέω ότι είναι το 80% κάτω από 12000 μου φένεται πολύ μεγάλο νούμερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ ότι οι βάσεις θα ανέβουν αυτό είναι βέβαιαο. Απλά δεν πιστεύω ότι έχουν κάνει 10% τόσα άτομα με τόσο καλές βαθμολογίες για να πλησιάσει τις περσινές βάσεις του 90% τόσο πολύ

Μακάρι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πιστευετε οτι μπορει να υπαρξουν σχολες που η φετινη βαση με το 10% θα ξεπερασει την περσινη του 90?Ειναι δυσκολο γιατι απο τη μια αν καποιος επιανε με την περσινη βαση τη σχολη που ηθελε ποιος ο λογος να κανει τωρα μηχανογραφικο.Απ την αλλη φοβαμαι μηπως καναν 10% ατομα που θελαν μια σχολη αλλα για την πλακα τους συμπληρωσαν και αλλες σχολες στις οποιες περασουν με υψηολο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos55

Νεοφερμένος

Ο nikos55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μια γνωμη παιδια......εχω δωσει με 10%, εχω 11891 μορια και θελω πολιτικης επιστημης και ιστοριας παντειου που περυσι η βαση ηταν 9062!πως το βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια δν διαφονω μ τα παραπανω! οι βασεις μωσ πιστευω δεν θα ειναι σιγουρα οπωσ περισι αλλα οχι και σαν το 90%! αντε να ειναι 1000 με 1500 μορια ποιο πανω! οχι παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
παιδια δν διαφονω μ τα παραπανω! οι βασεις μωσ πιστευω δεν θα ειναι σιγουρα οπωσ περισι αλλα οχι και σαν το 90%! αντε να ειναι 1000 με 1500 μορια ποιο πανω! οχι παραπανω

Καλά είσαι στο 1000 τι το θες το 1500??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Μια γνωμη παιδια......εχω δωσει με 10%, εχω 11891 μορια και θελω πολιτικης επιστημης και ιστοριας παντειου που περυσι η βαση ηταν 9062!πως το βλεπετε?
πιστευω ναι..τι αλλες σχολες εχεις δηλωσει και ποσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά μια γνώμη και εγώ, έχω 13.000 μόρια και θέλω Διεθνών Οικονομικών Σπουδών και Ανάπτυξης στην Κομοτηνή που πέρσυ είχε 10.400...Πόσες πιθανότητες λέτε να χω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αν μιλας για το 10% τοτε θεωρω πως τα πραγματα ειναι ρευστα και θα πρπει να κρατησεις χαμηλους τονους..οι υποψηφιοι ειναι πολλοι φετος.Αν παλι μιλας για το 90% τοτε πιστευω πως εισαι ηδη μεσα. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
παιδια δν διαφονω μ τα παραπανω! οι βασεις μωσ πιστευω δεν θα ειναι σιγουρα οπωσ περισι αλλα οχι και σαν το 90%! αντε να ειναι 1000 με 1500 μορια ποιο πανω! οχι παραπανω

δηλαδη η Φυσικη και η Χημεια Ιωαννινων απο 3000 θα παει 4500;;;;;δε νομιζω ............................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
δηλαδη η Φυσικη και η Χημεια Ιωαννινων απο 3000 θα παει 4500;;;;;δε νομιζω ............................................................
γιατι δεν νομιζεις?? περισι πως επεσε στα 3000! και 4500 να μην παει θα παει 6000 αντε 7000! δεν ειναι λογικο ναι παει π.χ 18000! ειναι παραγωντασ και η ζητηση ξερεις! ο μαθητησ που εχει βγαλει 15000 μορια και θελει χημικο δν θα δηλωσει ιωαννινα αλλα σε καποια πολη με μεγαλητερη βαση! τα ιωαννινα θα τα αφισει τελευταια για καβατζα!

Καλά είσαι στο 1000 τι το θες το 1500??:P:P
:clapup: μακαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
γιατι δεν νομιζεις?? περισι πως επεσε στα 3000! και 4500 να μην παει θα παει 6000 αντε 7000! δεν ειναι λογικο ναι παει π.χ 18000! ειναι παραγωντασ και η ζητηση ξερεις! ο μαθητησ που εχει βγαλει 15000 μορια και θελει χημικο δν θα δηλωσει ιωαννινα αλλα σε καποια πολη με μεγαλητερη βαση! τα ιωαννινα θα τα αφισει τελευταια για καβατζα!
Να κρατας μικρο καλαθι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
γιατι δεν νομιζεις?? περισι πως επεσε στα 3000! και 4500 να μην παει θα παει 6000 αντε 7000! δεν ειναι λογικο ναι παει π.χ 18000! ειναι παραγωντασ και η ζητηση ξερεις! ο μαθητησ που εχει βγαλει 15000 μορια και θελει χημικο δν θα δηλωσει ιωαννινα αλλα σε καποια πολη με μεγαλητερη βαση! τα ιωαννινα θα τα αφισει τελευταια για καβατζα!

περυσι πολλοι δεν μπηκαν καν στο κοπο να κανουν μηχανογραφικο πιστευοντας πως οι βασεις θα ειναι οπως ηταν παντα...δηλαδη πολυ υψηλες..κι εγω την πατησα και δεν εκανα περυσι...φετος εκαναν ολοι μηχανογραφικο βλεποντας τις περσινες...και σιγουρα δε θα πανε 18000..ειπαμε...θα πανε ομως 14000-14500+++ δηλαδη κοντα στη κανονικη τους βαση...θα δεις..

