[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Xίλια ευχαριστώ!!Μακάρι μακάρι!!!:)

Καλή επιτυχία και σε σένα ολόψυχα!!!:)Πολύ καλές σχολές και οι δύο που διάλεξες!!!Θα μπείς!!:)

σ'ευχαριστώ πολύ και το ελπίζω!άντε καλά μας αποτελέσματα και θα μπούμε!:)

Παιδια πιστευετε οτι οι βασεις με το 10% στην περιφερεια θα πεσουν?Το λεω αυτο γιατι πλεον εχουν καταργηθει οι μετεγγραφες.Επομενως αυτοι που δηλωναν επαρχια ως τριτεκνοι πχ το καναν με σκοπο να περασουν στη σχολη και μετα να παρουν μεταγραφη στην περιοχη τους.Τωρα που καταργηθηκαν οι μεταγραφες σε Αθηνα Θεσσαλονικη λογικα θα δηλωσουν πιο πολυ στην περιοχη τους.

λογικά θα πέσουν.. όλοι έτσι λένε γι' αυτό το λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ποσο λετε να παει ψυχολογιας θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
σορυ αν εχει ηδη απαντηθει αλλα ξερετε ποτε περιπου βγαινουν οι βασεις? (μηνα, περιοδο κλπ - δεν εχω ιδεα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κανες δεν ξερει..ο καθενας λεει οτι θελει..αλλοι για μεσα αυγουστου αλλοι για τελη ιουλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ποσο λετε να παει ψυχολογιας θεσσαλονικης?
κοντα στα 17300-17500 πιστευω.Ποσα εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδιά έχω βγάλει 18.376 μορια στο 4ο πεδιο και ενδιαφερομαι για τη σχολή των ηλεκτρολογων μηχανικων τηϛ πάτραϛ που είχε περυσι 18.180 με το 10% περυσι.ποσεϛ πιθανότητεϛ έχω να την πιασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
παιδιά έχω βγάλει 18.376 μορια στο 4ο πεδιο και ενδιαφερομαι για τη σχολή των ηλεκτρολογων μηχανικων τηϛ πάτραϛ που είχε περυσι 18.180 με το 10% περυσι.ποσεϛ πιθανότητεϛ έχω να την πιασω;

πολλές...το 2009 είχε βάση-με το 10% πάλι-18251...
καλή επιτυχία σου εύχομαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
15600 ; (
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ένα μεγάλο γεια σε όλη την παρέα... Μια ερώτηση... Έκανα φέτος 10% για Διεθνών Οικονομικών σχέσεων και ανάπτυξης στην Κομοτηνή...Η οποία σχολή πέρυσι είχε 10400... Για 6 συνεχόμενα χρόνια όμως είχε γύρω στα 18000 μόρια και μόνο πέρυσι έπεσε τόσο...Και πάντα στο 90% είχε γύρω στα 16000...Έγω έβγαλα 13100...Λέτε να ανέβει πάλι φέτος στα παλιά της μόρια...;

P.S Ο αριθμός των εισακτέων με το 10% σε αυτή την σχολή είναι 21 και με το 90% 170...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ένα μεγάλο γεια σε όλη την παρέα... Μια ερώτηση... Έκανα φέτος 10% για Διεθνών Οικονομικών σχέσεων και ανάπτυξης στην Κομοτηνή...Η οποία σχολή πέρυσι είχε 10400... Για 6 συνεχόμενα χρόνια όμως είχε γύρω στα 18000 μόρια και μόνο πέρυσι έπεσε τόσο...Και πάντα στο 90% είχε γύρω στα 16000...Έγω έβγαλα 13100...Λέτε να ανέβει πάλι φέτος στα παλιά της μόρια...;

P.S Ο αριθμός των εισακτέων με το 10% σε αυτή την σχολή είναι 21 και με το 90% 170...

Αυτή η τραγική μείωση έγινε γιατί πέρσυ για 1η φορά έδωσαν 10% μόνο οι υποψήφιοι των 2 προηγούμενων ετών ενώ παλιότερα δικαιούνταν να κάνουν 10%,οι υποψήφιοι όλων των προηγούμενων ετών που ίσχυαν οι πανελλαδικές (νομίζω απο το 2000)!
Εγω προσωπικά πιστεύω πως είσαι μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Να πω και γω τα δικά μου ενδιαφέρομαι για Η/Υ συστημάτων στον πειραιά. Πέρσυ είχε 9553 και γω είχα βγάλει 10700 σχεδόν στο 4 λέτε να το μπω??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αυτή η τραγική μείωση έγινε γιατί πέρσυ για 1η φορά έδωσαν 10% μόνο οι υποψήφιοι των 2 προηγούμενων ετών ενώ παλιότερα δικαιούνταν να κάνουν 10%,οι υποψήφιοι όλων των προηγούμενων ετών που ίσχυαν οι πανελλαδικές (νομίζω απο το 2000)!
Εγω προσωπικά πιστεύω πως είσαι μέσα!
Το θέμα όμως είναι φίλε μου, ότι φέτος έκαναν πολλά άτομα 10%...και οι θέσεις είναι μόνο 21...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να πω και γω τα δικά μου ενδιαφέρομαι για Η/Υ συστημάτων στον πειραιά. Πέρσυ είχε 9553 και γω είχα βγάλει 10700 σχεδόν στο 4 λέτε να το μπω??? :P
λογικα θα μπεις! σιγουρα ομωσ πρεπει να εχεισ και επιφιλαξεις! παιζουν πολλα! οπωσ οι θεσεις εισακτεων με το 10%! εγω ειμαι 2800 πανω απο τν πρωτη μ επιλογη κ με εχει φαει τ αγχος!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εχει δηλωσει κανεις Ελληνικη Φιλολογια Κομοτηνης?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω αλλα εχω 9160 μορια..! μηπως και.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μην το λες..εγω 7608 εχω..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω εχω δηλωσει 130 σχολες..αλλα δεν νομιζω να περασω πουθενα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγω 50..μην εισαι τοσο απαισιοδοξος... ειμαι σιγουρη οτι θα περασεις καπου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
μεγαλη συμμετοχη φετος απο τι βλεπω παντως..εγω κτυπαω το κεφαλι μου που δεν εκανα περσυ μηχανογραφικο και γιατι δεν διαβαζα στην 3η λυκειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mkk

Νεοφερμένος

Ο mkk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χαιρετω και εγω την παρεα...ακουω για μεγαλη ανοδο των βασεων.....η 1η μου επιλογη ειναι 1500 μορια πανω και η 2η 3500 οι σχολες ειναι μυτιληνη και ειχα 8884...πως το βλεπετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top