[Εκτιμήσεις] Βασεις 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και στα περιφερειακά ΑΕΙ;;;Θα μας φάει το άγχος όλο το καλοκαίρι!!!!

Ποιος ξέρει! Θα δούμε όταν βγουν οι βάσεις :P Πάντως φέτος όλοι θα κοιτάξουν να περάσουν κοντά στην πόλη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ποτε θα βγει ανακοινωση για το ποσοι εδωσαν με 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Παιδια και εγω που ειμαι 3821 μορια πανω απο τη βαση περσυ τη μια ειμαι αισιοδοξος και την αλλη λεω οτι δεν προκειται!! Δυστυχως ειναι πολυ αμφιρροπα τα πραγματα... Να πανε ολα καλα για ολους και ας ελπισουμε να ειναι λιγοι αυτοι που θα εχουν κανει 10% για χαβαλε και μας ''τρωνε'' θεσεις τσαμπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αυτο ισχιει ειναι πολοι που κανουν μηχανογραφικο ετσι για την πλακα τους!
κατι ακομα ακουσα οτι οι βασεισ θα βγουνε 15 με 20 ιουλιου! φιατι λεει θα βγουνε ηλεκτρονικα! γνωριζει κατι κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria_Sitia

Νεοφερμένος

Η Maria_Sitia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια και εγω που ειμαι 3821 μορια πανω απο τη βαση περσυ τη μια ειμαι αισιοδοξος και την αλλη λεω οτι δεν προκειται!! Δυστυχως ειναι πολυ αμφιρροπα τα πραγματα... Να πανε ολα καλα για ολους και ας ελπισουμε να ειναι λιγοι αυτοι που θα εχουν κανει 10% για χαβαλε και μας ''τρωνε'' θεσεις τσαμπα...

Ακριβώς...Αυτό είναι άδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
παιδια ειδα στισ ειδησεις οτι αυριο εχει συνελευση η υπουργοσ παιδειας με τουσ πρυτανεις των αει! το θεμα συζητισης αφορα και εμασ με το 10%??

Ρε παιδιά αυτές οι κωλοβάσεις πότε βγαίνουν; Άκουσα για 15-20 Ιουλίου αλλά μου φαίνεται λίγο απίθανο! Εσείς τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτές οι κωλοβάσεις πότε βγαίνουν; Άκουσα για 15-20 Ιουλίου αλλά μου φαίνεται λίγο απίθανο! Εσείς τι λέτε;

κι εγω κατι τετοιο ακουσα..ας ελπισουμε πως ισχυει!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikolai18

Νεοφερμένος

Ο nikolai18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά έχω συνολικά 18269 μόρια και θέλω να περάσω χημεία αθήνας με περσυνή βάση 90%17940 και 10%17414..Τι λέτε;;Έχω ελπίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
λογικα φιλε μου περνας!! αλλα παντα υπαρχει η αμφιβολια! εγω απο την σχολη που θελω ειμαι 2680 μορια πανω! αλλα ανισιχω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
κι εγω κατι τετοιο ακουσα..ας ελπισουμε πως ισχυει!!!!!!!!!!:)
Μακαρι να εβγαιναν τον Ιουλιο,αλλα δεν το βλεπω ,καθως η αστυνομια εβγαλε μολις πριν 2 μερες την προκηρυξη ,για οσους θελουν να πανε κ προς τα εκει ,αρα μαλλον θα βγουν μετα τον Δεκαπενταυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τι προκιριξη εβγαλε?? που αναμιγνιεται η αστυνομια?? πρωτη φορα τ ακουω αυτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι προκιριξη εβγαλε?? που αναμιγνιεται η αστυνομια?? πρωτη φορα τ ακουω αυτο!!

για αστυνομικές σχολές πρέπει να λέει λογικά

Παιδιά η 1η μου επιλογή είναι 1000 μόρια κάτω απο τα μόρια μου αλλά με έχει φάει το άγχος έχω καμιά ελπίδα??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doctor_d

Νεοφερμένος

Ο doctor_d αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
αυτο ειναι η βλακεια!! δν εισαι σιγουροσ για τιποτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
άστα να πάνε εγώ φοβάμαι μην έχουν κάνει 10% πολύ έστω και για πλάκα γιατί και από αυτό μπορεί να χάσεις τη θέση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
άστα να πάνε εγώ φοβάμαι μην έχουν κάνει 10% πολύ έστω και για πλάκα γιατί και από αυτό μπορεί να χάσεις τη θέση.....

δυστυχως αυτο ειναι αναποφευκτο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ρε παιδιά,να ρωτήσω τη γνώμη σας?Όλοι ξέρουμε ότι τα πράγματα στο 10% είναι ρευστά...(λες και στο 90% δεν είναι-ας πούμε-).Τελοσπάντων,έχασα πέρυσι τη σχολή μου για 18 μόρια με το 90% και φέτος έκανα το 10%.Πιστεύετε ότι θα την πιάσω?Είναι σε επαρχιακή πόλη...:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρε παιδιά,να ρωτήσω τη γνώμη σας?Όλοι ξέρουμε ότι τα πράγματα στο 10% είναι ρευστά...(λες και στο 90% δεν είναι-ας πούμε-).Τελοσπάντων,έχασα πέρυσι τη σχολή μου για 18 μόρια με το 90% και φέτος έκανα το 10%.Πιστεύετε ότι θα την πιάσω?Είναι σε επαρχιακή πόλη...:confused::hmm:
Bρε καλή μου,δεν μας λές την σχολή που θέλεις όμως,ούτε και τα μόρια σου.

Πώς θα σου πούμε τη γνώμη μας? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Aχ...Σωστά!Ενδιαφέρομαι για τη Νομική της Θράκης(Κομοτηνή).Έβγαλα πέρυσι 18.258 μόρια και την έχασα με το 90% πέρυσι καθώς η βάση ήταν 18.276.Πέρυσι η βάση του 10% ήταν 18.010,ενώ η υψηλότερη βάση που έχει σημειωθεί είναι το 18.172(το 2009).Τώρα που τα είπα όλα τι πιστεύετε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση να μην περασεις.Συγχαρητηρια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Grace Kelly:
Πέρυσι η βάση του 10% ήταν 18.010,
ενώ η υψηλότερη βάση που έχει σημειωθεί είναι το 18.172(το 2009)
Αυτά μας ενδιαφέρουν. ^
Kαι εσύ έχεις 18.258.

Oι θέσεις που θα δωθούν φέτος για το 10% στην Νομική Θράκης είναι 50.

Έχεις πάρα πολλές πιθανότητες,μην πώ ότι είναι και σχεδόν σίγουρο,
αλλά κράτα και κάποιες επιφυλάξεις καλού-κακού.

Καλή επιτυχίαααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top