Πιστευετε οτι μπορει να υπαρξουν σχολες που η φετινη βαση με το 10% θα ξεπερασει την περσινη του 90?Ειναι δυσκολο γιατι απο τη μια αν καποιος επιανε με την περσινη βαση τη σχολη που ηθελε ποιος ο λογος να κανει τωρα μηχανογραφικο.Απ την αλλη φοβαμαι μηπως καναν 10% ατομα που θελαν μια σχολη αλλα για την πλακα τους συμπληρωσαν και αλλες σχολες στις οποιες περασουν με υψηολο βαθμο.

μπορει να γινει κι αυτο αλλα οχι επειδη θα εκαναν καποιοι μηχ. για τη πλακα τους αλλα για να περασουν στην ιδια σχολη αλλα στη πολη τους γιατι δε μπορουν να ανταπεξελθουν οικονομικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να κρατας μικρο καλαθι...
τι εννοεις????:hmm:

περυσι πολλοι δεν μπηκαν καν στο κοπο να κανουν μηχανογραφικο πιστευοντας πως οι βασεις θα ειναι οπως ηταν παντα...δηλαδη πολυ υψηλες..κι εγω την πατησα και δεν εκανα περυσι...φετος εκαναν ολοι μηχανογραφικο βλεποντας τις περσινες...και σιγουρα δε θα πανε 18000..ειπαμε...θα πανε ομως 14000-14500+++ δηλαδη κοντα στη κανονικη τους βαση...θα δεις..



μπορει να γινει κι αυτο αλλα οχι επειδη θα εκαναν καποιοι μηχ. για τη πλακα τους αλλα για να περασουν στην ιδια σχολη αλλα στη πολη τους γιατι δε μπορουν να ανταπεξελθουν οικονομικα....
εαν ανεβουν τοσο πολυ και πανε οσο το 90% δεν υπαρχει λογοσ να υπαρχει το 10% γιατι υποτηθετε οτι το 10% το κανουμε για να μασ βοηθησει! αν ειχαμε τον βαθμο δν θα το καναμε!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ELO

Νεοφερμένος

Ο ELO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χαιρετώ όλη την παρέα του ischool.Σαν καινούργιο μέλος έχω να κάνω και εγώ μια ερώτηση!!! Έκανα και εγώ φέτος μηχανογραφικό με το 10% σε άλλες σχολές και είμαι 1000 μόρια πάνω, σε άλλες 2000 και σε άλλες 3000 και 4000 μόρια πάνω με βάσξ τις περσινές βάσης του 10%...Υπάρχει περίπτωση να ανέβουν τόσο πολύ και να μην πάω πουθενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Χαιρετώ όλη την παρέα του ischool.Σαν καινούργιο μέλος έχω να κάνω και εγώ μια ερώτηση!!! Έκανα και εγώ φέτος μηχανογραφικό με το 10% σε άλλες σχολές και είμαι 1000 μόρια πάνω, σε άλλες 2000 και σε άλλες 3000 και 4000 μόρια πάνω με βάσξ τις περσινές βάσης του 10%...Υπάρχει περίπτωση να ανέβουν τόσο πολύ και να μην πάω πουθενά;
γεια σπου φιλε μου καλοσ ορισες!!
ποιεσ σχολεσ εχεισ δηλωσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
τι εννοεις????:hmm:


εαν ανεβουν τοσο πολυ και πανε οσο το 90% δεν υπαρχει λογοσ να υπαρχει το 10% γιατι υποτηθετε οτι το 10% το κανουμε για να μασ βοηθησει! αν ειχαμε τον βαθμο δν θα το καναμε!!;)

:hmm: αν θυμασαι και στα προηγουμενα μηνυματα που εγραψα ποτε δεν ειπα πως θα ειναι ισες ή υψηλοτερες...ειπα θα ειναι -500/1000 μορια.μια νορμαλ διαφορα..προφανως ατομα που δε καταφεραν να πιασουν τη σχολη που ηθελαν για λιγα μορια εχουν μια 2η ευκαιρια με το 10%,συμφωνω....αλλα ουτος ή αλλος απο του χρόνου δε θα υπαρχει.................παντως μου αρεσει που εισαι αισοδοξος!!!(δε το λεω ειρωνικα)...εγω δε πολυελπιζω...για να δουμε τί θα δουμε............:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELO

Νεοφερμένος

Ο ELO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σπου φιλε μου καλοσ ορισες!!
ποιεσ σχολεσ εχεισ δηλωσει??
εχω δηλωση βαλκανικων σπουδων στη φλωρινα,ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΣΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΤΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ),ΠΟΛΙΣΙΣΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εχω δηλωση βαλκανικων σπουδων στη φλωρινα,ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΣΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΤΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ),ΠΟΛΙΣΙΣΜΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ!!!
Kαι ποσα μορια εχεις συγκεντρωσει?εχεις δηλωσει και ιερατικων σπουδων και την αλλη της ψαλτικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γεια σπου φιλε μου καλοσ ορισες!!
ποιεσ σχολεσ εχεισ δηλωσει??

φίλε μου η σχολή που δήλωσα φέτος με το 10%, διεθνων οικονομικων σχεσεων στην Κομοτηνή, μια ζωή ήταν γύρω στα 2000 μορια πάνω απο την βαση του 90%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top