[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
φιλολογια σε ολες τις περιοχες? και την ελληνικη φιλολογια κομοτηνης? και την κοινωνικων σπουδων ρεθυμνου?καμια αλλη δεν δηλωσες παρακατω?η σχολη που σε ενδιαφερει πρεπει να εχει λιγες θεσεις απο τι θυμαμε

μονο θεσσαλονικη εβαλα.το οτι εχει λιγες θεσεις ειναι καλο ή κακο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κακο..καμμια 10αρια θεσεις εχει αυτη η σχολη..ειναι λιγες σχετικα..αλλα εχεις πολλα μορια..δεν ειναι και τοσο ακατορθωτο..τουλαχιστον φιλολογια ομως θα περασεις 100% πιστευω..για ιστορια και αρχαιολογια τι αποψη εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
κακο..καμμια 10αρια θεσεις εχει αυτη η σχολη..ειναι λιγες σχετικα..αλλα εχεις πολλα μορια..δεν ειναι και τοσο ακατορθωτο..τουλαχιστον φιλολογια ομως θα περασεις 100% πιστευω..για ιστορια και αρχαιολογια τι αποψη εχεις?

θελει διαβασμα και να αγαπας πολυ την ιστορια(εγω ειμαι καλη στην απομνημονευση απλα τπτ παραπανω δεν τρελαινομαι κιολας)...αλλα αυτη η σχολη ειναι το ονειρο μου θα στεναχωρηθω πολυ αν δεν περασω:( εκανα μια βλακεια δυστηχως,πρωτα δειλωσα φιλοσοφικη μετα φιλολογια....λες να εχω πιθανοηττες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
η φιλοσοφικη ειναι στην πατρα..οχι στην θεσσαλονικη..ναι για μενα εχεις πολλες πιθανοτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
η φιλοσοφικη ειναι στην πατρα..οχι στην θεσσαλονικη..ναι για μενα εχεις πολλες πιθανοτητες

ευχαριστω μου δινεις πολυ κουραγιο :) ενοουσα το τμημα φιλοσοφικης παιδαγωγικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ααα...καταλαβα..τι να πω εγω που εχω 9160 και 9052 και εχω δηλωσει 120 σχολες..! παιζει να μην περασω πουθενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ααα...καταλαβα..τι να πω εγω που εχω 9160 και 9052 και εχω δηλωσει 120 σχολες..! παιζει να μην περασω πουθενα!

καλη σου επιτυχια και σενα.αχχχ θα με φαει το ανχος!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ευχαριστω αν και δεν το βλεπω..! τα αποτελεσματα να δουμε ποτε θα βγουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγω ειμαι αποφοιτος 2009 μην το λες οτι δεν εχουν κανει και απο την σειρα μου..σιγουρα θα βγουν την επομενη παρασκευη?τι σχολες εχεις δηλωσει ιωαννα?εκτος απο αυτη?

για να λεει στο επομενο 10ημερο εννωει τςρα! εγω ειδα οτι εκανε την δηλωση 11/7 αρα στισ 20 περιπου θα βγουνε! αντε γιατι δν μπορω αλλο τ εχω παιξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ευχαριστω αν και δεν το βλεπω..! τα αποτελεσματα να δουμε ποτε θα βγουν..

αλλοι λενε τελη αυγουστου αλλοι τελη ιουλιου μακαρι να βγουν τελη ιουλιου για να μην εχω να διαβαζω για την εξεταστικη σεπτεβριου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
για να λεει στο επομενο 10ημερο εννωει τςρα! εγω ειδα οτι εκανε την δηλωση 11/7 αρα στισ 20 περιπου θα βγουνε! αντε γιατι δν μπορω αλλο τ εχω παιξει!!!
ποιος το ανακοινωσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
αλλοι λενε τελη αυγουστου αλλοι τελη ιουλιου μακαρι να βγουν τελη ιουλιου για να μην εχω να διαβαζω για την εξεταστικη σεπτεβριου:P
δν παιζει τελη αυγουστου! περισι βγηκαν 25 αυγουστου και ολα τ ειχαμε κανει πολυ αργα! μηχανογραφικο αποτελεσματα! ολα αργισαν να βγουνε περισι! ενω φετοσ εγειναν ολα πολυ γρηγορα!

ποιος το ανακοινωσε?
η υφιπουργος παιδειας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ευχαριστω αν και δεν το βλεπω..! τα αποτελεσματα να δουμε ποτε θα βγουν..

μην είσαι τόσο απαισιόδοξος και μην απογοητεύεσαι πριν βγουν οι βάσεις.. προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα μείνεις απ' έξω. απλά χαλάρωσε και προσπάθησε να απασχοληθείς με κάτι άλλο μέχρι να βγουν γιατί δε βοηθάς τον εαυτό σου όσο το σκέφτεσαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εσυ ποσα μορια εχεις γραψει και τι σχολες εχεις δηλωσει δηλαδη?
σου το εχω ξαναναφερει, περιπου 15000 μορια, με 16800 σε μμε κ δυστυχως απο μια μεγαλη ατυχια στην ιστορια τρεμει το φιλοκαρδι μου για το αν θα περασω... δηλωσα φπψ, φιλολογια, μμε και ιστορια της τεχνης, ολα στην αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγω ειμαι αποφοιτος 2009 μην το λες οτι δεν εχουν κανει και απο την σειρα μου..σιγουρα θα βγουν την επομενη παρασκευη?τι σχολες εχεις δηλωσει ιωαννα?εκτος απο αυτη?

Δεν είπα ότι δεν έχουν κάνει απλά δεν ειναι πολλά άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
δεν άντεξα να μην ρωτήσω...


από τη σχολή που θέλω είμαι 2000 μόρια πιο πάνω...υπάρχει περίπτωση να την χάσω???????? =/

κι εγώ στα ίδια είμαι.. ποια σχολή θες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
φυσικομαθηματικό και μηχανολογικό...


δεν με απασχολεί τόσο η σχολή όσο η πόλη....


από τη θεσσαλονίκη απέχω 2000 μόρια...και δεν θέλω να την χάσω:(


κοίτα θα ανέβουν λογικά, αλλά δε νομίζω περισσότερο από 2000 μόρια.. δύσκολο μου φαίνεται γιατί αυτό σημαίνει ότι το μαθηματικό θεσσαλονίκης ξέρω γω θα φτάσει κοντά τις 19000:hmm:
πόσα μόρια έχεις ?
επίσης αν είσαι από σαλόνικα διεκδικείς και τις επιπλέον ειδικές θέσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
δεν διεκδικώ επιπλέον θέσεις με τα κοινωνικά κριτήρια..βασικά δεν δίνονται.. ας ελπίσουμε να μπω με την γενική σειρά...:(

πιστεύω ότι θα μπεις.. καλά αποτελέσματα όπως και να χει και μην αγχώνεσαι:)
α! εγώ γεωπονική θεσσαλονίκης και μετά δασολογία κ περιβάλλοντος πάλι στη θεσσαλονίκη.. τα υπόλοιπα δεν εμ ενδιαφέρουν ιδιαίτερα, αλλά ίσως τα προτιμήσω από τη σχολή που ήδη είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε οτι οι βασεις με το 10% στην περιφερεια θα πεσουν?Το λεω αυτο γιατι πλεον εχουν καταργηθει οι μετεγγραφες.Επομενως αυτοι που δηλωναν επαρχια ως τριτεκνοι πχ το καναν με σκοπο να περασουν στη σχολη και μετα να παρουν μεταγραφη στην περιοχη τους.Τωρα που καταργηθηκαν οι μεταγραφες σε Αθηνα Θεσσαλονικη λογικα θα δηλωσουν πιο πολυ στην περιοχη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top